بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در 'Glee', دیشب پس از ناپدید شدن از قایق در جنوب کالیفرنیا دریاچه

جرمی کودکان شهرستان ونتورا ستارهمنتشر شده 2:55 AM EDT Jul 9, 2020بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

بازیگر Naya Rivera, بهترین و شناخته شده برای نقش خود در "سرور و نشاط" است دیشب بعد از او ناپدید شد, از اجاره یک قایق در جنوب کالیفرنیا دریاچه شنبه با توجه به Ventura County Sheriff ،

ریورا وارد دریاچه Piru در شهرستان ونتورا حدود 60 مایلی شمال غربی لس آنجلس حدود 1 بعد از ظهر و اجاره یک قایق با 4 سال پسر گفت: سروان ، اریک Buschow سخنگوی ونتورا شهرستان کلانتر دفتر..

حدود 4 بعد از ظهر قایق داشت با پسر بچه داخل اما ریورا از دست رفته و وسیله نقلیه خود را هنوز هم در سایت. این کودک در حال حاضر در این شرکت از خانواده با توجه به Buschow.

"او امن است با اعضای خانواده" Buschow گفت.

33-year-old ریورا فرض غرق شده در دریاچه و یک جستجوی مداوم برای بدن Buschow گفت.

جستجو و نجات شیرجه تیم اعزام شد تا برای انجام یک جستجو و همچنین به عنوان یک کلانتر هلیکوپتر جستجو و هواپیماهای بدون سرنشین. منابع اضافی خواهد شد اعزام به ادامه جستجو در اوایل صبح روز پنج شنبه.

"پیش بینی ما با داشتن مقدار زیادی از منابع را در اینجا فردا از سرگیری در سپیده دم با چند تیم شیرجه از دولت دفتر خدمات اضطراری" Buschow گفت.

ریورا ستاره دار به عنوان سانتانا لوپز در فاکس طنزهای "Glee" که زد از سال 2009 تا 2015. جنوب کالیفرنیا بومی ریورا متولد و بزرگ شده در دره سانتا Clarita لس آنجلس حدود 20 مایل از دریاچه Piru.

او در آغاز زندگی حرفه ای خود را در سرگرمی در سن 4 با تکرار نقش در "مسائل خانوادگی" و "خانواده سلطنتی" را به عنوان به خوبی به عنوان جزئی حضور در دیگر نشان می دهد مانند "بی واچ" و "The Fresh Prince of Bel-Air" با توجه به زبان های پایگاه داده آنلاین.

اخیرا ریورا ستاره دار به عنوان Collette جونز برای سه فصل از یوتیوب قرمز سری "Step Up: آب بالا" می گوید: IMDb.

جرمی کودکان است اخبار و امنیت عمومی خبرنگار پوشش شیفت شب برای شهرستان ونتورا ستاره. او را می توان با تماس با 805-437-0208 و یا ایمیل jeremy.childs@vcstar.com. شما همچنین می توانید پیدا کردن او را در توییتر @Jeremy_Childs.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب