هدف بسته شدن 6 فروشگاه 'تا اطلاع ثانوی' پس از تظاهرات سازش ایمنی کارکنان

جاش ریورا ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:56 PM EDT 31 مه سال 2020پس از معترضان به خیابان ها ریختند پنج ش

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

پس از معترضان به خیابان ها ریختند پنج شنبه گذشته یک هدف فروشگاه در سنت پل شد کودک پوستر برای افزایش شورش در شهر.

با موقعیت های مشابه در سراسر کشور اتفاق می افتد و ایمنی کارکنان در ذهن هدف یکشنبه اعلام کرد آن را خواهد دید شش مکان در ایالات متحده آمریکا تا اطلاع ثانوی.

بیش از آخر هفته خرده فروش شده است به روز رسانی این صفحه را منعکس فروشگاه تعطیلی و تغییر در ساعت است. در آخرین به روز رسانی یکشنبه در ظهر, هدف ساخته شده تصمیم به بستن تنها شش فروشگاه به طور موقت اما باید یک لیست کامل از تمام فروشگاه ها با تنظیم ساعت.

"ما تنظیم ساعت و یا بسته بیش از 200 فروشگاه در طول تعطیلات آخر هفته" یک هدف سخنگو تایید کرد به ایالات متحده آمریکا امروز.

CVS بسته فروشگاه در سراسر 20 متحده: پیش تماس بگیرید اگر شما در حال برنامه ریزی در بازدید از یکی.

انتظار تاخیر: آمازون pares تحویل و راه ها در برخی از شهرستانها با شکوه تظاهرات

به روز شده در بیانیه خرده فروش گفت: "ما می دانیم نقش مهم بازی ما در کمک به جوامع ما فروشگاه برای مواد غذایی, پزشکی و دیگر ملزومات آنها نیاز دارید. ما برای مشکل پوزش می طلبیم و بازگشایی فروشگاه ما خود را به طور معمول در برنامه ریزی ساعت به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار است."

بسته فروشگاه:

  • برادوی, اوکلند, CA
  • Buckhead جنوب آتلانتا
  • جنوب, حلقه, Chicago, IL
  • دریاچه خیابان مینیاپولیس (هدف از باز کردن در اواخر سال 2020)
  • بالای شهر Minneapolis, MN
  • واشنگتن مربع W Philadelphia, PA

هدف مدیر عامل برایان کرنل منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه در حمایت از, تظاهرات در برابر پلیس سوء استفاده علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و گفت: "هدف قرار دادن رهبران مونتاژ اعضای جامعه همکاران و مقامات محلی برای کمک به شناسایی آنچه بیشتر ما کالیفرنیا.n را با هم انجام دهد و چه منابع مورد نیاز برای کمک به خانواده ها شروع حق در اینجا در مینه سوتا است."

این شرکت اعلام کرد که کارکنان نهفته تعطیلی فروشگاه پرداخت خواهد شد و تا 14 روز از ساعت برنامه ریزی شده از جمله COVID-19 حق بیمه پرداخت –که در آن ممکن است -- آنها خواهد بود قادر به کار در دیگر نزدیکی مکان هدف.

"ما تاجر و توزيع تیم در حال آماده سازی بازگشایی کمک های اولیه و تجهیزات پزشکی, بطری آب, فرمول نوزاد پوشک و سایر ملزومات برای کمک به اطمینان حاصل شود که هیچ کس در این مناطق از سنگین ترین آسیب و تظاهرات قطع شده است از لوازم مورد نیاز," کرنل اضافه شده در این بیانیه است.

اعتراضات آغاز شده در مینه سوتا در هفته گذشته در میان خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

هدف اعلام کرد که این فهرست به روز شده در 31 مه در ظهر. برای بررسی برای به روز رسانی شما می توانید به این لینک مراجعه کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن