داناون Mitchell-رودی Gobert دشمنی بود جاز مشکل قبل از coronavirus

Coronavirus ممکن است فقط آخرین کلش برای رودی Gobert و داناون میچل. جاز ستاره رفت و از طریق یک شکاف در ماه مارس

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

Coronavirus ممکن است فقط آخرین کلش برای رودی Gobert و داناون میچل.

جاز ستاره رفت و از طریق یک شکاف در ماه مارس پس از یک "بی دقتی" Gobert شد اولین بازیکن NBA شناخته شده برای تست مثبت برای COVID-19 Mitchell دنبال کرد با یک تست مثبت روز بعد. اما تنش بین آنها ایجاد شده بود و قبل از یک بیماری همه گیر در معرض مشکلات در رابطه خود با توجه به ESPN.

در حالی که یک جاز منبع گفت: این سایت قبل از همه گیر مسائل بین Gobert و میچل شد "2 از 10 در NBA, درام, مقیاس" ارتباط به نظر نمی رسد نیاز به مقدار کم به نوک آن بیش از گرفتن فشار هنگامی که هر دو تست شده protoceratops برای کوروناویروس.

"شما می دانید, من سعی کردم برای قرار دادن خودم در کفش" Gobert ESPN گفت:. "وجود دارد مقدار زیادی از ترس و من فکر می کنم بیشتر از هر چیزی او واکنش نشان داد و از ترس. به همین دلیل من واقعا نمی سرزنش او. همه ما شخصیت های مختلف; همه ما واکنش نشان می دهند متفاوت است. هنگامی که آن را زمانی که او آزمایش [مثبت] برای یک ویروس است که ما نمی دانیم که بسیاری در مورد آن ترسناک است. آن ترسناک بود برای من و من مطمئن هستم که آن را ترسناک بود برای او.

"مهم ترین چیز این است آنچه شما را از وجود دارد."

که خواهد شد بازی در هفته های آینده به عنوان جاز سر به اورلاندو به بازی در NBA را سرگیری و در آینده نیز به عنوان تیم باید بفهمم که آیا برای ادامه ساخت و ساز در اطراف هر دو آنها است. هر دو Gobert و میچل گفته اند که آنها انتظار می رود برای قرار دادن این موضوع در پشت آنها برای بهبود این تیم است. 28-در سال Gobert دو زمان همه NBA, مرکز تحت قرارداد از طریق 2021 در حالی که 23 ساله Mitchell, همه ستاره این فصل خواهد بود محدود رایگان عامل در 2021.

rudy gobert donovan mitchell jazz feud coronavirus
رودی Gobert و داناون MitchellAP Photo

اما این دو مسائل قبل از همه گیر ریشه در بخشی از Gobert سرخوردگی با Mitchell نه عبور توپ به اندازه کافی ESPN گزارش شده است.

"اگر شما را به یک حوله کاغذی و فقط قطره آب بر روی آن حوله کاغذی است که به مرطوب و سپس آن را مرطوب و در نهایت آن را به شکستن" جاز منبع ESPN گفت:. "رودی تا برای خود را انتخاب کنید, نقاط, و داناون نمی تواند واکنش نشان می دهند به همه چیز. گاهی اوقات شما باید به بازی شطرنج و دلجویی از هم تیمی های خود را.

"آن را در مورد حق بودن در همه زمان ها. گاهی اوقات آن را مانند, " این اتفاق افتاده است و اجازه دهید در حرکت است.' در آن است در مورد شما در تلاش برای اثبات نقطه نظر خود را به یکی دیگر و یا ما تلاش را به نفع خود؟"

Gobert نیست کور به نقش خود در تنش است. او اعتراف کرد او "می تواند بسیار آزار دهنده" بودن آوازی و خواستار از هم تیمی های خود.

"من درک می کنم که من آزار دهنده است. من می تواند بسیار آزار دهنده" Gobert گفت. "من فکر می کنم شاید به این دلیل که او واقعا خوب بود واقعا اوایل من شده است بسیار دشوار و شاید در همیشه یک راه مثبت. گاهی اوقات شما آن را درک نمی کنند.

"با من از مردم می تواند سخت بر من و من می تواند آن را اداره کند اما برای برخی از بچه ها می تواند تبدیل به بسیار خسته کننده است. من می توانم درک کنند که 100 درصد است. داناون واز بهتر است هر سال پس از او بدست اینجا. من فکر می کنم او را برای رفتن به نگه داشتن تعداد زیادی بهتر است. این تقریبا من یک سوراخ است."

در حالی که میچل بود اذیت Gobert بی دقتی در رختکن روز قبل از او تشخیص داده شد با این ویروس و این دو بنا به گزارش صحبت نمی کنم برای یک ماه گارد به تازگی اصرار او در حال حرکت از درام است.

"در حال حاضر ما خوب است. ما در حال رفتن وجود دارد آماده به حلقه" میچل به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. "و من فکر می کنم بزرگترین چیزی که نوع مکیده بود که آن را در زمان دور از بچه ها در این تیم گرفت و به دور از آنچه که بچه ها در این تیم در تلاش بودند به انجام, و من واقعا آرزو می کنم که به جلو می رویم من فکر می کنم که شما واقعا اصلی تمرکز است فقط ما ژل به عنوان یک تیم به دلیل بدیهی است که رودی و من تا به حال COVID و هر آنچه اتفاق افتاده اتفاق افتاده است."

اگر این موضوع است که این اعتبار برای اینکه چهره حق رای دادن در حال حرکت رو به جلو Gobert گفت: او خوب است با در نظر گرفتن یک حد مرگ اگر آن را به معنی برنده و او معتقد است آنها می توانند با هم برنده.

"I don't mind داناون بودن در کانون توجه بیش از من" Gobert گفت. "من می خواهم را به نفع خود بازی. که در آن است. در پایان روز آن را مانند من [نمی] هر گونه کانون توجه است."

"داناون بسیار شخصیت روشن و تمام است و راه او بازی می کند, او را بیشتر سرگرم کننده به تماشای از من. اگر من 12 سال, من نمی خواهم به تماشای f—ing رودی Gobert. من می خواهم می خواهم به تماشای داناون میچل. من نمی خواهم به تماشای رودی Gobert دریافت dunks و تغییر عکس. من می خواهم می خواهم به تماشای داناون Mitchell متقابل مردم و فراموش دیوانه layups دیوانه dunks البته.

"من کاملا درک چگونه کار می کند و من خوب با آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن