غول به نوبه خود می تواند با توجه به یکی از این پنج, cornerbacks

لوگان Ryan قرعه کشی ممکن است یک پیشنهاد. غول روبرو هستند امکان یکی از آنها شروع, cornerbacks ممکن است برای آنه

توسط NEWSAMINS در 27 اردیبهشت 1399

لوگان Ryan قرعه کشی ممکن است یک پیشنهاد.

غول روبرو هستند امکان یکی از آنها شروع, cornerbacks ممکن است برای آنها تا به حال دوباره پس از 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب DeAndre بیکر بود به اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله. او فهرستی از وضعیت بدون تغییر باقی می ماند (او هنوز دستگیر شده) از جمعه شب.

Cornerback یک نیاز بزرگ برای غول هنگامی که offseason آغاز شد و به همین دلیل است که بزرگترین تکه های رایگان-آژانس هزینه های رفت و به جیمز Bradberry برای شروع مخالف بیکر. اگر غول بازگشت به رایگان آژانس به جای بیکر آنها را انجام خواهد داد تا با $16.6 میلیون در کلاه فضای در دسترس در هر NFLPA سوابق قبل از حسابداری برای حدود 7 میلیون دلار مورد نیاز را به پایان برساند امضای 2020 پیش نویس کلاس.

در اینجا یک نگاهی به گزینه های موجود با سن خود را در پرانتز:

لوگان رایان (29): نیوجرسی بومی و راتگرز محصول در حال آمدن است یک حرفه ای در سال 105 پردازد 4.5, کیسه و کیسه و چهار interceptions با تیتان است. او خود را صرف چهار فصل با میهن پرستان که در آن او با بازی تیم های ویژه تحت غول مربی جو قاضی. رایان می گوید: تیتان علاقه مند بودند و حتی زمانی که به او ارائه شده برای بازگشت در یک سال 10 میلیون دلار معامله (بدون افزایش). جت بخشی از بازار خود را.

Logan Ryan
لوگان RyanAP

Dre Kirkpatrick (30): سابق در دور اول پیش نویس انتخاب شده 99 بازی و 67 شروع می شود بیش از هشت فصل Bengals. او به پایان رسید و فصل گذشته در مجروح رزرو با یک hyperextended زانو و در ماه مارس منتشر شد. او ستاره دار در دانشگاه آلاباما در طول قاضی تصدی به عنوان دستیار مربی است.

Darqueze extreme networks (28): یکی دیگر از سابق بنگال extreme networks فکر او رسیده بود سه سال $13.5 میلیون توافق با پلنگ در ماه مارس, اما آن را از طریق سقوط کرد. او دارای شماره 25 cornerback در NFL فصل گذشته در هر طرفدار فوتبال تمرکز می کنند.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

براندون Carr (33): چگونه این برای تثبیت وضعیت نامشخص? Carr هرگز از دست رفته یک بازی در 12 سال NFL حرفه ای شروع تمام 192 ممکن است بازی برای سران کابوی ها و کلاغ. کلاغ کاهش یافته است این گزینه در Carr قرارداد در مارس اما غول می تواند یک شانس برای یک کابوی مراسم با موقعیت مربی جروم Henderson.

B. H. Webb (30): روزنامه تعریف یک کارگر ماهر, تغییر تیم پس از هر یک از هشت فصل است. او با بازی فوق قرارداد خود را برای غول در سال 2018 و به عنوان یک رهبر در اتاق قفل است. غول به قیمت توسط Bengals (سه سال $10.5 میلیون) آخرین offseason اما Webb قطع شد و در ماه مارس است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب