Los Angeles Dodgers پارچ دیوید قیمت مردد از سال 2020 فصل لیگ بیس بال

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:57 PM EDT Jul 4, 2020لیگ اصلی بیس بال در تابستان اردوگاه هستن

توسط NEWSAMINS در 15 تیر 1399

لیگ اصلی بیس بال در تابستان اردوگاه هستند و در حال اجرا به امید شروع فصل جولای 23, اما این بدان معنا نیست که هر بازیکن را متعهد به بازی را از طریق یک بیماری همه گیر.

شنبه, دیوید قیمت شد آخرین تصمیم می گیرید خطر نیست ارزش آن است.

قیمت که تبدیل به 35 ماه آینده روز شنبه اعلام کرد که او را به انتخاب کردن از 2020 فصل با استناد به نگرانی برای سلامت خود و خانواده خود را. او ششمین بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل — و از برجسته ترین و بالاترین پرداخت به تاریخ.

قیمت معامله به داجرز در ماه ژانویه همراه با سابق MVP outfielder Mookie بتی بود که با توجه به 32 میلیون دلار در سال 2020 و تحت قرارداد این مبلغ در سال 2021 و '22. با فصل کوتاه به 60 بازی و بازیکنان دریافت نرم افزار تاریخ پرداخت قیمت را جریمه حدود 11 میلیون دلار در حقوق و دستمزد.

"پس از قابل تصور و بحث با خانواده من و داجرز" قیمت در توییتر نوشت: "من تصمیم گرفته اند آن است که در بهترین مورد علاقه من, بهداشت و سلامت خانواده برای من نیست بازی در این فصل است. من را از دست هم تیمی های من و تشویق خواهد شد با آنها در طول فصل و به یک سری جهانی پیروزی. من با عرض پوزش من نمی تواند بازی را برای شما در این سال, اما نگاه به جلو به نمایندگی از شما در سال آینده."

قیمت می پیوندد Ryan زیمرمن ایان دزموند جو و تایسون راس و Welington Castillo در انصراف هر چند تایسون راس و Castillo شد در غیر تضمین شده می پردازد.

"داجرز به طور کامل پشتیبانی دیوید تصمیم به نشستن 2020 فصل" این باشگاه در بیانیه ای گفت. "ما شده اند در تماس مداوم با دیوید و ما درک می کنیم چقدر این شور و مشورت در وزن او و خانواده اش. ما می دانیم که او می تواند ریشه سخت برای باشگاه هر روز و نگاه به جلو به داشتن او را با ما در 2021."

بنا شد یک شرط بندی قوی برای پیشبرد به خود جهان سوم سری در چهار سال قبل از رمان coronavirus توقیف ورزش در ماه مارس است. در یک مطلب به صورت تصادفی 60-برنامه بازی شانس خود را قوی باقی می ماند حتی بدون قیمت با فرض این فصل درآمد حاصل.

خود را چرخش هنوز هم ویژگی کلیتون Kershaw, واکر Buehler, Alex چوب و خولیو Urias با vetreran راس نورسته و جوانان داستین ممکن است و تونی Gonsolin به احتمال بسیار زیاد بازی به مراتب برجسته تر نقش.

البته همه از این است که هنوز هم بسیار بر روی کاغذ به عنوان بازیکن هدف برای سالم ماندن — و یا انتخاب کردن برای امنیت بیشتر از بازی نیست در همه.

"آیا درست': MLB تیم باید پلیس خود را

نظر: چهارم جولای بدون MLB می تواند یک چیز خوب

BRAVES: فردی فریمن در میان چهار آزمایش مثبت برای coronavirus

فرشتگان با همسر باردار, Mike ماهی قزل آلا مطمئن نیستید اگر او را بازی در سال 2020

قیمت 2012 لیگ آمریکا Cy جوان برنده جایزه, تن به تن, Red Sox به جهانی 2018 سری عنوان شروع و برنده بازی 5 تا کلاه دستیابی به موفقیت postseason برای در حال حاضر 150-بازی برنده است. او امیدوار است برای یک عنوان شبیه به مزه این سال است.

"این اولین چیزی که من گفتم (Red Sox مدیر الکس کورا) درست زمانی که او مرا در آغوش گرفت در این زمینه – من می خواهم به انجام این کار دوباره در سال آینده" قیمت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در ماه مارس است. "حتی در حال حاضر که من می توانم از فکر می کنم – من می خواهم به آن را دوباره.

"در حال حاضر من واقعا می خواهم به انجام دوباره آن را بنابراین من می تواند به طور کامل در آغوش آن لحظه. چون من فکر نمی کنم من به طور کامل در '18. من می خواستم به نگه داشتن بازی بیس بال. آن را متفاوت آن را عجیب و غریب و این چیزی است که من قطعا می خواهید برای دوباره اتفاق می افتد چرا که من می خواهم به طور کامل در آغوش نحوه خاص است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن