NFL schedule منتشر خواهد شد این هفته. در حالی که آن را احساس می کند مانند تفکر خوش بینانه به این باور NFL فصل شروع خواهد شد زمان که متوقف نخواهد شد ما از تجزیه و تحلیل هر جنبه ای از تخته سنگ.

برای جت وجود خواهد داشت مقدار زیادی از سوالات در مورد 2020 فصل است. آیا جمال Adams وضعیت قرارداد شود ؟ چقدر هم مدیر کل جو داگلاس بهبود خط حمله? می توانید لو’Veon بل بهتر فصل دوم با جت از اول ؟

قضاوت از من ایمیل و سوال من از جت فن بزرگ در ذهن خود دارد این است که چگونه بسیاری از بازی ها می کند آدم Gase نیاز را به نفع خود به باقی می ماند به عنوان سر مربی در سال 2021? این هیچ راز Gase است به عنوان محبوب به عنوان یک کولونوسکوپی با بخش بزرگی از جت طرفداران. یک 0-2 شروع این سال را به طرفداران خواستار سر خود را.

Gase اول فصل به عنوان سر مربی است نه ساده برای ارزیابی. آن را باید به دو دسته تقسیم کرد. به عنوان رهبر تیم فوتبال Gase موفق به کشیدن تیم خود را از یک 1-7 سوراخ و نگه داشتن اتاق قفل از شکستگی. جت رفت 6-2 در نیمه دوم فصل به پایان رسید و با برد بیشتر نسبت به این تیم تا به حال در چهار سال.

هر کسی پرتاب رژه که برای عملکرد ؟ هیچ. اما آن را نیز نه تنها باید اخراج شود. جت فن دیده می شود مقدار زیادی از فصل مارپیچی خارج از کنترل پس از چند ضرر و زیان است. که اتفاق می افتد در 2019.

نیمه دیگر معادله بود نه به عنوان زیبا برای Gase. او استخدام شد تا حدی به دلیل پس زمینه خود را به عنوان یک توهین آمیز مربی. این اولین بار بود که جت های استخدام کسی که تا به حال شده است در درجه اول توهین آمیز یک مربی به سر مرد پس از غنی Kotite در سال 1995.

Sam Darnold (l) and Adam Gase
سام Darnold (l) و آدم GasePaul J. Bereswill

Gase را جرم بود و متعفن در سال اول خود را. واحد رتبه آخرین مرده به طور کلی و یا در نزدیکی پایین در بسیاری از مقوله های. آن بود نه همه اش تقصیر. در خط حمله وحشتناک بود و با وجود هزینه صدمات به کریس هرندون و کوئنسی Enunwa, در میان دیگران. اما آن را در Gase برای پیدا کردن پاسخ به جرم مشکلات و او تا حد زیادی می تواند در 2019.

که ما به ارمغان می آورد به این سال و این پرسش که چگونه بسیاری از بازی ها آن را به نگه داشتن شغل خود را.

من فکر می کنم سوال این است که یک اشتباه وقتی که می آید به Gase را امنیت شغلی است. یک حق است: چه سام Darnold را به نشان می دهد برای صرفه جویی در Gase است ؟

در این سال در حال رفتن به همه چیز در مورد چقدر Gase می توانید از سوم سال کارفرمایی. آن است که خود را در فصل دوم با هم و 22 ساله نیاز به نشان می دهد بهبود مشخص شده برای مدیر عامل کریستوفر جانسون به stand by Gase در 2021.

که ممکن است معنی جت رفتن 7-9 دوباره اما Darnold است که نشان از هماهنگی بیشتر و به نظر می رسد مانند نخبگان پلیر جت باور آنها پیش نویس در سال 2018 است.

تنظیم برنده مجموع یا حذفی مقرر هوشمند است. فکر می کنم در این مورد: جت رفت 9-7 هر دو در سال 2008 و 2009. این 9-7 رکورد در سال 2008 کردم اریک Mangini از کار اخراج شدند. این 9-7 رکورد در سال 2009 کردم رکس Ryan تمدید قرارداد. 2008 جت فرو ریخت. 2009 جت های آتش گرفتار و از آن ساخته شده به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

هر فصل یک داستان می گوید. ما نیاز به دیدن آنچه 2020 داستان است قبل از تعیین اینکه آیا Gase باید در 2021.

Darnold ساخته شده برخی از گام های مثبت در سال گذشته پس از بازگشت از سه بازی غیبت با مونو. او رفت و 7-6 به عنوان استارتر و دیدم یک چشم انداز مثبت در تکمیل تلاش اتمام در صد متری touchdowns و QB امتیاز در حالی که خود را interceptions رفت.

در حال حاضر او نیاز آن 19 touchdown عبور می کند برای به دست آوردن نزدیک به 30 13 interceptions به دریافت نزدیک به پنج 3,024 متری به دریافت نزدیک به 4000 و 61.9 درصد تکمیل به دریافت نزدیک به 70.

اگر Darnold می کند که برنده خواهد آمد و Gase امن خواهد بود.

Gase صحبت در مورد Darnold مصرف آهولد از جرم در سال 2 و تبدیل شدن به یک فرمت از کادر مربیگری. Gase هیجان زده در مورد دیدن Darnold بازی دوباره.

“ما تا به حال برخی از واقعا خوب جلسات” Gase گفت: در پست “باند همه در اینجا” پادکست. “راه او را به صحبت کردن از طریق فوتبال موقعیت های, این چیزی است که باعث می شود این یک زمان سخت تر برای ما چون من فقط می خواهید برای دریافت در این زمینه زمانی که من می شنوم او را در صحبت کردن بود.”

Darnold باید از سود سال 2 در Gase سیستم. اما Gase همچنین باید آنچه را به او یاد کارفرمایی در سال 1 و جرم مناسب Darnold در سال 2.

اگر Gase می توانید بیشتر از کارفرمایی این سقوط هیچ کس می تواند درخواست خود را در مورد کار آمدن زمستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de