Jennifer Lopez, Alex Rodriguez بحث متس توسعه پروژه با رابرت کرافت

اگر الکس رودریگز و جنیفر لوپز تا پایان داشتن متس آنها را کمک به یادگیری چگونه برای اجرای یک ورزش حق رای دادن ا

توسط NEWSAMINS در 26 تیر 1399

اگر الکس رودریگز و جنیفر لوپز تا پایان داشتن متس آنها را کمک به یادگیری چگونه برای اجرای یک ورزش حق رای دادن از افرادی که کار یکی از موفق ترین آنهایی که در هر ورزش.

با توجه به منابع متعدد که شاهد بازدید J-میله پرواز به Foxborough جرم است. در تاریخ 9 ژوئیه به ملاقات با باب و جاناتان کرافت پدر-و-پسر صاحبان جدید انگلستان میهن پرستان به چکش مشارکت در ورزشگاه عملیات برای سیتی زمینه و توسعه Willets نقطه در اطراف ورزشگاه.

منابع داخل جلسه بگویید این پست که J-Rod بودند همراه خود به سفر توسط بانکداران ارشد از جی پی مورگان چیس خصوصی ثروت از جمله مریم کالاهان Erdoes مدیر عامل این بانک دارایی و مدیریت ثروت ،

Erdoes, 52 نظر گرفته شده است قدرتمند ترین زن در امور مالی و یک جانشین بالقوه برای جی پی مورگان رئیس جیمی Dimon. رودریگز لوپز و Krafts همه مشتریان از جی پی مورگان را به بانک های خصوصی که Erdoes نظارت.

هر خودی بازدید پنج ساعت به طول انجامید که در طی آن Krafts نشان J-میله در اطراف هر دو ژیلت ورزشگاه و مجاور سرگرمی خرده فروشی و مهمان نوازی پیچیده Patriot محل. تور معنای بود برای نشان دادن پتانسیل جدید متس صاحبان آنچه می تواند انجام شود با یک ورزشگاه و زمین بایر در اطراف آن است.

Mets sale Jennifer Lopez and Alex Rodriguez; Robert Kraft
جنیفر لوپز و Alex Rodriguez; رابرت کرافتWireImage (2)

این Krafts' Foxborough پیچیده است که حدود 40 دقیقه رانندگی از مرکز شهر بوستون و وطن پرست محل — که شامل یک فیلم تئاتر هتل ها و رستوران ها — طراحی شده است برای نگه داشتن پرستان و طرفداران را سرگرم و پول خرج کردن قبل و بعد از بازی.

عنوان پست گزارش کرده است, J-میله دید از متس مالکیت شامل تبدیل Willets نقطه به یک مقصد اعمال نفوذ لوپز با نام تجاری به عنوان سرگرم کننده به کتاب کنسرت و نگه داشتن طرفداران در منطقه پس از بازی در, میله, رستوران ها و مغازه ها. بعد صاحب متس را حقوق به reimagine Willets و درآمد تولید شده از توسعه های جدید نیز خواهد بود که کلید به J-میله برنامه برای حق رای دادن.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که بحث شد به معنای طرح یک "همکاری" بین J-میله و Krafts منابع ساخته شده آن را به پست که Krafts علاقه مند به داشتن متس و نه پیوستن به J-میله پیشنهاد به عنوان حتی یک شریک محدود.

جی پی مورگان کاهش یافته است به نظر بازدید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب