سام Darnold جت نجات دهنده ؟

2020 NFL season خواهد بود یک چالش پیچیده و حتی برای یک تیم غرق در سنت و عالی فوتبال, فرهنگ, حتی برای یک باشگاه

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

2020 NFL season خواهد بود یک چالش پیچیده و حتی برای یک تیم غرق در سنت و عالی فوتبال, فرهنگ, حتی برای یک باشگاه با یک عادت برای پیروزی حتی برای یک گروه نه دچار آشفتگی با یک عضو کلیدی فهرستی حتی برای یک حق رای دادن نه تلاش برای یادگیری اگر خود را حق رای دادن کارفرمایی آینده نیز آن را شروع کارفرمایی حاضر.

اخبار: جت سقوط به هیچ کدام از این دسته بندی ها.

آنها به عنوان گزارش به صورت نرم شروع از اردوگاه های آموزشی در این هفته برای یک فصل طولانی دوباره عادت به فعالیت فوتبال و recalibration از آنچه در زندگی روزانه داخل لیگ در حال رفتن به می خواهم در زمان COVID-19 آنها را وارد کنید 52 سال متوالی بدون ظاهر در سوپر باول. تنها شیر — که هرگز به بازی و وارد فصل در 63 سال پس از عنوان لیگ-بازی ظاهر — را تجربه کرده اند دیگر اجرا از بیهودگی (مگر اینکه شما را انتخاب کنید به تعداد عنوان ها-رایگان-از-'64 براونز و به راحتی فراموش کرد که در حالی که آنها خود را به پیر کلیولند سابقه آنها در واقع یک تیم توسعه).

جت نداشته برنده فصل در پنج سال. آنها تا به حال در گذشته نه. آنها باید ... به خوبی شما آن را دریافت کنید. نه بسیاری از برنده شدن در اطراف در اینجا برای یک بیت.

و پس از آن وجود سام.

و از تمام چیزهایی که گول جت در این فصل تعریف که سام Darnold است و آنچه که او می تواند همیشه برای رفتن به مهم ترین داستان برای پیگیری. این هیچ راز است که قوانین جای شب بسر بردن در NFL اما در مورد کسی بوده است, در حال خواب بر روی آن کانزاس, شهرستان اختصاص یک و نیم میلیارد دلار — که با "ب" — به پاتریک Mahomes و به سختی کسی batted چشم, چون, خوب, Mahomes بدجور خوب و بیشتر به نقطه, او با هدایت ستاد به قهرمانی در فوریه.

Sam Darnold
سام Darnoldلایحه Kostroun/نیویورک پست

(و در نتیجه حذف خود از لیست مسابقات-رایگان تیم های که در آن در دهه های آنها ایستاده بود اما یکی لاغر سال تحت جت در کاتالوگ بلا.)

جت می خواهید به این باور Darnold نوع نادر استعداد که آنها می توانند در ساخت چنین آرمان در اطراف آن نیست lapsing به اغراق می گویند که آنها نیاز به او را برای تبدیل شدن به این نوع از حق رای دادن ستون آنها نداشته پس جو Namath 26 ساله بود. جت داشته موقت دریچه های امید را از طریق سال — کن اوبراین و چاد پنینگتون; Mark سانچز; حتی اواخر-در-این-بازی Vinny Testaverde.

و نگاه کنید: بچه ها مثل Drew Brees و تام بردی نیست آسان به دریافت کنید.

اما باور است که Darnold می شود که در نوع خود از مرد. در وحشتناک دو تیم تا کنون بوده و بهتر از او حمایت بازیگران, به ویژه هنگامی که به طور کامل سالم است. جت شد 7-6 در سازمان دیده بان خود را در سال گذشته است. که پیشرفت است. اما جت می خواهید بیشتر. آنها نیاز به اطلاعات بیشتر. آنها نیاز به دانستن است. آنها نیاز به به واقعا اعتقاد دارند.

سام به آنها را بر این باورند.

"من در تلاش برای کار در ادامه برای یادگیری راهکار, حمایت, مسیر, مفاهیم, به کجا بروید اگر [گزینه] یک و دو و سه هستند و تحت پوشش" Darnold گفت: در یک زوم تماس با خبرنگاران. "وجود دارد خیلی بیشتر من می دانم که در حال حاضر از این زمان در سال گذشته است. من یک تن بیشتر اعتماد به نفس در خودم."

وی افزود: "این قطعا یک فرایند صرف ساعت ها و ساعت ها تلاش برای یادگیری و من هنوز هم چیزهای برای یادگیری است اما من راحت آموزش جوان ها و بچه ها که در اینجا نیست ،

می توانید جت سنت طولانی مدت از اختلال در عملکرد حل شود? می تواند آدم Gase کشف یک راه برای مهار Darnold استعداد درگیر او به نقطه ای که او حداکثر خود هدیه را به حداقل می رساند خود را گاه به گاه مغز ساقط و شکوفه های به حق رای دادن-سطح عملکرد? می توانید جت جنرال موتورز جو داگلاس قرار دادن قطعات در اطراف او به کمک رسم است که پتانسیل کامل — قطعات بهتر اگر ما در حال صحبت کردن با صراحت از آنهایی که در حال حاضر او را احاطه کرده?

و می Darnold بالاتر از متوسط فهرستی و انجام است که برای آن یک حق رای دادن درست کارفرمایی قادر است: را به هم تیمی های خود بهتر از آنها هستند ؟

نگاه Eli Manning صرف برخی از زمان پرتاب توپ به Amani Toomer (یکی از بهترین گیرنده در غول های تاریخ) و برخی دیگر از زمان پرتاب به Odell بکهام جونیور که در اسپاسم می تواند به عنوان استعداد یک گیرنده وجود دارد. اما او نیز انداخت بسیاری از توپ هر چند سال به یک مقدار زیادی از عبور فو که رک و پوست کنده شد بهترین خود را خودشان زمانی که الی بود پرتاب به آنها. می Darnold انجام است که در حال حاضر با گزینه های او در حال حاضر ؟

می توانید او تبدیل شده است که در صورت داگلاس نمی کند بلافاصله توسعه فلورهام پارک-به-کانتون دریافت خط لوله ؟ و او می تواند به سادگی بهتر از او شده است در سراسر دو سال و 26 بازی: یک 11-15 رکورد 36 TDs به 27 میدارد یک امتیاز از 81.1? در بهترین شرایط و طبیعی ترین سال های جت خواهد بود شکار برای پاسخ به آن پرسش مهم.

نه مورد است این سال است. و در عین حال جت هنوز هم می خواهید به دانستن در مورد سام. آنها هنوز هم نیاز به دانستن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب