باور نکردنی رمز و راز در اطراف یک قهرمان افسانه ای تنیس

از خانم الهی سنگ مرمر: زندگی, تنیس شهرت و رمز و راز توسط رابرت Weintraub منتشر می شود ژوئیه 14 توسط Dutton یک

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

از خانم الهی سنگ مرمر: زندگی, تنیس شهرت و رمز و راز توسط رابرت Weintraub منتشر می شود ژوئیه 14 توسط Dutton یک اثر از انتشارات پنگوئن گروه عضو Penguin Random House LLC. کپی رایت © 2020 توسط رابرت Weintraub

رشته کوه های آلپ سوئیس تحت سلطه چشم انداز. کوه نمی دانم آن 1945 یا که جهان در جنگ بود. کسانی که پوشیده از برف ارتفاعات بودند نیز بی طرفانه در این درام بازی بسیار پایین تر. در یک پیچ در پیچ کوه جاده یک ماشین ورزشی skidded اطراف switchbacks راننده که داستان این است که مبارزه برای نگه داشتن خودرو از غوطه وری را به دور دره زیر. نه چندان دور پشت ماشین دیگری در تعقیب و به دست آوردن.

راننده این خودرو برای اولین بار بود که یک بین المللی آیکون تنیس بزرگ بود که برنده این ورزش مهم ترین عنوان های قهرمانی ویمبلدون شش سال قبل از آخرین بار مسابقات شد قبل از جنگ جهانی دوم دخالت. او همچنین چهار بار آمریکا قهرمان ملی و انباشته شده بود هر جایزه به ارزش داشتن در دوران پیش از جنگ از ورزش است. او مشهور بود برای او فصاحت و بلاغت او صدای آواز او ظاهر او و سبک او نزدیکی با نخبگان هالیوود و دیوار خیابان و خوش بین برنده شخصیت. او تبدیل شده بود به خصوص معروف پس از بازگشت از دو سال دور از این ورزش زده با بیماری در چه حال به نظر می رسید نخست زندگی حرفه ای خود تنها به مبارزه راه خود را به بالا.

او فقط در مورد آخرین فرد هر کسی انتظار می رود به رانندگی برای زندگی خود را یک اروپایی کوه حفاظت از شواهد جنایات جنگی نازی ها بر روی صندلی در کنار او چشمانتان به سیاهی جوهری ترس به کم کردن سرعت و حتی اگر آن را به معنای آتشین مرگ است.

به زودی ماشین های دیگر او را مجبور به توقف. وجود دارد یک رویارویی است. گرانبها شواهد او به سرقت رفته بود در یک زمان کوتاه قبل از آن به این دلیل او ادعا کرد که آمده اند به کوه در وهله اول در نظر گرفته شد از او با زور. آلیس تبدیل شده و زد نفس او را پاره پاره در ارتفاع بالا.

یک ضربه زد بیرون. یک ضربه به پشت یک احساس سوزش و پس از آن هیچ چیز نیست. آنچه در جهان بود که او انجام می دهند وجود دارد ؟ که برای ماده بود او واقعا در همه وجود دارد ؟

آلیس سنگ مرمر بود و مهمترین بازیکن تنیس زنان در سال های قبل از جنگ جهانی دوم است. به عنوان ویمبلدون تنیس روی چمن موزه نوشت: در مورد او در آن "جیب تاریخچه قهرمانان": "تنیس زنان قرار داده می شود به دو دوره قبل از آلیس سنگ مرمر و پس از. او ایجاد بازی زنان در آن تهاجمی سبک مدرن است." به سختی معاصر گزارش بازی یا مشخصات نوشته شده بود در مورد آلیس که موفق به یاد داشته باشید که او "با بازی مثل یک مرد"— است که او سبع خدمت-و-volley سبک و نیروگاه elan آنقدر طاقت فرسا است که تنها گاه به گاه عدم کنترل می تواند او را متوقف کند. با استفاده از سطح بعدی ورزشکاری و unreturnable خدمت آلیس جاروب به 18 پیروزی در آنچه که امروز به نام "گرند اسلم" حوادث اتباع ایالات متحده و ویمبلدون. این تعداد شامل چندگانه زنان و مخلوط-دو برابر عناوین همه, اما در پنج-پنجره سال بین سال 1936 و 1940. پس از آن جنگ مجبور آلیس کاملا به فعالیت های مختلف.

Robert Weintraub, author of THE DIVINE MISS MARBLE: A Life of Tennis, Fame and Mystery
رابرت Weintraub, نویسنده خانم الهی سنگ مرمر: زندگی, تنیس شهرت و رمز و رازلیز STUBBS

او outsized شکل در طول این زمان, "آلیس مارول" در "Garbo از زمین تنیس" در "بمب ورزش ها از روز خود را." او باعث به هم بزنید با بازی در شورت به جای دامن و سپس به نفع. مطبوعات شد سریع به یاد خوانندگان خود را که "پاهای خود را مانند دو ستون از چوب ماهون جلا سر به زانو او را به شکل کامل" به عنوان یکی از خیره شدن خبرنگار نوشت. "خانم سنگ مرمر به نظر می رسد دوست داشتنی و حتی زمانی که او فقط آمده دادگاه" فکر خوبی شناخته شده انگلیسی نویسنده چارلز گور در یک نمونه شرح است که با تمرکز بر آلیس حضور فیزیکی. "چند دختر که می توانید انجام دهید. در دادگاه خود را به شما ببینید که چگونه به زیبایی ساخته شده او است. او راه می رود مثل یک مشت زن حرفهیی."

اما آلیس بود فقط به عنوان معروف برای بار زمانی که او به دنبال و احساس دور از او بهترین است. یک سری از بیماری های منجر به سقوط تاریخی خاک رس قرمز از Roland Garros ورزشگاه در پاریس به اوج خود رسید در تشخيص سل است که به نظر می رسید برای منحرف کردن او جوانه زدن حرفه ای به یک تکیهگاه. کنار و متعهد به sanitorium او را فراموش کرده برای نزدیک به دو سال تا دراماتیک باز گشت او را برداشته به بالا. او به احیای ضبط پیروزی در سال 1936 ملی آمریکا در مسابقات قهرمانی برداشته آلیس به ارتفاعات جدید از محبوبیت در یک مرحله دریافت حدود 500 نامه های طرفداران یک روز از تحسین که از او خواست برای سلامتی, راهنمایی, رابطه, مشاوره و یا دست او را در ازدواج.

او ترکیبی از در دادگاه تعالی و خارج از دادگاه به سبک او تا حد زیادی در تقاضا و باز کردن بسیاری از درب. او به طور منظم در برنامه های رادیویی به عنوان یک مصاحبه شونده به عنوان مهمان از میزبان به عنوان یک خواننده که در آن او contralto صدای برنده به اندازه کافی ستایش دیگران که از او خواسته شده بود که به آواز خواندن در پوش, کاباره ها در نیویورک و لندن است. او توانایی نوشتن فوق العاده بود به خصوص برای کسی که به تحصیلات دانشگاهی برای دادگاه. او کمک قطعات به روزنامه ها و مجلات با فرکانس و حتی بخشی از اصلی نوشتن کارکنان برای Wonder Woman comic book. او در یک سخنرانی بر اساس "خواهد شد را به نفع خود" و خستگی ناپذیر کشور سفر کرد به ارائه آن است. چشم خود را برای مد و ورزشی آن منجر به یک سمت حرفه ای به عنوان یک طراح لباس ورزشی و همچنین لباس های ساخته شده برای استفاده روزمره است.

یک ورزشکار مانند تنیس زنان دیده می شود هرگز آلیس افزایش یافته است از آغاز فروتن در سان فرانسیسکو به تسخیر ورزش از خانواده سلطنتی. پدرش در گذشت زمانی که او هنوز یک کودک و خانواده زندگی می کردند در لبه فقر پس از آن.

او آرامش را در ورزش است. به عنوان یک نوجوان آلیس شناخته شده در سراسر شهر برای او بیس بال قابلیت و همچنین به عنوان او به طور منظم فرفره shagging پرواز توپ به عنوان غیر رسمی طلسم, سان فرانسیسکو, مهر و موم, بهترین محلی نه در زمان قبل از لیگ های بزرگ نقل مکان کرد و غرب است. پس از کشف تنیس آلیس در بر داشت یک خانه در میان بازیکنان شهرداری در دادگاه در پارک گلدن گیت. سال بعد در لندن تایمز نویسنده بررسی آلیس حرفه ای را توجه داشته باشید که "خشن‐و‐آماده کارآموزی ایستاده بود و او را در جا خوب هنگامی که او آمد به ملاقات مصنوعی آموزش بازیکنان است." تنیس یک ورزش برای بیکار غنی کشور مجموعه باشگاه های مردم است که می تواند رقابت بدون زحمت بدست آوردن یک زندگی در این بازی برای آن بود که به شدت در آن دوران. آلیس مناسب نیست که توضیحات به هیچ وجه اما او hardscrabble آغاز خدمت او و زمانی که او شروع به حرکت به بالا در رتبه بندی.

او دارای امتیاز بالا بازیکن در کالیفرنیا قبل از او 17 و رقابت برای ملی آمریکا عنوان (استاد به امروز ایالات متحده باز) در تولد 18 خود را. او سفر شرق در سال 1931 برای اولین بار به بازی بازی های متورم از ورزش در بالاترین سطح. او شانس ضعیف اما دور آمد معتقدم یک مربی کمک خواهد کرد که او را در رسیدن به اوج.

او در بر داشت که مربی در النور "آموزش" Tennant, یکی از رنگارنگ ترین و موفق اگر نادیده گرفته و ارقام در تاریخ تنیس. او هم مىخواست خود را از گمنامی فقیر سان فرانسیسکو خیابان تبدیل شدن به مهمترین معلم از بازی در جنوب کالیفرنیا با مشتریان پر شده با فیلم مشهور, بازیگران و هنرپیشه های بالا نام از روز — شیروانی فلین Dietrich, Lombard. آن بود که یکی از آخرین Carole Lombard the "ملکه ابله کمدی" که آویزان النور را با نام مستعار در او. Lombard بود یک بازیکن جدی است هر چند که Tennant دستور او برای حمله به توپ بالاتر و یا در موقعیت بهتر, او را با یک پاسخ sarcastically شیرین "بله معلم عزیز." پس از به اندازه کافی از آن Lombard کوتاه آن را به "آموزش" و نام مستعار گیر کرده است. النور بود "آموزش" Tennant پس از آن.

Alice Marble
آلیس سنگ مرمرAP

آلیس و النور رو با هم و تشکیل یکی از موفق ترین مربی-دانشجو روابط تا کنون دیده در ورزش است. نزدیکی خود را فراتر رفت و معمولی ورزشکار‐مربی مدل — بسیار فراتر از آن است. النور در اصل به تصویب رسید آلیس و در زمان بیش از زندگی خود را برای بیش از یک دهه است. این جفت ارز با هم زندگی می کردند dined با هم سفر با هم. النور در زمان بیش از آلیس مالی از مد افتاده او و رژیم غذایی آموزش رژیم کنترل زندگی اجتماعی است. در آن زمان آلیس دستگیر بالاترین افتخارات تنیس ارائه شده بود.

از طریق النور آلیس معرفی شد به انجمن بسته به عادی بازیکنان تنیس است. او hobnobbed با Tennant بازیگری بگیرید و یاد دهید, شمارش Lombard و همسرش, Clark Gable, در میان دوستان نزدیک او. او یک مهمان عادی در آمریکا Xanadu شناخته شده به عنوان evening, ویلیام راندولف هرست کاخ در اقیانوس آرام. با وجود فروتن ریشه آلیس مورد علاقه خانواده های ثروتمند در هر دو ساحل بود و به خصوص با خواهد du Pont, وارث دلاور شیمیایی و مهمات ،

آلیس به حال طولانی و مبهم در رابطه با Du Pont نه بر خلاف او یکی از با Tennant. به دلیل موفقیت آلیس به خودش آزادانه به النور را دید. آلیس او را به نام "من به تصویب رسید مادر" در لندن Daily Mail, فقط به عنوان النور به نام آلیس او "فاستر ، دیگر نویسنده با اشاره به النور به عنوان آلیس "روانپزشک" ذکر "او است به خصوص فرانک با انتقاد از خانم سنگ مرمر."

تا زمانی که آنها جدا از جفت شد گل نشسته با شایعات از یک رابطه عاشقانه است. نه تا کنون تایید چنین امر به سختی تعجب آور با توجه به زمان زندگی می کردند. همجنسگرایی خلاصه بعد از یک فلش از پذیرش در دهه 1920 رانده شد بصورتی پایدار و محکم زیرزمینی توسط یک متعاقب آن واکنش. که آشکارا همجنسگرا و یا دو جنسی یا حتی "مستقیما با یک چشمک" à la کول پورتر برای مثال می خواهم که قطعا آسیب دیده آلیس جوانه زدن و سپس شکوفایی حرفه ای زیاد به عنوان آن را با فرصت های خاموش دادگاه.

حتی با گذشت سال ها و قدردانی از امور و له به زنان دیگر آلیس اصرار داشت که او و النور نمی شد عاشقان — در حس فیزیکی در هر صورت. آنها قطعا در عشق معنوی بیشتر شیوه و هنگامی که رابطه خود را به پایان رسید همراه با آلیس حرفه ای blunted در اوج قدرت خود با جنگ جهانی دوم و فروپاشی بود و تکان دهنده, داده, چگونه در هم تنیده دو زن شده بود برای بیش از یک دهه.

اما جزئیات آلیس روابط با Tennant و دوپونت کم رنگ در مقایسه با دیگر حتی بیشتر چشمگیر (برخی می گویند "سینمایی") رابط او ادعا می کرده اند. آلیس نگهداری او ازدواج کردم در طول جنگ به ارتش و نیروی هوایی افسر که مرگ منجر خواهد آلیس به توافق را در زمان جنگ جاسوسی ماموریت را برای جستجو کردن یکی دیگر از دوستداران او یک مرد که او هرگز علنا نام و که در cahoots یا بدتر با نازی ها. آن بود که ارتباط و انتقام او به دنبال او مرده شوهر است که ظاهرا قرار داده آلیس در آن ديد کوه, جاده, در یک تعقیب و گریز خودرو به پایان رسید که با در نظر گرفتن یک گلوله در پشت.

آلیس نشان داد این ماجراهای تنها در او دوم خاطرات "عشق خطر" منتشر کرد و یک سال پس از مرگ او در سال 1990. او بیشتر گرفته در کلمه هر چند تلاش به طور مستقل تایید داستان او همیشه منجر به بن بست و چالش ها به حقیقت داستان او نشان داد تا در بررسی کتاب و پروژه های دیگر چپ ناتمام.

من صرفا آخرین در یک خط طولانی از آلیس سنگ مرمر تحسین است. آن همیشه آسان به درک در یک اینچ-سطح عمیق, اما به عنوان من یاد گرفتم بیشتر در مورد او بیشتر و بیشتر پایین سوراخ خرگوش (چگونه مناسب من موضوع را به نام "آلیس"), اسرار زندگی خود فقط عمیق تر. در نوشتن این کتاب من crisscrossed ایالات متحده و scoured بین المللی archives در تلاش برای دور تراشه در رمز و راز از آلیس تناقضات چگونه چنین زندگی عمومی می تواند باقی می ماند کفن را در سایه. من در بازدید از این سنگ محک سایت از دوران کودکی و حرفه ای. من به دنبال هر دنباله هر سرب — که برخی از آنها بیشتر از من امید به پایان رسید در بیشتر علامت سوال. وجود دارد داستان های جدید در اینجا و آنهایی که با پیچش های جدید. من مورد بررسی قرار پژمرده مکاتبات و تکه های کاغذ آلیس خودش لمس ضبط شده او ساخته مقالات او نوشت و سوابق او به احتمال زیاد هرگز انتظار خواهد بود نگاه کرد. و من از تماس با چند نفر باقی مانده که می دانستند او امید آنها می تواند به ارائه برخی از بینش به سنگ مرمر رمز و راز است.

در پایان کار پلیسی باقی ماند منحصر به فرد پیشگام جذاب زن که گمان می کنم من می دانستم که این مورد حتی قبل از من رفت و حفاری در اطراف به زندگی خود را. آلیس سنگ مرمر ممکن است مرموز اما او نا امید نیست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن