گرگ ون Roten یک قطعه کلیدی از جت های خط حمله قبل

به عنوان جت نزدیک به اردوگاه های آموزشی من بررسی فهرست و من با شما بالا 25 بازیکن. هر هفته ما را نشان می دهد ف

توسط NEWSAMINS در 9 تیر 1399

به عنوان جت نزدیک به اردوگاه های آموزشی من بررسی فهرست و من با شما بالا 25 بازیکن. هر هفته ما را نشان می دهد فرد دیگری در لیست راست که منجر به اردوگاه. من از جمله rookies در این لیست از آنجا که من آن را احساس نمی کند ممکن است به طور کامل ارزیابی آنها را قبل از آنها یک بازی است.

شماره 20: گرگ ون Roten

رتبه بندی سال گذشته: Unranked (و نه در تیم)

موقعیت: RG

سن در روز افتتاحیه: 30

چگونه به دست آورد: امضا سه سال $10.5 میلیون قرارداد به عنوان یک محدودیت رایگان در مارس 2.

سال دیگر قرارداد: 3

2020 حقوق و دستمزد کلاه شکل: $3.3 میلیون

به دنبال بازگشت در سال 2019

ون Roten آغاز شده 11 بازی برای Panthers سال گذشته در سمت چپ گارد گم شده نهایی پنج با جابجا یک پا.

او یک سال خوب به عنوان یک پاس blocker دادن تا فقط یک گونی و اجازه می دهد تنها 17 فشارهای چهار نفر از کسانی که هفته آینده 1 در برابر هارون دونالد و قوچ (گونی نیز در آمد که matchup). او دیگر اجازه نمی دهد او بعد از 10 بازی.

ون Roten است که به عنوان قوی از یک اجرا کننده است اما هنوز هم به خوبی باز کردن سوراخ برای Chrisitian McCaffrey. او تنها یک پذیرفته مجازات سال گذشته است.

PFF مدرج او را به عنوان 25th, بهترین گارد از 82.

Greg Van Roten
گرگ ون Rotenگتی ایماژ

چشم انداز 2020

ون Roten بخشی از جت های خط حمله قبل. مدیر کل جو داگلاس مجموعه ای برای تعمیر خط پس از ملال انگیز 2019 زمانی که آنها اجازه 52 کیسه به پایان رسید و 31st در عجله جرم.

6-پا-3, 305-پوند ون Roten چپ گارد برای Panthers اما احتمالا تغییر خواهد کرد به سمت راست با نیویورک. او انتظار می رود به نبرد وقت برایان زمستان برای شروع کار. ون Roten می شود یک لبه به دلیل منطق — جت را امضا کردند او را مگر اینکه آنها احساس او یک ارتقاء بیش از زمستان است.

او شناخته شده است به عنوان یک هوشمند و مصمم بازیکن. او ساخته شده آن را به عنوان عامل رایگان undrafted از پنسیلوانیا در سال 2012.

در حالی که ون Roten است 30 سال کار گرفته می شود که بسیاری از آج در تایر. او تبدیل به یک NFL استارت تا 2018 در کارولینای.

ون Roten شده است با دوام در زندگی حرفه ای او به ندرت زمان از دست رفته به آسیب دیدگی تا سال گذشته جابجا پا.

او آمار و ارقام به یک استارت در سمت راست گارد این سال مگر اینکه زمستان ضربات او را در اردوگاه های آموزشی. داگلاس است که به شمارش در رککویلل سنتر بومی به عنوان بخشی از بهبود خط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن