جک نیکلاس اجازه نمی coronavirus خراب خود را لحظه ای بزرگ در یادبود

DUBLIN, اوهایو — هنگامی که شما در حال 80 شما مجاز ارشد لحظه یا دو. جک نیکلاس حال doozy در روز یکشنبه. نیکلاس ن

توسط NEWSAMINS در 25 تیر 1399

DUBLIN, اوهایو — هنگامی که شما در حال 80 شما مجاز ارشد لحظه یا دو.

جک نیکلاس حال doozy در روز یکشنبه.

نیکلاس ناخواسته تحویل خوشمزه و بی دست و پا فاحش در نزدیکی پایان روز یکشنبه دور نهایی از روز کاری خیریه باز بود که برنده توسط Collin Morikawa در سومین حذفی سوراخ بیش از جاستین توماس در پيونگ' Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف همان دوره است که در این هفته مراسم یادبود برگزار خواهد شد.

نیکلاس بنیانگذار و طراح زمین گلف و یادبود میزبان نشان داد روز سه شنبه او در نظر گرفته شده در این باشگاه در روز یکشنبه به لرزش دست روز کاری برنده برنامه ریزی برای پرواز به اوهایو از خانه فلوریدا در ساعت 2 بعد از ظهر

اما PGA Tour نقل مکان کرد و سه بار در روز قبل از آن به دلیل قریب الوقوع آب و هوای نامساعد و نیکلاس نمی دانستم آن را تا زمانی که او و همسرش باربارا سوار جت خصوصی خود را در روز یکشنبه.

"من تا به حال کمی از 'تصادف' [لحظه]," نیکلاس گفت. "ما برنامه ریزی شده پرواز ما به اینجا چون من می خواستم برای تبریک به برنده در اتاق قفل در 6 و البته پس از آن نقل مکان کرد تا بار توپ را روی گوه و آن کار نمی کند.

"بنابراین ما در یک هواپیما در 2 و فقط ما آماده خود را به پرواز اولین سوراخ حذفی, جاستین توماس است که حفره های بزرگ توپ [50-پاورقی]. من تو را دیدم [توماس] زدن توپ. ما نمی بینم Morikawa را زدن توپ [25-بالا و پایین صفحه به گسترش حذفی].

"باربارا و من هر دو پیامک جاستین و به او گفت:" وای چه فوق العاده توپ باور نکردنی فوق العاده سوپر زدن توپ نمی تواند باور کند که شما ساخته شده است که زدن توپ. در حال حاضر شما این شانس را به نفع دو در یک ردیف است.' "

جاستین توماس نتواند زدن توپ به گسترش حذفی در روز کاری خیریه باز است.AP

توماس البته نمی خواهد که یک شانس برای رفتن به عقب در Muirfield ایجاد کرد چرا که Morikawa را با زدن توپ به گسترش حذفی که نیکلاس نمی بینم به او اجازه زنده ماندن و پیروزی در این مسابقات در سومین حذفی سوراخ.

"سپس ما رو به بالا در هوا ما را برداشت WiFi پس از 10 ، 000 پا و ما از Morikawa برنده مسابقات, بنابراین من تا به حال به ارسال [توماس] یکی دیگر از متن و بگو: Oops کمی زودرس,' " نیکلاس گفت. "او خوب در مورد آن است. او پیامک و او گفت: "همه خوب خوب آن است.' "

نیکلاس نزدیک با توماس که در نزدیکی او زندگی می کند در پالم بیچ در منطقه و خارج از نیکلاس' خرس باشگاه مشتری و گفت: او معتقد است که او 27 ساله دوست خود را به سرعت بهبود می یابند از روز یکشنبه دست دادن که شامل نشت دور سه شات سرب بیش از Morikawa با سه سوراخ بازی.

"او نمی خواهد هر گونه مشکل گرفتن بیش از آن" نیکلاس گفت. "او سر خود پیچ در درستی و پای خود را بر روی زمین. او می داند که شما ضرب و شتم گاهی اوقات حتی زمانی که شما بازی خوب و انجام کارهای درست و یا حتی زمانی که شما به اشتباه.

"او می دانست که او تا به حال شانس دوم حذفی سوراخ — چه او را مورد 8-پاورقی [به نفع خود]? گاهی اوقات شما را به بهترین تلاش خود را و شما فقط به ضرب و شتم که در مورد آنچه مانند نگاه اتفاق افتاده است. من فکر می کنم J. T. خواهد بود سمت راست وجود دارد دوباره این هفته است."

اگر او نیکلاس گفت که او قصد دارد در 18 برای تبریک توماس.

جک نیکلاس پاتریک Cantlay در سال 2019.گتی ایماژ

یکی از سنت ها در مراسم یادبود نیکلاس تکان دادن دست برنده در 18th سبز در پایان این مسابقات است. در COVID-19 سن هر چند از دست دادن ممنوع است در تور PGA را پروتکل سیاست.

پرسید که چه او قصد دارد برای انجام با برنده روز یکشنبه نیکلاس نمی دریغ خود پاسخ دهد.

"من قصد دارم به لرزش دست خود را," او گفت:. "من قصد دارم به راه رفتن در سمت راست وجود دارد و لرزش [برنده] ، اگر آنها نمی خواهند به لرزش دست من است که من آنها را یک مشت دست انداز یا آرنج دست انداز اما من قصد ندارم به آنها COVID-19. من قرار نیست کسی در آن موقعیت است. و اگر من در هر خطر انجام است که من نمی خواهد تکان دادن دست خود را."

نیکلاس که در نظر گرفته شده در تور PGA را "حباب" آزمایش شده و منفی بود برای ویروس.

"من مانند تکان دادن دست خود را," او گفت:. "من فکر می کنم که یک سنت بزرگ. آن را به عنوان بسیار سرگرم کننده برای من به عنوان من امیدوارم که آن را برای آنها است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب