پیج VanZant رسیده است یک MMA تقاطع در UFC 251

پیج VanZant راه برای مبارزه با جزیره شامل چند تاب در طول راه. مجموعه ای به نبرد آماندا Ribas به عنوان بخشی از

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399

پیج VanZant راه برای مبارزه با جزیره شامل چند تاب در طول راه.

مجموعه ای به نبرد آماندا Ribas به عنوان بخشی از UFC 251 در ابوظبی در روز شنبه 26 ساله جنگنده امید به سرمایه گذاری در این فرصت با آژانس بر او.

"من می خواهم برای اثبات چقدر خوب من هستم" VanZant به تازگی به ESPN گفت:. "من می دانم که چقدر سخت من کار کرده ام. بنابراین هیچ فشار نیست بالاتر و من واقعا احساس ارزش من تغییر نمی کند آیا من برنده یا از دست دادن. من هنوز هم خودم را برای موفقیت و من هنوز هم برای همیشه لطفا برای پیج VanZant, اما این بدان معنا نیست که من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و مبارزه به مرگ.

"این مسائل به من بیش از هر مبارزه در تمام زندگی. من مایل به قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد."

آن است Van Zant نهایی مبارزه در UFC قرارداد و او می تواند در جلب علاقه از رقبای MMA مانند Bellator یا یک قهرمانی.

با کمک او "پورنو" مربی و همکار جنگنده Austin Vanderford, VanZant شده است ماندن در مبارزه شکل در طول بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن برخی از stripped-down سرگرم کننده در Instagram در طول راه.

"من و همسرم شده است به نام "ون Nudists' در طول مستند است و قطعا مناسب" Vanderford قبلا زن و شوهر, برهنه شاخه به تلگراف.

برای بسیاری از آوریل VanZant و Vanderford — چه کسانی ازدواج کرده اند پس از 2018 — فتح رسانه های اجتماعی در روز تولد خود را مناسب.

"هر روز ما در تلاش به آمده تا با چیزی جدید آیا ما مشغول به کار بودند را برهنه برنامه ریزی غذا و آشپزی باغبانی در بالکن و یا فقط lounging در مورد. ما با داشتن سرگرم کننده با آن" Vanderford گفت.

هر چند برهنه escapades باید پس از فروکش VanZant می داند زیادی در خط به عنوان UFC 251 بافندگی.

"من فقط احساس می کنم مثل یک به طور منظم فرمت نیست که آنچه من می خواهم و من می خواهم برای اثبات من ارزش و ارزش من — و من می خواهم یک نام تجاری جدید قرارداد" VanZant گفت: به ESPN.

با زمان مبارزه نرخ از $46,000 و تطبیق برنده جایزه VanZant مشتاق به اثبات خودش در برابر Ribas, ورود به مبارزه به عنوان یک مهم underdog.

"این مهم است برای مبارزه با این مبارزه افتخار من قرارداد و پس از آن بگو: گوش دادن این است که ارزش من و این چیزی است که من نیاز به پرداخت می شود آن را به ارزش آن'" VanZant گفت: با توجه به CBS Sports.

باید VanZant سقوط به Ribas در شنبه او می تواند نگاه به پربار تر فرصت های خارج هشت ضلعی.

"با تایید من را راه پول بیشتر در خانه نشسته ارسال تصاویر در Instagram از من مبارز" VanZant قبلا گفته علاوه بر او سنگین "رقص با ستاره ها" در چک.

"اگر من برای جلوگیری از همه چیز من را به خارج از مبارزه و فقط مبارزه با من خواهد بود در از دست دادن مالی توسط یک شات طولانی," او گفت:.

با بیش از 2.5 پیروان و شمارش Instagram قطعا تماشای VanZant بعدی حرکت می کند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن