متس' ادوین دیاز به نظر می رسد مانند سابق همه ستاره خود

قلب آتلانتا صف — Ozzie Albies فردی Freeman, Marcell Ozuna — علت بود تا در ninth inning. این متس چسبیده به یک ا

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

قلب آتلانتا صف — Ozzie Albies فردی Freeman, Marcell Ozuna — علت بود تا در ninth inning. این متس چسبیده به یک اجرا شود. لوئیس Rojas خواسته یک بازو برای گرم کردن در اغل گاو یا حشم.

به عنوان ادوین دیاز در زمان طولانی پیاده روی به تپه او به تنهایی با افکار خود را. او به تنهایی در احساسات خود را.

"من در آمد آرام" دیاز گفت.

و او در سمت چپ نشئه است.

پس از یک فاجعه فصل اول با متس که در آن دیاز ارسال شده حرفه ای-بدترین 5.59 عصر و تنزل مقام از نزدیک پس از باد هفت موجب صرفه جویی در 26 ساله مسکن برداشت تقویت اعتماد به نفس نجات به متس' فصل باز 1-0 برنده بیش از بریوز جمعه در سیتی زمینه است.

دیاز که نوشته شده یک لیگ-بالا 57 موجب صرفه جویی در و 1.96 دوران در سال 2018 دیدم که چگونه به سرعت کار خود را می تواند تبدیل در یک فصل. یک سال بعد او انتظار دارد که برای بازگرداندن او همه ستاره شهرت.

Edwin Diaz
ادوین Diaz, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

"برای من مهم است. این چیزی است که من بوده ام به دنبال" دیاز گفت. "همین دلیل است که من آماده در offseason و بهار هر دو آموزش ما بود. من در آمد آماده شده است. من در آرامش است. من در حال حاضر نگاه به سراغ گزارش از batters من میخوام چهره و من فقط آماده برای رفتن."

با ست لوگو — چه کسی جایگزین دیاز به عنوان نزدیک فصل گذشته مورد استفاده در ششم و هفتم, نوبت, به دنبال جاستین ویلسون دیاز انتخاب شد بیش از Dellin Betances برای حفظ shutout دست نخورده است.

Right-hander ناشی از اول زمین groundout از Albies پس از آن راه می رفت فریمن. با تساوی اجرا در پایه اول دیاز زده از Ozuna در سه رزین و سپس دربسته در محیط پیروزی با یک strikeout از مت Adams.

در فصل اول خود را به عنوان مدیر Rojas نمی دهد هر فکر به Diaz مبارزات به عنوان نزدیک سال گذشته است.

"ما رفته با چه دیاز نشان داده است به ما در این سال" Rojas گفت. "من می دانم که 'قند' تا به حال کمی از یک چالش در پایان فصل اما راه او انداخت در ابتدا چراغ را مانند 'قند' ما می دانیم مانند 'قند' ما در حال حاضر. او انجام یک کار فوق العاده ای فقط قادر به اجرای خود زمین. ما شاهد fastball نوسان و از دست ندهید. ما شاهد کشویی نوسان و از دست ندهید. که 'قند' ما می دانیم. به همین دلیل او وجود بسته شدن بازی 1-0 شود."

به عنوان جعلی به سلامتی پر از هوا از سخنرانان دیاز انداخته لبخند او به ندرت می تواند ویترین فصل گذشته. سپس او به یک هدیه به Rojas.

"من معمولا گذشته را از هر که جز من با من, اما برای موارد خاص من تصمیم به آن را به افرادی که شایستگی آن را" دیاز گفت. "من نمی توانستم که توپ."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن