J. D. Davis و کانو رابینسون ارائه توهین آمیز افزایش برای متس

J. D. Davis و کانو رابینسون ندارد و تمام بازی به مولد. این متس شده اند تهاجمی در جایگزین کردن هر دو بازیکن دفا

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

J. D. Davis و کانو رابینسون ندارد و تمام بازی به مولد.

این متس شده اند تهاجمی در جایگزین کردن هر دو بازیکن دفاعی در اواخر بازی و پس دوباره در روز سه شنبه 8-3 برنده بیش Red Sox در Fenway پارک.

اما هر یک خود را احساس حضور در بشقاب.

دیویس که تقریبا برای اولین بار او را در خانه اجرا از عجیب و غریب این فصل در روز دوشنبه شب — اما قربانی یک سوال تماس بگیرید زمانی که شوت او به سمت چپ رد شد ناپاک — سعی سمت دیگر میدان سهشنبه با موفقیت بیشتر. او پرواز توپ به سمت راست میدان clanged کردن مزاحم قطب دو اجرای هومر.

"من این توپ و این کمی مزاحم قطب رنگ در آن," دیویس گفت:.

دیویس' یکی از منفجر کردن Austin برایس در بالای پنجم به متس 5-1 منجر شد و فقط بخشی از قوی کلی بازی که در آن او اضافه جامد دفاعی بازی در پایین ،

J.D. Davis is greeted by Yoenis Cespedes after belting a two-run homer in the Mets' 8-3 win over the Red Sox on Tuesday night.
J. D. Davis, است, استقبال Yoenis Cespedes پس از حوله ای دو اجرای هومر در متس' 8-3 برنده بیش Red Sox در سه شنبه شب.سازمان حفاظت محیط زیست

با چپ دست دیوید پترسون ساخت MLB اولین در تپه خوزه Peraza چراغ خاموش برای Red Sox با یک خط رانندگی است که آمار بالا کردن هیولا سبز در سمت چپ. دیویس با بازی توپ کاملا و Peraza ساخته شده با یک تصمیم به سعی کنید به کشش و ضربه به دو.

Davis — که مشغول به کار به مدت دو روز با خود مربی تونی DeFrancesco برای دو روز مصرف توپ هیولا — رو Peraza حدود 10 فوت و Peraza هرگز حتی به کیسه.

دیویس نیز کمک جرقه متس' اولین تجمع شب برابر بوستون استارت مت سالن. دیویس آغاز شده بالای دوم با یک تک به مرکز برابر lefty. او آمد در سراسر به نمره متس' اولین اجرا در کانو را RBI دو در متس سه-اجرای دوم.

کانو که رفت 2-برای-3 نیز راه می رفت و رسیده خطا. او تا به حال وارد این بازی در 1-برای-12 ترمز ماشین.

مدیر لوئیس Rojas کرد و گفت: "هیچ نگرانی" در مورد Cano.

کانو اضافه شده بعد از بازی: "این فقط چهار بازی. من همیشه شروع کند. امروز یکی از روز آن کلیک و من امیدوارم که ما را از وجود دارد."

کانو و دیویس بخشی از یک پازل Rojas کنار هم قرار دادن هر بازی به عنوان تازه کار, مدیر, تلاش می کند به ترکیب حق صف به بهترین شکل ممکن دفاعی پیکربندی.

تا کنون او به طور مداوم در حال کانو در دوم جف مک نیل در سوم و دیویس در سمت چپ. مک نیل ساخته شده خود را خطای سوم از فصل در روز سه شنبه یک پرتاب خطا در Kevin Plawecki زمین زیر کشت تنها در پنجم که به Red Sox دو با یکی از, اما پترسون رو از مربا را با یک روش غیر معمول دو بازی.

دیویس برداشته شد برای جیک Marisnick قبل از پایین هفتم در حالی که Cano برداشته شد و خرج کردن-دونده آندرس Gimenez در هشتم پس از کانو دوم آمار از شب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب