کلمات کلیدی: جو روگان است نجات در کالیفرنیا پس از به ثمر $100 میلیون معامله

جو روگان شما فقط فرود $100 میلیون, صدور مجوز, مقابله, آنچه شما می رویم به انجام بعدی ؟ به خوبی او برای رفتن ب

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

جو روگان شما فقط فرود $100 میلیون, صدور مجوز, مقابله, آنچه شما می رویم به انجام بعدی ؟

به خوبی او برای رفتن به دیزنی لند قطع -0.43% . در واقع به عنوان او به تازگی اعلام کرد در "Joe Rogan Experience" پادکست او رهبری در جهت مخالف است.

" 'هنگامی که شما در ترافیک زمانی که شما در نگاه اقتصادی ناامیدی هنگامی که شما نگاه کنید به مشکل بی خانمانی که شتاب اساسا بیش از شش هفت سال 10 من فکر می کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم در اینجا. من فکر می کنم آن را قابل تصرف است, من فکر نمی کنم که آن را قابل کنترل است.' "

که روگان استدلال برای ترک لس آنجلس و عنوان — "به زودی" به تگزاس.

"هر شهردار a s**t کار آن را انجام می دهند چرا که من فکر نمی کنم هر کسی می تواند انجام یک کار بزرگ از آن" اضافه شده روگان, که باعث می شود یک گزارش 30 میلیون دلار از یک سال انجام پادکست خود را. "من فکر می کنم وجود دارد برخی از چیزهایی که شما میخوای باید برای مقابله با زمانی که شما یک جمعیت از هر f**k L. A. است."

در اینجا او است که ساخت آن نظرات:

بازگشت در ماه مه در انتقاد از coronavirus مستند روگان طعنه پتانسیل حرکت می کند.

"اگر کالیفرنیا همچنان به این محدود من نمی دانم اگر این است که یک جای خوب برای زندگی," او توضیح داد. "من ممکن است جت. شوخی نمی کنم. شوخی نمی کنم این احمقانه است. من لازم نیست به اینجا."

جزئیات:Elon Musk می زند وارن بافت در جو روگان پادکست

روگان روند یکشنبه در توییتر که البته سیاست در زمان بیش از:

در اوایل سال جاری روگان فروخته پادکست خود را به Spotify در نقطه +0.44% در مجوز معامله است که بنا به گزارش ها به ارزش بیش از $100 میلیون. روگان کامل کتابخانه — اضافه می کند که تا حدود 1 ، 500 قسمت در طول سال — اولین در خانه جدید خود آغاز سپتامبر. 1.

جزئیات:که جو روگان حال ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن