‘آن را زشت’: آنچه اتفاق افتاده است زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده اعتراضها به شهر کوچک اوهایو

بتل اوهایو – دانا Henson نشسته در ایوان جلو این آخر هفته او همیشه زمانی که آب و هوا خوب است و به تماشای ده ها تن از همسایگان راه رفتن توسط خفاش ها را در دست خود و یا اسلحه بسته به خود طرف.

آنها زن و شوهر و دوستان و بستگان افراد جوان و پیر. همه می زنیم تا اتحادیه خیابان به سمت مرکز شهر هستند.

Henson, 78 نمیفهمد آنها شنیده می خواهم همان شایعات او تا به حال آنهایی که در مورد busloads از مردم از آمدن به شهر او را به پیوستن به سیاه و سفید کوچک زندگی ماده تظاهرات روز یکشنبه و دوشنبه در Bethel, Ohio. کلمه بود و صدها نفر می تواند پس از رسیدن از سینسیناتی یا کلمبوس یا دیترویت.

هنسون نگران بود و او حدس زده همسایگان خود بودند ، اگر آنها نمی, چیزی, اگر آنها را نشان نمی دهد تا مسلح و آماده تظاهرات و ناآرامی در آنها دیده می شود در تلویزیون برای هفته ها در دور خیابان های آمریکا می تواند به اینجا می آیند به بتل یک روستای 2,800.

“همه تا به حال اسلحه” هنسون و گفت: یادآوری صحنه است. “مثل یک کابوی نشان می دهد.”

یک جنبش است که تا به حال جاروب به بسیاری از شهرهای بزرگ این کشور بود در مورد رسیدن به یک شهر کوچک روستایی تحت محاصره که در آن پیام از تظاهرکنندگان شنیده می شود نه به عنوان یک زنگ و یا پاره ای اما به عنوان یک چالش به یک راه زندگی است.

در بتل مسالمت آمیز معترضان دیده می شود توسط برخی به عنوان هیچ تفاوتی از غارتگران و تظاهر. آنها به نمایندگی از هرج و مرج مشکلات افراد دیگر از جاهای دیگر است.

در حالی که معترضان به نام برای پلیس اصلاحات شکایت در مورد نژاد پرستی و انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از بتل حمایت پلیس می گویند نژادپرستی یک مشکل نیست در اینجا و پرواز “مغلوب ساختن پیشی جستن 2020” پرچم خود را در مقابل متری.

“ما فقط می خواهیم آن را برای متوقف کردن گفت:” براد مک کال یک نجار و دیرین ساکن که پیوست counterprotesters. “ما یک شهر صلح آمیز است. ما نمی خواهیم شهر ما نابود شده است.”

همانطور که معلوم شد وجود دارد busloads از معترضان بدون تهاجم بیگانگان. پلیس تخمین زده می شود بین 80 و 100 نفر نشان داد تا برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع از جمله سازمان 36 ساله معلم از بتل که باعث می شود هنر و صنایع دستی.

آنها مواجه شد با این حال بسیار بزرگتر جمعیت Henson دیده بود از او جلو ایوان. صدها نفر از آنها counterprotesters و کنجکاو مردم شهر بسیاری از موتور سیکلت و brandishing سلاح.

برخی فریاد زد معترضان به ترک, مسدود شده راه خود را زمانی که آنها راهپیمایی و تحت فشار قرار دادند و راندند و آنها را به زمین. یک مرد با یک مؤتلفه پرچم پوشش صورت خود را پاره پاره تا یکی از معترضان’ علائم در حالی که جمعیت را تشویق می کردند.

“من احساس می کنیم راه رفتن یک دستکش بلند گفت:” لوئیس دنیس, 63 با حضور در این تظاهرات با دخترش.

تصاویری از رویارویی رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در بخشی به دلیل چند تا به حال دیده می شود هر چیزی کاملا آن را دوست دارم پس از این تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس شروع شد و تقریبا یک ماه پیش.

ناگهان کوچک بتل دیگر عمل می کنند در یک اتفاق می افتند ملی درام. منتقدان به نام شهر یک نژادپرست مرداب. طرفداران ستایش ساکنان به صورت ایستاده به نادان معترضان. اهالی شهر برای بیشتر قسمت ها حیرت زده شد و با تمام توجه است.

قبل از این بتل حدود 30 مایلی شرق سینسیناتی شناخته شده بود عمدتا به عنوان خانه Ulysses S. Grant پدر هر چند ملت 18th رئیس جمهور و فرمانده نیروهای نازی در طول جنگ داخلی فقط در اینجا زندگی می کردند یک زمان کوتاه است. آن را نیز یک بار توقف در راه آهن زیرزمینی کمی از تاریخچه برخی از معترضان فکر کردم آن را به یک انتخاب منطقی برای یک زندگی ماده رالی.

تاریخ مهم نیست چقدر آخر این هفته ، Counterprotesters شکایت کرده که اغلب آنها درک نمی کنند که چرا هر کسی که می خواهید در اعتراض به خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار در یک شهر کوچک مثل این یکی.

Bethel است 97% سفید, با توجه به سرشماری ایالات متحده و کمتر از 0.5 درصد از جمعیت شناسایی به عنوان سیاه و سفید.

“چرا آن را به بتل؟” مک کال گفت. “چرا به شیکاگو ؟ نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم در حال کشته شدن در شیکاگو است. سیاه مردم در حال کشته شدن در بتهل.”

ترس و مقاومت در برابر تغییر

شارون میدلتون گوش بعد از ظهر سه شنبه به عنوان McCall صحبت در یک پارکینگ نه چندان دور از محل تظاهرات روز قبلش. منچستر متولد و بزرگ شده در بتل به دبیرستان رفت و در اینجا هنوز زندگی در خانه او بزرگ شده است.

او فکر تظاهرات بودند, اشتباه, اما نه به همین دلیل مک کال بود.

“آن را تحمل جامعه” او گفت:.

منچستر که سفید است, شده است برای سال زندگی می کنند با جان ریچاردسون یک آمریکایی آفریقایی تبار ، او گفت: بسیاری از افراد نمی دهد مشکل خود را در مورد آن, اما بعضی از آنها از جمله مادرش که صحبت نشده به او در ماه.

هنگامی که او در مورد محلی Black Lives Matter اعتراض در Facebook, منچستر نمیفهمد اعتراض سازمان نمی دانم در شهر او را به عنوان به خوبی به عنوان او انجام داد. “آنها ساده,” او گفت:. “آنها فکر می کنم آنها می توانند خود را سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به نشانه ها و تغییر ذهن مردم است.”

ریچاردسون گفت: او رفت و به اعتراض و در زمان برخی از عکس های اما او گفت که او می خواهم به حمل یک نشانه است. از آنجا که تنها تعداد انگشت شماری از معترضان شد و مردم از رنگ ریچاردسون گفت: او را ام ایستاده بود و شده است یک هدف آسان اگر همه چیز رو زشت است.

“من اینجا زندگی می کنند,” او گفت:.

ریچاردسون گفت: او را دیدم همسایه ها که هرگز حمل اسلحه حمل آنها را برای اولین بار در اعتراض. “مقدار زیادی از آن حماقت است,” او گفت:.

برای میدلتون اسلحه و خشم همه چیز در مورد ترس از تغییر است. او گفت: Bethel تغییر زیادی نکرده در طول عمر خود و که خوب با بسیاری از ساکنان آن است. “آنها نمی خواهند تغییر,” او گفت:.

دقیقه بعد ریچاردسون رفت به منچستر قرار دادن بازوی خود را در اطراف او و به او یک بوسه بر روی گونه.

“مردم فقط مردم,” او گفت:. “او فقط یک کمی بیشتر ملانین در پوست خود است.”

‘یک روز غم انگیز برای Bethel’

کریس Karnes زندگی نه در بتل زمانی که منچستر اما او گفت که او امیدوار تر این شهر ساکن می توانید پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک.

او در اینجا نقل مکان کرد با همسرش, یک, مادری حدود 10 سال پیش و او را دوست دارد ، او گفت: همسایگان خود مهربان هستند حتی اگر آنها نمی, به اشتراک گذاری خود را بیشتر لیبرال سیاست است. “این تهمت کشور,” او گفت:. “شما باید به یاد بگیرند که به صورت زنده با مردم تفاوت دارد.”

اما Karnes نبود تشویق پاسخ به اعتراضات. او را دیدم مردم او می دانست که برخی از بهتر از دیگران ادای سوگند در تظاهرات و تلاش برای ارعاب آنها است. او را دیدم مشت پرتاب یک مرد که چیزی جز حمل یک نشانه است.

“شما زندگی می کنند در یک جامعه کوچک مثل این شما را وادار به می دانم که بسیاری از مردم” او گفت:. “من نمی دانم. این بود یک روز غم انگیز برای Bethel.”

به عنوان او صحبت کرد Wayne Sulken که زندگی در بتل برای تقریبا 30 سال پارک شده خود را به وانت و کردم. او گوش به Karnes برای چند دقیقه قبل از صحبت کردن.

“من می دانم که آن را زشت” او گفت:. “اما وجود اراذل و اوباش در هر دو طرف است.”

Sulken گفت: او رفت و به اعتراض در روز یکشنبه و دوشنبه آوردن تپانچه خود را در روز دوشنبه به علت مشکل اما برای حفظ صلح است. او گفت همین دلیل است که اکثر ساکنان نشان داد: آنها تا به حال شنیده خودی بودند از آمدن به شهر را به هم بزنید تا چیز.

“ما نمی دانیم که آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد” Sulken گفت. “در خانه ما می رویم به دریافت سوخته را ؟ ها فروشگاه های ما رفتن به غارت?

“ما شنیده شایعات رفتن آنها به اتوبوس آنها در.”

Sulken گفت Karnes او فکر خارج شدند تظاهرات یعنی Antifa شل-گره ضد فاشیستی گروه مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده با شواهد کمی برای تظاهرات و ناآرامی. هر کس در پشت آن Sulken گفت: Bethel ساکنان نمی خواهم هر بخشی از آن است.

Karnes و Sulken بودند و در طرف مقابل اعتراض, اما آنها توافق کردند در یک چیز سهشنبه بعد از ظهر. مرتب کردن بر اساس.

“بدترین چیز این است که تصور جهان است از بتل” Karnes گفت. “من می خواهم بگویم که این اقدامات چند خشونت آمیز افراد است.”

“در هر دو طرف” Sulken گفت.

“Ahhhhh” Karnes گفت: تکان دادن سر خود را. “من فکر کردم شما ممکن است می گویند که.”

قبل از فراق راه دو مرد دست تکان داد. Karnes راه می رفت به سمت خانه اش چند بلوک دور و Sulken صعود را به وانت.

امیدوارم که بیشتر برای مکالمات کمتر خشم

به شب نزدیک سهشنبه, Bethel, رئیس پلیس, Steve تیگ در پاسخ به شکایت سر و صدا در مورد یک مرد با یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در سراسر خیابان را از اعطای یادبود ساختمان در هواپیما خیابان که در آن معترضان جمع شده بودند در روز گذشته.

او در بر داشت یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد فریاد “Black lives matter” در پیاده رو. او به او گفت در مورد شکایت و خواسته او را به متوقف شود.

سپس دو شنبه در مرحله یک چند دیگر بتل ساکنان و صحبت در مورد آنچه اتفاق می افتد در شهر است.

“همه به احترام” تیگ گفت. “ما ضمن استقبال از همه از آنها به عنوان طولانی به عنوان آنها صلح آمیز است.”

و او گفت: بیشتر شده است. با وجود این تصاویر گردش در رسانه های اجتماعی تیگ گفت: اکثر تعاملات بودند غیر خشونت آمیز و تنها چند counterprotesters کردم فیزیکی با تظاهر کنندگان.

تیگ سابق موتور جت طراح در جنرال الکتریک که تغییر شغل شده است رئیس در بتهل برای یک سال. چند روز گذشته بر خلاف هر چیزی که او را رو در و او می داند که آن را به نظر نمی آید خوب برای شهر او را به نام خانه شش سال گذشته.

او اخذ شده است ایمیل ها و متون از مردم او را ملاقات هرگز از سراسر کشور گفت: “من نمی توانم باور کنم که شهر خود را نژادپرست است.”

“کسانی که مردم 15-دوم کلیپ و آنها قضاوت ما کل شهر” تیگ گفت. “که فقط درست نیست.”

چند بلوک دور دونا Henson بود در ایوان جلو دوباره و این بار به تماشای شب سقوط در خالی خیابان اتحاد. آن را یکی دیگر از زیبا بعد از ظهر بود و او امیدوار است این امر می تواند یکی ساکت.

او در کنار او نشسته پسر مایک شانس احاطه شده توسط گل جعبه و یک پرچم آمریکا باز در نسیم. سگ او یک Pekingese به نام گلدی پرسه می زدند ایوان.

“این چیزی است که من فکر می کنم”: می سی سی پی رسمی دونفره پایین نژادپرستانه نظرات پس از مؤتلفه مجسمه رای

Rayshard بروکس تصویری: دانشمندان حقوقی شکستن لحظات کلیدی در تیراندازی گاهشمار

هنسون گفت او شده است به تماشای تظاهرات در تلویزیون برای هفته ها و مبارزات گاهی اوقات به درک چرا همه شده است خیلی ناراحت می کند. او زندگی می کردند در Clermont County تمام زندگی خود را و تا به حال اعتراضات و ناآرامی به نظر می رسید از دور مانند کسی که دیگری مشکل است.

“من هرگز در اطراف مردم سیاه و سفید,” او گفت:. “من فقط آرزو می کنم هر کسی می تواند همراه است.”

او گفت که او وحشت زده شد توسط تصویری از جورج فلوید که به مرگ خفه اما او می خواهد تظاهرات به پایان رسید. او می خواهد شهر او را به عقب بر گردیم به حالت عادی بازگشت و به راه آن همیشه بوده است.

ارین Glynn و کامرون شوالیه کمک به این گزارش

پیگیری خبرنگار دن شاخ در توییتر: @danhornnews

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de