مبارز Fauci می گوید InStyle: "من پشیمان نیستم هر چیزی من گفت — و مذاکرات در مورد اینکه شخص غیر قابل قبول' در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید

Anthony Fauci است در یک ماموریت برای دریافت بیشتر آمریکایی ها به COVID-19 جدی است. در مصاحبه با مجله InStyle,

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

Anthony Fauci است در یک ماموریت برای دریافت بیشتر آمریکایی ها به COVID-19 جدی است.

در مصاحبه با مجله InStyle, که در آن او مطرح پوشیدن عینک آفتابی و ستاره و راه راه جوراب, Fauci گفت: این خود اصلی مشاوره به نه پوشیدن ماسک صورت: "من پشیمان نیستم هر چیزی می گفت سپس از آنجا که در زمینه که در آن زمان به من گفت: آن درست بود. به ما گفته شد در ما وظیفه نیروی جلسات که ما یک مشکل جدی کمبود PPEs و ماسک برای ارائه دهندگان خدمات سلامت که قرار دادن خود را در راه آسیب است هر روز به مراقبت از افراد بیمار."

" "با آغاز سال ما باید برای اولین بار دهها میلیون نفر و سپس صدها میلیون دوز.' "

— Anthony Fauci صحبت در مورد امید خود را برای یک واکسن در اوایل 2021

"زمانی که مشخص شد که عفونت می تواند گسترش حامل بدون علامت که نمی دانم آنها آلوده است که ساخته شده آن را بسیار روشن است که ما به شدت توصیه ماسک. و همچنین آن را به زودی روشن شد که ما تا به حال به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و پارچه ماسک و ماسک های خانگی بودند به عنوان خوب به عنوان ماسک که شما می خرید از فروشگاه های عرضه فولاد گفت:" مصاحبه نورا اودانل سردبیر از CBS VIAC, -1.21% اخبار شب. "اما دانش ما تغییر کرده و ما تحقق دولت از شیوع تغییر کرده است."

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی برای سه دهه همچنان به قطبی مخالف رویکرد به بیماری همه گیر کوروناویروس از آن گرفته شده توسط برگ برنده دولت — که به نام مدارس برای بازگشایی و قانونگذاران ایالتی که تصویب یک درهم آمیخته از سیاست از جمله باز کردن اقتصاد خود و امتناع از معرفی اجباری به پوشیدن ماسک صورت با وجود افزایش موارد جدید در کشورهای خود را.

Fauci است که خوش بینانه در مورد واکسن. "اگر همه به خوبی می رود و وجود ندارد هر گونه پیش بینی نشده برجستگی در جاده امیدوارم ما باید بدانیم که آیا این واکسن ایمن و موثر در پایان این تقویم در سال و یا ابتدای سال 2021," او گفت:. "با آغاز سال ما باید برای اولین بار دهها میلیون نفر و سپس صدها میلیون دوز." در نقش خود در NIAID او گفت: "من نمی بینم هر یک ختم در آینده نزدیک چون من قاضی [حرفه ای] من انرژی و اثربخشی."

O'donnell خواسته Fauci در مورد رسانه ها محدودیت ها و بودن "شخص غیر قابل قبول" در کاخ سفید است. "گاهی اوقات آنها اجازه نمی دهد شما را بدون در نظر گرفتن آنچه که دولت شما در" او پاسخ داد. در سرد پذیرش از کاخ سفید گفت: "خوب, شما می دانید که واقعا تغییرات هفته به هفته و ماه به ماه. گاهی اوقات شما می گویند چیزهایی هستند که به طور گسترده ای پذیرفته شده در کاخ سفید و این فقط یک واقعیت زندگی است."

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی معنادار کاخ سفید جنگ از کلمات با Fauci, گرفتن هدف در دکتر پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر. "دکتر Fauci است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات" رئيس جمهور گفت: در Sean Hannity را فاکس نیوز نشان می دهد. "مثل شما لازم نیست که به ممنوعیت آنها را در آینده از بسیار آلوده چین است. من به هر حال آن را و ما را نجات داد صدها هزار نفر از زندگی است. من ممنوع اروپا از آمدن در زمانی که ایتالیا و فرانسه و اسپانیا را دارا بودند همه مشکلات است."

" 'من قطعا پر انرژی. و من فکر می کنم همه فکر من با انجام بیش از یک کار برجسته. "

— Anthony Fauci در خود اثر به عنوان برتر کشور عفونی-بیماری دکتر

"آنها شده ایم اشتباه در مورد بسیاری چیزها از جمله ماسک صورت" مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "شاید آنها اشتباه است اما بسیاری از آنها گفت: آیا پوشیدن یک ماسک نمی پوشیدن ماسک. در حال حاضر آنها می گویند پوشیدن ماسک. بنابراین بسیاری از اشتباهات ساخته شده بودند — بسیاری از اشتباهات." مغلوب ساختن پیشی جستن به ندرت فرسوده یک ماسک و گفته است که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک. در یک استراحت با سنت اجتناب هر صورت پوشش او در یک آخر هفته گذشته در حالی که بازدید از والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی برگزار شد تجمع در Tulsa, Okla., که در آن اکثر مردم نمی شود هر صورت پوشش. در آوریل 3, دولت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری معکوس سیاست های خود را در ماسک و گفت: همه — نه فقط کارگران پزشکی — باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده "مطالعات اخیر" از بدون علامت انتقال اما هنوز هم باقی مانده است خوش مشرب در موضوع: "شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب به انجام آن نیست."

Fauci به تازگی گفت که دولت ایالات متحده تا به حال نشده است به خوبی انجام می دهند با, تماس, ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد شناسایی شده به ویروس آموزش آنها را به ماندن در خانه و اتصال آنها را با منابع آنها نیاز به انجام این کار. "من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم" او در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته با سی ان ان T -0.46%.

به عنوان جمعه COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حداقل 13.9 میلیون نفر در سطح جهان و 3,6 میلیون نفر در ایالات متحده از جمعه. آن را تا به حال کشته 593,218 مردم در سراسر جهان و 138,988 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. روز پنجشنبه ایالات متحده ثبت بیش از 70000 مورد جدید از COVID-19 جدید, تک-روز رکورد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و دیگر منابع مستقل.

Fauci, برای بخشی خود را در زمان یک مبارز تن با InStyle "با توجه عفت, من فکر می کنم من خیلی موثر است. من قطعا پر انرژی. و من فکر می کنم همه فکر من با انجام بیش از یک کار برجسته."

مربوط به: اینجا یک 'قابل توجه' تفاوت بین COVID-19 و 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی

چگونه COVID-19 منتقل می شودtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب