'بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم': Mnuchin Powell کبابی در coronavirus پاسخ

Christal هایس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:25 PM EDT مارس 19 سال 2020واشنگتن – وزارت خزانه داری وزیر ا

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

واشنگتن – وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و فدرال رزرو صندلی جروم پاول مواجه آرایه ای از سوالات از سناتوران روز سه شنبه دولت در پاسخ به اقتصادی همه گیر, فشار برای بازگشایی این کشور و وضعیت میلیاردها دلار را کنار بگذارند برای کمک به کسب و کار هوازدگی بحران اقتصادی است.

این جفت ارز ارائه محتاط نظر اقتصاد با Mnuchin نمایش چشم انداز خوش بینانه تر از پاول گفت که این کمیته بانکی سنای است که "دامنه و سرعت از این رکود بدون مدرن سابقه و به طور قابل توجهی بدتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است."

Mnuchin اشاره کرد که او پیش بینی اقتصاد را بهبود می یابند اما گفت: "وجود دارد خطر آسیب دائمی" باید متحده صبر بیش از حد طولانی در بازگشایی اقتصاد خود را. او همچنین اشاره کرد که در حالی که او پیش بینی اقتصاد و مشاغل شماره بازیابی, همه چیز هستند به احتمال زیاد به بدتر قبل از آنها بهبود می یابند.

جلسه اول بود به عنوان بخشی از یک دستور در مراقبت در عمل نزدیک به 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه ای که توسط رئیس جمهور امضا شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پایان ماه مارس است که نیاز به سه ماهه نظارت جلسات بررسی خزانه داری و فدرال رزرو در استفاده از منابع مالی و مدیریت آن از 500 میلیارد دلار از برنامه های وام دهی.

آن را به عنوان دموکرات را تحت فشار قرار دادند و به تصویب بودجه بیشتر برای مقابله با کروناویروس در حالی که جمهوری خواهان می گویند یک مکث است نیاز به ارزیابی حدود 3 تریلیون دلار است که کنگره تصویب کرده است به آدرس این بیماری همه گیر و صبر کنید برای کسانی که بودجه را به طور کامل به اجرا برود.

"چه کسی است که پول کمک به?': کنگره می پرسد چرا خزانه فدرال را صرف کمی از $500B برای coronavirus

بیشتر: نظرسنجی جدید نشان می دهد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید ایالت آریزونا و فلوریدا و ویرجینیا

سناتورها در هر دو طرف راهرو سوال وضعیت تعدادی از برنامه های مانند بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام است که هنوز برای راه اندازی. Mnuchin گفت: سناتورهای او پیش بینی برنامه که بشود برای اواسط اندازه کسب و کار خواهد بود آماده برای راه اندازی در پایان ماه.

چند سناتور برخورد با Mnuchin است که رهبری مذاکره برای دولت در coronavirus قانون بیش از شفافیت, چگونه برنامه ها در حال استفاده و بر کاخ سفید فشار برای بازگشایی اقتصاد به عنوان coronavirus همچنان به تاخت و تاز کشور است.

در نزدیکی شروع جلسه دیابت Sherrod قهوه ای, D-اوهایو خواسته Mnuchin چرا کارگران ضروری در فروشگاه های مواد غذایی و در صنعت خدمات را دارا بودند به کار و زندگی خود قرار داده در معرض خطر در حالی که درآمد دستمزد پایین تر از دیگران است.

"چگونه بسیاری از کارگران باید به زندگی خود را برای افزایش تولید ناخالص داخلی یا داو توسط 1,000 امتیاز؟" قهوه ای خواسته در یک نقطه.

Mnuchin به نام از خصوصیات سوال "ناعادلانه" و گفت: "هیچ کارگران باید به زندگی خود را به انجام است که سناتور."

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., sparred با Mnuchin و فشرده او نیاز به شرکت هایی که مالیات دهندگان بودجه وام به نگه داشتن کارگران خود را در حقوق و دستمزد. او گفت که Mnuchin نیست انجام این کار خود را برای کمک به "دوستان" در وال استریت.

Mnuchin گفت: وارن نظر بودند "بسیار ناعادلانه توصیف" است و مقرر در قانون برای کسب و کار و نگه داشتن کارگران در payman شد مذاکره در دو حزبی فرمت.

"من فکر می کنم او یک اتلاف وقت':تهمت را رد نانسی پلوسی در تماس تلفنی با 'چاق'tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب