اعتراض به روز رسانی: فعالان می گویند که آنها نمی خواهد ترک سیاتل را ریز ریز کردن بن بست در رهایی یادبود; خانه تصویب سبد بان

جسیکا فلرس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:14 AM EDT Jun 26, 2020برخی از معترضان در سیاتل کاپیتول هیل خود

توسط NEWSAMINS در 6 تیر 1399

برخی از معترضان در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه گفت: آنها را به ماندن با وجود شهردار برنامه ریزی برای باد کردن منطقه است. "اگر مردم از سیاتل را انتخاب کنید به نگه داشتن فضا در ریز ریز کردن, سیاه, جمعی, صدای, در اینجا خواهد ماند" گفت: تیم naudia Miller, رهبر, گروه, سیاه, جمعی, صدای. سیاتل شهردار جنی Durkan روز دوشنبه اعلام کرد این شهر را باد پایین بلوک-طولانی منطقه در پی تیراندازی چند این آخر هفته گذشته.

وجود دارد که بن بست بین معترضان و مقامات در رهایی یادبود در واشنگتن تظاهرات کرده بودند قول داد به پاره کردن مجسمه شنبه اما اجرای قانون در پاسخ با حضور پلیس و نرده ها برای محافظت از مجسمه های آبراهام لینکلن.

همچنین روز شنبه مجلس نمایندگان تصویب خود را پلیس بسته اصلاحات که پایان مشخصی حمایت های حقوقی برای افسران متهم به سوء رفتار و ممنوعیت chokeholds. این قانون در حال حاضر حرکت به مجلس سنا.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • در فرانکفورت, کنتاکی, عدالت اجتماعی, گروه تا آزادی سازماندهی یک تجمع که خواستار افسران درگیر در مرگ Breonna تیلور به بازداشت و ممنوعیت از هیچ-knock جستجو در حکم.
  • کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس در روز پنج شنبه تعیین شده دولت دادستان کل فیل وایزر ایالت به بررسی و احتمالا محاکمه سه افسر پلیس که قبلا پاک در McClain مرگ است.
  • نسکار نشان داد یک عکس از طناب دار موجود در گاراژ از راننده بابا والاس که موجب FBI تحقیقات و داشت به یک گاراژ pulldown طناب.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

رهبران سیاه و سفید در سیاتل را ریز ریز می گویند معترضان در اینجا خواهد ماند'

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه یک گروه از رهبران سیاه و سفید در سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه گفت: معترضان تصمیم می گیرید که چگونه به ماندن در این منطقه با وجود شهردار برنامه ریزی برای از بین بردن منطقه سیاتل تایمز گزارش داد.

"اگر مردم از سیاتل را انتخاب کنید به نگه داشتن فضا در ریز ریز کردن, سیاه, جمعی, صدای, در اینجا خواهد ماند" گفت: تیم naudia Miller, رهبر سیاه, جمعی, صدای.

روز دوشنبه شهردار جنی Durkan اعلام کرد این شهر را باد پایین بلوک-طولانی منطقه در پی تیراندازی چند این آخر هفته گذشته. "وقت آن است برای مردم را به رفتن به خانه" Durkan گفت. فعالان را اشغال کرده اند این منطقه از ماه ژوئن 8.

میلر گفت که حتی اگر معترضان مجبور هستند از منطقه "آن را نمی خواهد متوقف کردن ما و یا این جنبش," او گفت:. "ما نمی خواهد خرید کردن ما نمی خواهد شرکت در جلسات که در آن هدف این است که برای خرید ما را ما در اینجا برای از بین بردن نژادپرستی نظاممند."

رهایی یادبود باقی مانده است پس از معترضان دیدار با مقامات

معترضان در واشنگتن, دی سی, عهد را به رهایی یادبود روز پنج شنبه اما افزایش حضور پلیس منجر به یک مناقشه بین دو طرف.

این مجسمه در پارک لینکلن نشان می دهد رئیس جمهور آبراهام لینکلن زانو بیش از یک برده آزاد برای نشان دادن آزادی اعلام. یادبود برای پرداخت شد توسط بردگان سابق و اختصاص داده شده توسط Frederick Douglass.

دلم. النور هولمز نورتون D-دی سی است که در میان کسانی که می گویند این مجسمه باید گفت که کسانی که طراحی آن "را به حساب دیدگاه ها از آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را نشان می دهد."

خانه پلیس لایحه اصلاحات می گذرد اما آینده نامشخص است

خانه گذشت گسترده پلیس بسته اصلاحات در روز پنج شنبه که پایان مشخصی حمایت های حقوقی برای افسران متهم به سوء رفتار و ممنوعیت chokeholds در پاسخ به مرگ جورج فلوید که کشته شد پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه.

این 236-181 رای عمدتا در امتداد خط حزب می آید یک روز پس از دموکرات ها مسدود سنا از حرکت رو به جلو در یک رقابت لایحه با توجه به استدلال این قانون نمی تواند به اندازه کافی به تصویب تغییرات معنی دار خواستار تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. سه جمهوری خواهان مظنونان حمله به دانشگاه را هرد برایان Fitzpatrick و فرد آپتون پیوست دموکرات ها در رای گیری به نفع اندازه گیری.

خانه بیل بود که دستکاری شده توسط کنگره سیاه و سفید انجمن با هدف تقویت پلیس پاسخگویی و پایان عمل تهاجمی افسران در حال حرکت از یک بخش به دیگری با ایجاد یک رجیستری ملی برای ردیابی کسانی که با سوابق شطرنجی. آن نیز خواهد شد و برخی از شیوه های پلیس مانند استفاده از هیچ-knock حکم و chokeholds شده اند که تحت بررسی پس از اخیر مرگ و میر ناشی از آمریکایی های سیاه و سفید.

– Christal هایس

دیزنی چلپ چلوپ کوه برای دریافت تم جدید میان تماس به خندق نژادپرستانه تاریخچه

در میان ملی فشار برای تجدید نظر کلیشه های نژادپرستانه در فرهنگ عامه دیزنی است که به آن چلپ چلوپ, ديد کوه, جاذبه تم های جدید بر اساس آن در سال 2009 فیلم "شاهزاده خانم و قورباغه" و محور در دیزنی اولین سیاه و سفید شاهزاده خانم.

این حرکت به دنبال یک Change.org درخواست تماس برای دیزنی به رها اصلی الهام بخش برای چلپ چلوپ کوه 1946 فیلم "آهنگ جنوبی." با توجه به دیزنی این شرکت کار کرده است در این تغییر از سال گذشته است.

این فیلم جنجال برانگیز از ابتدا برای چه منتقدان از جمله NAACP در نظر گرفته استفاده بیش از تصویر از برده داری. آن زندگی راوی سالمندان مرد سیاه پوست به نام عمو ریموس شد, بازی های برگزار شده توسط James Baskett, بود که دومین زن آمریکایی آفریقایی برنده جایزه اسکار. Baskett حضور نداشت اکران در آتلانتا تئاتر که در آن سیاه پوستان مجبور به نشستن به طور جداگانه در بالکن.

– Curtis تیت

کلرادو مقامات را بازبینی مرگ الیاس McClain

کلرادو فرماندار Jared پلیس منصوب دولت دادستان کل فیل وایزر ایالت به بررسی مرگ الیاس McClain مرگ یک زن 23 ساله, سیاه, مردی که در بازداشت پلیس. McClain قرار شد یک سبد توسط ماموران متوقف شده که او را در خیابان در سال گذشته برای "بودن مشکوک است."

"الیاس McClain باید امروز زنده است و ما آن را مدیون خانواده اش به این مرحله و بالا بردن پیگیری عدالت در نام خود را به یک ایالت نگرانی" پلیس در بیانیه ای گفت.

این می آید پس از بیش از 2 میلیون نفر امضا آنلاین طومار خواستار کلرادو مسئولان برای بازگشایی, بررسی مک کین مرگ است.

فیلادلفیا شورای تصویب پلیس اصلاحات

فیلادلفیا شورای شهر روز شنبه به تصویب یک سری از پلیس اصلاحات صورتحساب اضافه کردن نظارت در اداره پلیس فیلادلفیا محقق شده است.

این لایحه نیاز به افسران پلیس به زندگی در فیلادلفیا برای حداقل یک سال قبل از استخدام. این لایحه با هدف افزایش تنوع در میان نیروی پلیس Councilmember Cherelle L. پارکر گفت: به این سوال.

"مردم پلیس شهر فیلادلفیا باید مانند شهر فیلادلفیا" او گفت:.

همچنین در جلسه شورای شهر تصویب بودجه کاهش بودجه به اداره پلیس با 33 میلیون دلار.

بودجه نیز نامیده می شود برای افزایش بدن فرسوده دوربین های دیجیتال و تعامل با متخصصان بهداشت روانی برای پلیس به کمک انحراف با توجه به سوال.

عبور از صورت حساب می آید پس از فیلادلفیا پلیس با استفاده از گاز اشک آور معترضان در اوایل روز از اعتراض و پس از آنها بازداشت حداقل 20 معترضان اشغال ساختمان دولت روز سه شنبه.

الینور Aspegren

سناتور لایحه انکار بودجه فدرال برای شهرستانها ایالات متحده اجازه می دهد مناطق خودمختار

شهرستان و دولت است که اجازه می دهد خودمختار مناطق مانند کاپیتول هیل سازماندهی تظاهرات در سیاتل خواهد از دست دادن بودجه فدرال تحت یک لایحه مطرح را ... جونی ارنست جمهوریخواه آیوا. لایحه خود را پس از یک جمهوری خواه کارولینای شمالی معرفی طرح مشابهی در مجلس نمایندگان در اوایل این هفته.

"شهرداران و رهبران شهر در حال اجازه دادن به این هرج و مرج و هرج و مرج همچنان در خیابان ها و در برخی موارد جلوگیری از اجرای قانون را از انجام کار خود" ارنست گفت: صبح روز پنجشنبه در یک کنفرانس تلفنی با آیووا خبرنگاران. "که نه امریکا من می دانید و یا می جنگیدند."

ارنست لایحه است که در درجه اول در پاسخ به سیاتل خودمختار منطقه تشکیل شده در اوایل ماه ژوئن پس از پلیس رها حوزه های محلی زیر شب از تظاهرات. بعد از پلیس چپ معترضان فعال چند شهر بلوک و نام منطقه کاپیتول هیل خودمختار منطقه و یا "CHAZ," گفت: این امر می تواند رایگان پلیس. آنها پس از تغییر نام این منطقه به عنوان "CHOP" کاپیتول هیل برگزار کردند.

– Ian Richardson, Des Moines, ثبت نام

"عدالت برای Breonna' تجمع در کنتاکی خواسته های افسران بود به اتهام قتل

عدالت اجتماعی گروه تا آزادی سازماندهی یک تظاهرات در فرانکفورت, کنتاکی, در روز پنج شنبه خواستار مردم برای پیوستن به در و خواستار "عدالت برای Breonna."

این تجمع خواستار دادستان کل دانیل کامرون به اتهام ماموران که به ضرب گلوله کشته و Breonna تیلور با قتل است. در این تجمع همچنین خواستار یک ایالت ممنوعیت هیچ-knock جستجو در حکم همان چیزی است که به ارمغان آورد و افسران در داخل تیلور آپارتمان در مارس 13.

مشاهیر از جمله Alicia Keys نوشته شده در ویدئو تماس استراحتی برای افرادی که نمی تواند در فرانکفورت برای پیوستن به یک "مجازی رالی" و ارسال فیلم در ظهر پرسیدن "چگونه شما نمایش برای Breonna تیلور."

– تسا دووال و مندی مک لارن لویی پیک مجله

بیشتر در تظاهرات

  • واقعیت بررسی: کنگره پرچم بود که با توجه به Floyd خانواده نه تنها برای جانبازان
  • من می ترسم برای من زندگی': تیفانی Haddish به یاد می آورد ترسناک زمان پلیس اسلحه کشیده در
  • یک ماه پس از جورج فلوید مرگسخت کار آغاز می شود در مینیاپولیس و سنت Paul

نسکار سهام عکس از طناب دار از بابا والاس گاراژ

در حالی که اف بی آی تحقیقات به این نتیجه رسیدند که روز سه شنبه برای راننده نسکار بابا والاس بود که هدف از یک جنایت نفرت نبود و اختلاف بود که طناب دار در شماره 4 گاراژ در آلاباما Superspeedway.

تصاویری از طناب دار منتشر شده توسط نسکار در پنجشنبه بیشتر تایید می کنند که نتیجه گیری.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران نسکار جمهور استیو فلپس گفت: آن انجام کامل رفت و برگشت از همه 1,684 گاراژ اصطبل در 29 آهنگ های لیگ استفاده می کند.

"آنها تنها 11 مجموع طناب های که تا به حال pulldown طناب گره در گره است," او گفت:, "و فقط یک طناب دار: یکی در بابا والاس گاراژ."

– کریس Bumbaca

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب