بدنسازی صاحبان سرپیچی همه گیر سفارشات شکستن را به کسب و کار خود را بسته توسط دولت و بازگشایی آن

بلماور, N. J. – ورزشگاه بسته شده بود توسط دولت بازگشایی شد و با یک انفجار صبح روز شنبه.

این مبارز صاحبان Atilis بدنسازی لگد در پانل های تخته سه لا که مهر ورود به کسب و کار خود را از دوشنبه, رسم, به سلامتی از یک گروه از حامیان پرچم تکان دادن.

“واقعا چه ناراحتی من این است که آن را تا به حال آمد گفت:” یان اسمیت یک شریک در ورزشگاه که گفت: طولانی در حال اجرا اختلاف با دولت بیش از محدودیت های همه گیر تبدیل شده بود “شخصی است.”

او خواست شنوندگان خود را به مقاومت در برابر دولت-دستور خاموش شدن و مانند آن اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی در طول همه گیر اضطراری است.

“هنگامی که او می زند و ما او را برای رفتن به می آیند برای کسی دیگری” اسمیت ادعا مورفی.

دولت دفتر دادستان کل است که بارها و بارها به دست آمده دستور دادگاه برای سالن بسته شدن می تواند به صورت فوری دهید.

آژانس های اجرای قانون است گفت: یک قاضی که Atilis بدنسازی است که نادیده گرفتن سفارش برای محدود کردن داخلی عملیات به فردی آموزش در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس.

مقامات بسته ورزشگاه قبل از طلوع دوشنبه, زمانی که آنها به اتهام اسمیت و شریک زندگی خود را Frank Trumbetti با تحقیر و نظم افراد جرائم. دو مرد که در ورزشگاه بود و حذف یک درب جلو در تلاش برای خنثی در حالت قفل.

اسمیت و Trumbetti که تا به حال مراجعان خط تا با اجتماعی فاصله برای قبل از تمرین متوسط چک در شنبه ادعا ورزشگاه اقدامات کافی برای حفاظت از سلامت عمومی است.

اما هواداران نشان داد کمی آشکار نگرانی برای همه گیر احتیاطی با تقریبا هیچ پوشیدن ماسک و بسیاری از خوشه با هم.

در یک نقطه لخت رو اسمیت آمده از ورزشگاه به لرزش دست و ژست برای عکس با هواداران است.

حدود 25 نفر از مردم به تماشای اسمیت و Trumbetti زدم پانل مدت کوتاهی پس از 7 صبح اما جمعیت تقریبا سه برابر در اندازه بیش از ساعت.

رابرت اشمیت گفت: “او به لانگ آیلند خانه حدود 4 صبح برای نشان دادن حمایت برای جنوب نیوجرسی کسب و کار.

Fauci: بیماری همه گیر است که بدترین در بیش از یک قرن

جولای 27: نزدیک به 30 نیوجرسی نجات غریق تست مثبت برای COVID-19

“شما باید به ایستادن ایستادن قوی” گفت: اشمیت که عینک یک تی شرت با پرچم آمریکا و کلمات “من نمی زانو زدن.”

یک مرد وارد یک وانت مزین با expletive هدف رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی. یک پیام مشابه به نظر می رسد بر روی تی شرت به فروش می رسد به منظور بالا بردن بودجه برای بدنسازی.

نشانه ای در مقابل درب آن قرار داده شد لولا در آن مدت کوتاهی پس از این همکاران را از طریق شکست سد انجام شده یک پیام را برای مقامات.

“همه مقامات دولتی باید از تماس با میز جلو برای اجازه ورود به این مرکز ،

ورزشگاه اختلاف شد و این موضوع یک بحث ملی جمعه هنگامی که یک اوهایو در کنگره مطرح شده آن را در یک جلسه در دولت فدرال, پاسخ به همه گیر.

تشکر. جیم اردن مورد سوال Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص در مورد اتهامات عنوان شده علیه اسمیت و Trumbetti.

“من شرط می بندم که اگر این دو نفر که متعلق به این ورزشگاه … خارج شد اعتراض آنها می شود فقط خوب گفت:” محافظه کار کنگره. “اما از آنجا که آنها در داخل ورزشگاه و … آنها دستگیر شدند. آیا شما فکر می کنم که خوب است؟”

“من درک نمی کنم آنچه را که شما درخواست من به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی برای اظهار نظر کردن که باید بازداشت یا نه گفت:” Fauci. “که سمت من.”

دفتر دادستان کل اخیرا به دست آمده جولای 24 دادگاه اجازه داده است که مقامات برای بستن rogue بدنسازی به نمایندگی از کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli.

اسمیت و Trumbetti می گویند که کسب و کار است و پس از تبدیل به خصوصی عضویت در انجمن.

این ورزشگاه که در ابتدا بسته در ماه مارس تحت یک ایالت اضطراری جهت باز بدون اجازه در مارس 18.

آن padlocked تحت حکم دادگاه در مارس 22, اما اجازه داده شد به بازگشایی در 15 ژوئن به جای دو کسب و کار خرده فروشی واقع در داخل دادگاه پرونده می گویند.

در تازه ترین حکم یک دولت قاضی در بر داشت بدنسازی در تحقیر از حکم دادگاه است که آن را محدود داخلی ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de