WWE پول در بانک: اوتیس و آسوکا امکانات پس از سرگرم کننده PPV

اوتیس من مرد! که آن را بهتر از او در حال حاضر ؟ او مندی رز عشق و علاقه در WWE و در حال حاضر آقای پول در بانک.

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

اوتیس من مرد!

که آن را بهتر از او در حال حاضر ؟ او مندی رز عشق و علاقه در WWE و در حال حاضر آقای پول در بانک. دوست داشتنی underdog تعجب و طراوت مسابقه نردبان پیروزی برجسته دو بار پول در بانک برندگان طول کلی سرگرم کننده pay-per-view در روز یکشنبه. و همچنین همه انجام می شود در زمان کمتر از یک "دوشنبه شب Raw" (2:23.28)!

اوتیس واقعا می تواند کمدی طلا کار در کنار براون Strowman یا بری وایات در "SmackDown." بسیاری از احتمالات وجود دارد. اوتیس خواهد گناه ظروف سرباز یا مسافر تا خود را به مسابقات قهرمانی جهان, نقدی, در, شاید از دست دادن کیف به عنوان بخشی از یک مسابقه شرط ضمن عقد و یا شخصیت خود را بیش از اندازه کافی برای تبدیل شدن به جهانی قهرمان. اگر هر چیزی شما می خواهید به تماشای آن گشوده است. دیدن او باید خود را راکی "Yo" مندی من آن را انجام داد!" لحظه ای بسیار سرگرم کننده است.

بر خلاف اوتیس که جدید به مسابقات قهرمانی جهان عکس زنان پول در بانک برنده آسوکا به دست آورده سزاوار اما پیچیده مسابقه قرارداد. در حالی که همه چیز در مورد دوست داشتنی babyface اوتیس احساس تازه, WWE نیاز به پیدا کردن یک راه برای پمپ های زندگی جدید به یک Asuka-بکی لینچ سناریو در "خام" پس از دو به تازگی درگیر در رویال رامبل. خود را برنده نیز جای کوتاه مدت آینده از ماشین آلات سنگین و کابوکی رزمندگان در برزخ است.

پادشاه کربین هم از کیف خود منازعه را تکذیب کرد در این مسابقه که تا به حال منحصر به فرد سینمایی "مسابقه شگفت انگیز" احساس می کنم که دیدم کشتی گیران کار و راه خود را به سقف WWE ستاد. آسوکا زدم کربین از نردبان قبل از گرفتن کیف او. AJ Styles و کوربين خرابکاری بعد از این قرارداد دور اجازه آن را سقوط به اوتیس دست – اضافه کردن به مبارک-حادثه احساس.

Asuka WWE Money in the Bank
آسوکا در لابی WWE ستادWWE

آه و کربین به نظر می رسد به پرتاب هر دو Aleister سیاه و ری میستریو کردن سقف بسیار به سرعت و گوینده به طور کامل undersold آن است. کسی بررسی بر روی آنها ؟

واقعیت این است که سیاه و Shayna Baszler بازی در چنین نقش های کوچک در این بازی در پایان یک دلسرد ثبت نام برای آنها – به خصوص با تمام تلویزیون زمان هر دو را دریافت کرده اند.

در آغاز این عجیب و غریب بود از دیدن 12 رقبای خود را در کشتی دنده در یک شرکت, دفتر, اما آن را به سرعت ایجاد می شد رفتن به چیزی منحصر به فرد است. مردان آغاز شد در ورزشگاه و زنان در لابی – که در آن آسوکا تحویل یک جهش و یک بالکن بر روی بقیه درست قبل از مصرف آسانسور. آنچه به دنبال این بود خیلی از کوره در رفته, سرگرم کننده, اما نمی دانستند که چگونه نزدیک کشتی گیران در واقع برای رسیدن به سقف نگه داشته و آن را از هر گونه قانع کننده تر از آن است.

وجود دارد برخی از لحظات سرد مانند Doink دلقک ظاهر در پشت یک صندلی استفانی مک ماهون گفتن دانا بروک او برداشت اشتباه کیف در کنفرانس اتاق وینس مک ماهون لگد زدن به سبک و دانیل برایان در خارج از دفتر خود و سپس با استفاده از ضد عفونی کننده دست و "SmackDown" رئیس بروس پریچارد ظاهر می شود در یک حمام به عنوان برادر دوست دارم.

اوتیس یک "بله!" شعار به عنوان برایان لگد کربین و سبک کردم spooked توسط یک عکس از آندرتیکر و یک تابوت. اوتیس آغاز شده و حتی یک "خانه حیوانات"-نوع غذا در غذا بین مردان و زنان است که شامل Paul Heyman.

این نبود Boneyard مطابقت و یا حتی کرم شب تاب خانه سرگرم کننده بازی تا آنجا که درام, اما WWE تحویل چیزی سرگرم کننده همراه با غیر منتظره برندگان با وجود برخی از داستان ، چگونه آیا سبک خارج شدن از زیر وزنه های اوتیس قرار داده و در او در ورزشگاه ؟

مرد اوتیس خواهد بود در تلاش برای سرنگون کردن, جهانی, قهرمان Strowman حفظ عنوان خود را با ضرب و شتم آقای راجرز-مانند وایات در عجیب و غریب اما قانع کننده مسابقه. در حالی که Strowman داشتن خود را سیاه و سفید-گوسفند ماسک از وایات خانواده به ظاهر زیر حلقه حس را ندارد, آن را برای ساخته شده است داستان بزرگ در پایان. با ماسک در Strowman به نظر می رسد دادن خود به وایات نگه داشته و گفت که او گفت: "او" — به معنی شیطان — که او می تواند Strowman پشت

به جای هیولا در میان مردان — بعد از کرم شب تاب سرگرم کننده خانه عروسک جشن در اطراف حلقه — پا بر روی ماسک و آمار وایات با در حال اجرا powerslam به ادعای 1-2-3. دادن اعتبار به WWE برای انجام یکی دیگر از سریع عنوان سوئیچ و دادن شیطان دلیلی برای بیرون آمدن و ادامه دشمنی. وایات و Strowman برخی از شیمی و ما به ادامه مطلب مراجعه کنید.

از طرف دیگر بنیاد تحت درو مک اینتایر شخصیت همچنان به عنوان ساخته شده است. ساخت و ساز و عمدی سرعت WWE قهرمان مسابقه در برابر ست رولینز احساس می کردم چیزی که می توانست بازی حتی بهتر در مقابل مخاطبان زنده است. پس از مقدار زیادی از تاب و چرخش در پایان ادامه داد: برای ایجاد مک اینتایر به عنوان یک نوع متفاوت از قهرمان.

او برنده با ضربه Claymore ضربه از هیچ جا و نه پس از شمارش معکوس. آن را می سازد دان — که رولینز انجام یک کار خوب در مقابله با — احساس خطرناک تر است. او خواسته رولینز به لرزش دست خود را هنگامی که آن را بیش از در احترام کرد. این یک حرکت درست رهبری "دوشنبه شب مسیح" نیست قادر به. امیدوارم این یکی مک اینتایر در ادامه به استفاده از در طول سلطنت خود را. ورزشکاری است که برای یک babyface.

در زنان, سمت, Bayley تبدیل شده است در یکی از این شخصیت بهتر عملکرد پاشنه اجرا شود. سابق درهم خواسته برای یک فاصله قبل از ضربه Tamina در صورت. او حتی در زمان یک بطری آب از کوری گریوز جعلی sipped و پخش Tamina با آن است. Bayley او را برای آب پس از او قادر به اسلاید Tamina به صلیب عیسی به حفظ SmackDown زنان قهرمانی. عدم درست مسئله شخصی بین دو سمت چپ این احساس کمی مسطح است.

این Bayley-Sasha Banks پویا هنوز باقی مانده است یکی از عجیب در WWE. شاید به این خاطر که آنها نمی عجله فروپاشی یا ما شده اند جعلی را قبل است. بانک حواس پرتی کمک Bayley پیروزی و دو به نظر می رسید نزدیک تر از همیشه است. هنوز گوینده اشاره کرد Bayley اجازه دادن به بانک ها بحث در طول یک قبل از مسابقه مصاحبه و رئیس بودن دلیل دوست او هنوز هم طلا. امیدوارم این مورف به بزرگ در دراز مدت نتیجه نهایی.

دیگر مسابقات

Bobby Lashley بیش R-Truth

Lashley بعد از اینکه به طور تصادفی با سیلی حقیقت subbing برای MVP احساس می کند مانند آغاز یک اتحاد ممکن است. کدو بازی که در آن Lashley نگاه موثر – آیا ادامه این پرخاشگری. هنگامی که آن را بیش از حقیقت به نام تام بردی به جای خود Buccaneers هم تیمی و 24/7 قهرمانان غارت Gronkowski.

جدید روز بیش از Lucha خانه, پارتی, فراموش, فرزندان و Miz و موریسون به حفظ SmackDown تگ تیم قهرمانی

دادن Gran Metalik و Lince دردو برخی pay-per-view دقیقه در قالب این هرگز یک چیز بد است و وسلی بلیک و استیو کاتلر به حال جامد نشان میدهد. این سه تیم واقعا نگه داشته تا سرعت و دیوانگی است که مدتی گم شده از WWE چند مرد منطبق است. جدید روز باقی می ماند و یکی از چند تگ تیم که تمدید می شود مسابقات اجرا می شود. بزرگ الکترونیکی ضربه بزرگ پایان دادن به در Metalik برای به دست آوردن پیروزی.

بزرگترین برنده: اوتیس

بزرگترین بازنده: Shayna Baszler

بهترین بازی: پول در بانک مسابقه نردبان

درجه: Btinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن