Conagra بررسی مارک های خانم Butterworth نام تجاری پس از عمه Jemima عمو بن اطلاعیه

کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:30 PM EDT Jun 17, 2020اضافه کردن یکی دیگر از ارجمند با نام تجاری

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

اضافه کردن یکی دیگر از ارجمند با نام تجاری به فهرست شرکت های تحت بررسی.

پس از تصمیم گیری توسط عمه Jemima و عمو بن را برای تعمیرات اساسی تصویربرداری در پی تمدید خواستار برابری نژادی Conagra مارک چهارشنبه اعلام کرد این "آغاز تکمیل نام تجاری و بسته بندی مروری بر خانم Butterworth."

اگر وجود داشته اند که بحث بر خانم Butterworth نژاد و برخی از آنها مربوط به شکل تجاری شربت بطری های توهین آمیز "لله" نژادی کاریکاتور از کلیشه برای زنان سیاه پوست.

"این خانم Butterworth تجاری از جمله آن شربت بسته بندی در نظر گرفته شده است به بیرون کشیدن تصاویر یک مادر بزرگ" Conagra برندها در بیانیه ای گفت شنبه. "ما ایستاده در همبستگی با ما سیاه و قهوه ای و جوامع ما می توانید ببینید که ما در بسته بندی ممکن است تفسیر در راه است که کاملا مغایر با ارزش های ما."

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

اول عمه Jemina در حال حاضر عمو بن: برنج نام تجاری برنامه برای تکامل 'و تغییر بصری هویت نام تجاری'

این شرکت گفت: اقدامات خود را "کمک به بازی نقش مهمی در از بین بردن تعصب نژادی."

"این دلخراش و غیر قابل قبول است که نژاد پرستی و نژادی و بی عدالتی در سراسر جهان وجود دارد," Conagra بیانیه گفت. "ما خواهد بود بخشی از راه حل است. بیایید با هم کار کنند برای پیشرفت به سوی تغییر است."

کلوچه و شربت شرکت عمه Jemima متعلق به لرزنده جو گفت که این امر بازنشسته عمه Jemina از بسته بندی نام تجاری آن از شربت و کلوچه مخلوط دلیل آن را "بر اساس نژادی کلیشه." آن را اذعان کرد که قبل از کار برای به روز رسانی بود "کافی نیست."

مریخ متعلق به عمو بن گفت: این برنامه برای تغییر آن برنج است اما در انتشار اخبار گفت که آن را نمی دانم "چه دقیق تغییرات و یا زمان بندی خواهد بود اما ما در حال بررسی تمام احتمالات است."

کمک: Dalvin قهوه ای

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTykotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن