غول با استفاده از همه MetLife Stadium در اردوگاه های آموزشی

از تماس با چشم. هر مربی محروم از تماس با چشم با بازیکنان. نه از طریق کامپیوتر-زوم روی صفحه نمایش دید که سال 20

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

از تماس با چشم.

هر مربی محروم از تماس با چشم با بازیکنان. نه از طریق کامپیوتر-زوم روی صفحه نمایش دید که سال 2020 به شکل دراورده شده. زندگی فرد در تماس با چشم سر مربی و بازیکنان در همان اتاق ساخت ارتباطات واقعی و نه مستعد ابتلا به هوی و هوس از Wi-Fi.

جو قاضی در این تابستان خواهد بود قادر به رسیدن به یک سطح شخصی از تماس با چشم و هنوز هم پایبند به فاصله اجتماعی مورد نیاز ذاتی در انجام NFL اردوگاه های آموزشی در عصر COVID-19. که غول' بازی های روز, صفحه اصلی, MetLife Stadium واقع شده است در سراسر گستره یک پارکینگ از عمل خود را تسهیلات — تلاش تشخیص مرکز آموزش — به قاضی امکان استفاده به عنوان کل لیگ عازم ترین لجستیکی خواستار اردوگاه آموزشی سناریو در NFL تاریخ است.

اگر غول این سال محدود بود به عمل خود و مرکز آموزش — جایی که آنها به طور معمول برگزاری کمپ — فشار خواهد بود و قاضی نمی قادر خواهد بود برای دیدن کل 90-مرد فهرستی با هم در هر زمان در یک جلسه-محیط اتاق. غول منتقل شده اند خود را کامل اردوگاه عملیات به MetLife Stadium, که در آن تیم گسترش می تواند با استفاده از دو اتاق رختکن — خود را گسترده بازی روز اتاق قفل به علاوه بازدید از اتاق قفل استفاده می شود برای جت بازی ها. فضای کافی به اندازه کافی است که از جنس پلکسی گلاس تقسیم بین قالبهای نیاز نمی شود.

غول را با استفاده از هر اینچ از مجموعه دفتر باشگاه و فضای در دسترس به آنها را برای گرفتن کار خود را انجام داده و همچنین حفظ فاصله اجتماعی ایمنی.

وجود دارد که تیم را به کار از راه دور در زمان در اردوگاه های آموزشی به دلیل محدودیت فضا. که غول لازم نیست برای انجام این کار مفید خواهد بود به عنوان قاضی هدایت خود را از طریق اولین اردوگاه به عنوان یک سر مربی است.

MetLife Stadium
MetLife Stadiumایسنا

کل offseason برنامه یک کنترل از راه دور-تنها تلاش. قاضی گفت: یکی از سخت ترین جنبه های داشتن بازیکنان خود را در سراسر کشور پراکنده "بود که چگونه می خواهیم به آموزش فوتبال, اما چگونه می خواهیم به شکستن این دیوار مجازی و برخی از ساختمان تیم و ایجاد یک حس از تیم است." با بازیکن خود را به پایان رسید تا با اولین دور از خود COVID-19 تست و در روند گرفتن physicals و شروع قدرت و تهویه دریل قاضی اعطا می شود یک حس خاصی از حالت عادی قادر به جمع آوری تیم خود را در یک فضای سرپوشیده.

غول های اشغالگر از سمت شرق MetLife Stadium. بازیکنان و مربیان خوردن در ایالات اجاره باشگاه در نیم اشکوب سطح. اصلی فضای جلسه برای این تیم و موقعیت گروه مربیان باشگاه — زمینه-سطح باشگاه واقع در پشت غول " نیمکت. از وزن کل اتاق در مرکز آموزش بسته بندی شده بود و نقل مکان کرد به MetLife Stadium, واقع در فضای باز چادر در میدان نزدیک جوانه Lite دروازه.

در برخی از راه این تعهد است که چگونه غول منتقل کل اردوگاه آموزشی پایه عملیات به دانشگاه در آلبانی از 1996-2010 و دوباره در سال 2012. این حرکت را می توان در اندازه گیری متری به جای 140 یا بیشتر مایل است. اگر این بودند M*A*S*H می توان گفت از غول که آنها تا به حال به اشکال است.

نزدیک ترین بازیکنان را وادار به تنظیم پا در تلاش تشخیص مرکز آموزشی است که آنها در عمل زمینه های مجاور به بزرگ ساختمان آجر. بازیکنان خواهد رفت و از MetLife Stadium به شیوه در اتوبوس متقاطع پارکینگ.

در مورد باران های داخلی fieldhouse واقع در تمرین تسهیلات در دسترس است — اگر چه انتظار است مگر اینکه وجود رعد و برق در منطقه قاضی را حفظ خواهد کرد مشغول به کار در خارج.

بر خلاف اکثر زمانی که بازیکنان در حال ماندم, به در خوابگاه یا اتاق های هتل توافق با لیگ و بازیکنان NFL انجمن تصریح تیم نمی تواند نیاز جانبازان به ماندن در این تیم ، برخی از آنها تصمیم گرفتند به خانه های خود بازگردند و یا آپارتمان ها پس از روز کاری کامل است. بر خلاف دیگر summers, همه بازیکنان باید اتاق خود را در هتل تیم.

نه هر کس می تواند حرکت به MetLife. غول' pro پرسنل بخش و کالج پیشاهنگی باقی خواهد ماند در داخل مرکز آموزش و مجاز به دسترسی به MetLife Stadium.

رسیدن به این نقطه یک چالش بود. حفظ سلامت و ایمنی در محیط ناآشنا دشوار خواهد بود. این همه بخشی از NFL اردوگاه آموزشی سال 2020 است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب