بانک ها در حال التماس برای تغییر یدکی: چگونه کمبود سکه می تواند آخرین

سوزان Tompor مطبوعات آزاد دیترویتمنتشر شده 5:00 PM EDT Aug 1, 2020بانک ها در حال التماس شما را به شکستن و باز

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

بانک ها در حال التماس شما را به شکستن و باز خود را پیگگی بانک از طریق حفاری خود را مخده و خالی کردن آن, قهوه, قوطی پر از تغییر نشستن در گنجه.

این COVID-19 تغییر کمبود است و بانکداران سراسر کشور درخواست مشتریان را در نورد سکه به عنوان یک راه برای پمپ بیشتر سکه نیکل, dimes و چهارم به گردش خون.

"اگر شما تغییر یدکی ما را تشویق Michiganders به بانک های محلی خود تماس بگیرید و یک وقت ملاقات برای تبادل نورد سکه" گفت: T. Rann Paynter رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت میشیگان انجمن بانکداران, در بیانیه ای.

ویسکانسین بانک در این تابستان تا آنجا پیش رفت به ارائه اضافی 5 دلار برای هر 100 دلار در سکه هایی که در آورده.

معامله معلوم بود فوق العاده محبوب و به طول انجامید اما هفت روز است.

"مردم به ارمغان آورد مسائل را در قوطی های کیف و شیشه و گفت:" گرگ وال رئیس افسر نوآوری برای جامعه بانک دولتی است که 460 میلیون دلار دارایی و هفت شعبه در جنوب شرقی ویسکانسین.

"مردم نشسته بوده اند در این مسائل برای یک مدت زمان طولانی و آنها در نهایت فرصتی برای انجام کاری."

یک نفر در آورده $4,000 در سکه ها – تور 200 دلار پاداش.

"در این مرحله ما در حال رفتن به توقف برنامه" دیوار گفت و اشاره کرد که هدف از ساختن سکه موجودی برای کسب و کارهای محلی مواجه شد و پس از آن برخی از.

ایالات متحده آمریکا امروز منحصر به فرد: آریزونا که نابود هدف ماسک نمایش در ویدئو ویروسی می گوید او رفتار تاسف

آن بدترین عملکرد تا کنون: اقتصاد ایالات متحده قرارداد رکورد 32.9 درصد در Q2 میان دولت و خاموش شدن ناگهانی

آن را کاملا یک سوئیچ از زمانی که بسیاری از بانک ها نمی خواهم فراغت خود را تغییر دهید.

در چند سال گذشته بسیاری از بانک های بزرگ مرحله ای از خدمات است که تعداد سکه های خود را. برخی مانند جامعه و دولت, بانک شارژ 10% هزینه به تعداد تغییر برای غیر مشتریان. دیگر بانک شارژ هر دو به مشتریان و غیر مشتریان.

بانک ها می خواهند شما را به رول سکه در کاغذ لفافه خودتان. برخی از بانک ها ممکن است محدود دلار ارزش سکه های آنها مایل به گرفتن.

اما بسیاری تغییر کرده است در این بیماری همه گیر.

کاملا به سادگی, ما در حال پرتاب در اطراف ما پول مثل ما استفاده می شود به. از اواسط ماه مارس تکه های عظیمی از اقتصاد ایالات متحده را تعطیل, در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

Laundromats و کافی شاپ ها شعب بانک ها و سایر نقاط که در آن سکه به طور منظم تغییر دست یا درهای خود را بسته و یا به طور قابل توجهی تقلیل عملیات.

در همان زمان "ایالات متحده نعناع تولید سکه نیز کاهش یافته است با توجه به اقدامات در محل قرار داده برای حفاظت از کارکنان خود را" با توجه به فدرال رزرو. تولید شده است یافت.

Recirculated سکه ها نشان دهنده بیش از 80 درصد از عرضه; بقیه شامل سکه های جدید تولید شده توسط نعنا.

حتی به عنوان اقتصاد بازگشایی تغییر نیست تند در اطراف خودرو مانند آن را در تابستان گذشته.

اوهایو شاهراه همچنان چشمک زن الکترونیکی نشانه ای است که نشان می دهد استفاده از درایور E-ZPass و یا یک کارت اعتباری نیست پول نقد به پرداخت عوارض خود را.

"ما همچنان به تضعیف پول نقد در طول همه گیر به دلیل دست زدن به این ریسک از ما روش های دیگر پرداخت و گفت:" برایان Newbacher اطلاعات عمومی و افسر اوهایو شاهراه و زیرساخت های کمیسیون.

در حال حاضر, او گفت:, شاهراه قادر به بازیافت سکه دریافت آن را به سایر مشتریان که با استفاده از پول نقد. اما استفاده از پول نقد است.

رانندگان در پاسخ به کسانی که نشانه های الکترونیکی. در ماه ژوئن Newbacher گفت: معاملات نقدی در تلفات غرفه به پایین 44 ٪ در مقایسه با ژوئن سال گذشته است. معاملات اعتباری بودند تا 32 درصد است.

"اگر مشتریان در حال رفتن به استفاده از پول نقد ما بپرسید که آنها انجام بهترین خود را به ما ارائه دقیق تغییر, اگر ممکن است," او گفت:.

"که راه ما همچنین می توانید انجام بخشی از ما را نه تنها نگه داشتن همه, امن, اما اجتناب از اضافه کردن به کمبود سکه به عنوان به خوبی."

پول نقد, نیست, همیشه پادشاه

برخی از خرده فروشان در حال تشویق استفاده از پلاستیک و کاغذ نیست ارز به دلیل ترس که ارز می تواند از گسترش بیماری است. بنابراین از لحاظ تئوری همه گیر می تواند کمک به افزایش cashless دیجیتال معاملات.

حتی پس از برخی از کسب و کارهای کوچک هنوز هم ترجیح می دهند و ممکن است صدمه دیده با کمبود سکه زیرا آنها می خواهند برای جلوگیری از هزینه های اضافی شارژ به تجار زمانی که مشتریان پرداخت با کارت.

و هر کمبود آن تئوری توطئه. برخی می گویند کمبود سکه یک طرح بزرگ برای قرار دادن یک توقف به خصوصی طبیعت از معاملات نقدی.

یکی Facebook پست اظهار داشت: "شروع به صرفه جویی در سکه و آنها به زودی به ارزش بیشتر به عنوان یک یادگاری یا یاد '،' ملی سکه کمبود خواهد بود درست مثل بزرگ کاغذ توالت کمبود – تنها تفاوت این است که هنگامی که سکه ها از بین رفته اند, آنها را نمی خواهد به خانه بازگردد."

اما پاتریشیا هرندون معاون اجرایی رئیس جمهور برای روابط دولت برای میشیگان انجمن بانکداران گفت: عدم سکه به سادگی منعکس کننده الگوهای هزینه های.

"مردم نه تنها واقعا با استفاده از سکه و پول نقد در حال حاضر" هرندون گفت. "این واقعا یک مسئله پول جریان است."

برخی نگران انتقال میکروب ها با استفاده از پول نقد. اما هرندون گفت: مردم فقط نیاز به اقدامات احتیاطی مانند شستن دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست پس از تبادل پول است.

"شما اولین کسی آن را لمس کنید; شما آخرین فرد آن را لمس," او گفت:.

تقاضا برای تغییر میدارد

فدرال رزرو شروع سهمیه بندی سکه ها در این تابستان برای مقابله با این کمبود پس از تقاضا است و انتظار می رود به انتخاب کنید تا به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

فدرال رزرو در حال طرح ریزی است که ما تجربه یک شکاف بین عرضه و تقاضا است که محدوده از 2.3 میلیارد دلار به 3.5 میلیارد دلار و سکه در هر ماه از طریق پایان سال 2020 است.

در سراسر کشور بیش از 4 میلیارد سکه سپرده شد – تی recirculated – هر ماه در طول سه ماه اول سال 2020 با توجه به میشیگان انجمن بانکداران.

این تعداد کاهش یافت بیش از نیمی اساسا به کمتر از 2 میلیارد دلار در ابتدای ماه آوریل.

فدرال رزرو تشکیل ایالات متحده سکه نیروی کار به "شناسایی پیاده سازی و ترویج اقدامات برای پرداختن به اختلال سکه گردش."

در طول همه گیر حتی زمانی که بسیاری از بیرون رفتن آنها تمایل به استفاده از بدهی و یا کارت های اعتباری است.

این تغییر که ما را دریافت کرده اند – و بعد از آن در جاهای دیگر صرف – دیگر ثابت بخشی از روزانه ما صرف رژیم غذایی.

فروشندگان صنایع دستی استراتژی های خود را

ما شاهد انواع و اقسام نشانه ها در ثبت نام نقدی به عنوان خرده فروشان را به روش های خلاق برای مقابله با این کمبود.

برخی از دلار درختان شده اند نشانه هایی در درب و گفت: "درخت دلار خواهد خرید هر نورد سکه های شما می خواهید برای ارز پول نقد."

چند مشتریان را در درب راه می رفت با سکه های پیچیده شده در رول به ازای پول کاغذی.

"ما در حال گرفتن برخی از, بسیاری از, گفت:" دیزی مایرز, دستیار مدیر در دلار درخت در حازل پارک میشیگان.

دلار درخت که همچنین صاحب خانواده فروشگاههای دلار می پرسد مشتریان به پرداخت بدهی یا کارت اعتباری و یا برای استفاده دقیق تغییر برای پوشش خرید زمانی که ممکن است.

بیشتر: چگونه یک کمبود سکه است تأثیر خرده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی

کروگر می گوید: آن را هم اکنون می توانید بار تغییر بر روی یک مشتری کارت وفاداری طوری که خریداران می توانید استفاده کنید که تغییر اضافی بر روی کارت در طول سفر بعدی خود برای مواد غذایی.

Kroger نیز خواسته مشتریان که آیا آنها می خواهند به دور از خرید به تعداد حتی برای جلوگیری از نیاز به تغییر و به کمک این تفاوت به Kroger Co. گرسنگی صفر صفر زباله بنیاد یک موسسه خیریه است.

"مانند بسیاری از خرده فروشان و کسب و کار ما در حال تنظیم به طور موقت کمبود در راه های مختلفی گفت:" راشل هرست, شرکت, مدیر امور برای Kroger Co. میشیگان.

Kroger است که هنوز هم ارائه سکه تغییر در خطوط در فروشگاه است که باید سکه های موجود هرست گفت.

خود پرداخت ثبت در بسیاری از خرده فروشان ممکن است در حال حاضر اجازه می دهد تا خرید فقط با کارت.

تغییر یدکی می تواند مکمل هر بودجه در طول زمان اقتصادی نامشخص بیش از حد. در عین حال برخی از ترافیک پایین بود در سکه شمارش ماشین آلات ،

در طول همه گیر Coinstar کیوسک های باقی مانده در دسترس, اما ترافیک پا در سوپر مارکت ها و مکان های دیگر بوده است بنابراین مردم کمتر در حال تبادل سکه, با توجه به بیانیه ای از جیم Gaherity مدیر عامل شرکت Coinstar.

"به عنوان مستندات پایان معاملات سکه و حجم Coinstar

کیوسک در حال رشد هستند و بر این اساس ما شده ایم ساخت مکرر سکه

انتخاب یو پی اس برای کمک به دریافت سکه های در گردش" Gaherity گفت.

اگر ساعت خود را در حال برش در محل کار ممکن است زمان مناسبی برای تجدید نظر اجازه استفاده نشده سکه فقط نشستن وجود دارد. اما اگر ممکن است بهتر است برای جلوگیری از هزینه های شارژ توسط بسیاری از سکه شمارش ماشین آلات.

Coinstar کیوسک ارائه کارت eGift در ازای سکه بدون هیچ هزینه اضافی. در غیر این صورت شما می تواند به صورت یک 11.9% هزینه خدمات خود را برای تبدیل سکه به پول کاغذی. هزینه ها ممکن است متفاوت باشد محل.

بررسی Coinstar.com/giftcards به درک قوانین. برخی از کارت های هدیه نیاز به یک مقدار حداقل از تغییر مانند 5 دلار برای یک کارت هدیه آمازون و یا 10 دلار برای یک جای دور افتاده Steakhouse eGift card.

دوباره, شما ممکن است نیاز به دفعات مشاهده شده است که تغییر اول به صرفه جویی در پول.

تماس با سوزان Tompor در 313-222-8876 یا stompor@freepress.com. او در توییتر دنبال کنید @tompor. جزئیات بیشتر در کسب و کار و ثبت نام برای کسب و کار ما عضویت در خبرنامه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب