پس از سالها بحث شرکت های فن آوری به نظر می رسد به گرفتن جدی در مورد تنوع تلاش

شش سال پیش امروز, Facebook, Inc. منتشر شد آمار در آرایش دارد نیروی کار خود را که منعکس نمی جمعیتی از کاربران آ

توسط NEWSAMINS در 5 تیر 1399

شش سال پیش امروز, Facebook, Inc. منتشر شد آمار در آرایش دارد نیروی کار خود را که منعکس نمی جمعیتی از کاربران آن: فقط 3 درصد از کارگران آن شد ،

این شرکت با استناد به ایجاد یک تنوع تیم یک سال قبل قول داد به مطلب استخدام با کاهش ساییدگی به نمایندگی از گروه های. آن را تشکیل مشارکت با گروه های کلیدی برای پیدا کردن بیشتر زنان و مردم از رنگ. و آن شروع به ارائه آموزش به کارکنان در ناخودآگاه تعصب.

"ما باید یک راه طولانی برای رفتن اما ما کاملا متعهد به دستیابی به تنوع بیشتری در Facebook و سراسر صنعت" Maxine ویلیامز, Facebook سپس جهانی سر از تنوع در آن زمان گفت.

سریع به جلو به 2020 و Facebook است FB +0.42% سیاه نیروی کار افزایش یافته است به فقط 3.8%.

در یک پست وبلاگ در هفته گذشته افسر ارشد عامل شریل سندبرگ اعلام کرد با تلاش بیشتر به اهداف خاص و پشتیبانی: شرکت متعهد به 30 درصد افزایش در تعداد زیادی از مردم از رنگ در موقعیت های رهبری در طول پنج سال آینده و اختصاص 200 میلیون دلار برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و سازمان — بخشی از 1.1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سیاه و متنوع حمل و جوامع در آمریکا

حرکت از بشر در تلاش است که ثابت می شود بیشتر خدمات لب به بتن برنامه ها و تعهدات مالی از جمله خاص در استخدام اهداف و مقدار پول اختصاص داده شده به تلاش فراتر از Facebook. یک قایق کوچک و بزرگ شرکت های فن آوری ساخته شده اند اعلامیه در روزهای اخیر از جمله گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -0.38% , GOOG -0.33% Microsoft Corp. MSFT, -0.48% SAP SE SAP -0.02% Apple Inc. AAPL +0.09% موزیلا Corp., پینترست, Inc. پین -1.70% ق و تعدادی از راه اندازی است. بدون شک بیشتر به آمده است. Cisco Systems, Inc. CSCO, -0.58% برای مثال انتظار می رود که برای به اشتراک گذاشتن برنامه های به زودی با توجه به یک فرد آشنا با استراتژی شرکت.

آیا این اظهارات منجر به اقدام پس از سال ها از خالی, شعار, وعده های شکسته و بی شماری پانل ها و گروه های کاری در این موضوع است که به دور از برخی تکنولوژی های سیاه و سفید کارگران و تنوع طرفداران گفت MarketWatch.

"ما توافق [ورود] مشکل بود پس حداقل 2013, اما هر کس در حال انتظار برای هر کس دیگری برای انجام کاری" لری Whiteside جونیور رئیس کنسرسیوم بین المللی از اقلیت Cybersecurity حرفه ای است که با کنار زدن امنیت سایبر صنعت به استخدام و جذب بیشتر اقلیت ها گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "اعتراضات اجتماعی مجبور به دست شرکت های بزرگ و کوچک را به عمل آورند. آن زمان است."

شرکت ها شده است باعث شد در بخش های بزرگ, دو بار در یک نسل حوادث — یک بیماری همه گیر دیده نمی شود در ایالات متحده برای یک قرن همراه با یک اعتراض اجتماعی جنبش بر خلاف هر یک از سال 1968 — در نهایت به حرکت سوزن بر استخدام اقلیت ها در شرکت های فن آوری, استخدام کارشناسان گفت MarketWatch.

"وجود دارد یک حس فوریت; حوادث اخیر شتاب ما برنامه" جودیت ویلیامز SAP جهانی سر مردم پایداری و رئیس تنوع و شمول افسر گفت MarketWatch. "ما مجبور به تغییر پویا صنعت ما و بهتر منعکس کننده جامعه است."

قول بهبود نمایندگی جدید نیستند. برای سال tech بزرگترین بازیکنان باید تلاش های انجام شده برای گسترش تنوع خود حقوقی واجد شرایط — البته با حداقل پیشرفت به عنوان مثال در صد از کارگران با تکنولوژی. مردم سیاه و سفید اختصاص 9 درصد از کارگران در هسته اطلاعات-فناوری مشاغل در آمریکا در سال گذشته در مقایسه با 8 درصد در سال 2015 و 7 ٪ در سال 2010 با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. سیاه پوستان نمایندگی 13.4 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به های اخیر دولت تخمین می زند.

"نگرانی من در آغاز COVID بود که شرکت را به عنوان یک فرصت به یک پاس در استخدام زنان و آمریکای لاتینی به عنوان آنها در طول بحران مالی 2008 و گفت:" Bertina Ceccarelli مدیر اجرایی غیر انتفاعی NPower یک رهبر در انجمن برنامه های آموزشی. "اما با تظاهرات اخیر و حاد دید سیستمیک نژادپرستی این تشویق شرکت ها برای گسترش استخدام و آموزش برنامه."

هر گونه پیشرفت خواهد بود بهبود او گفت: با استناد به دو سال مطالعه انجام شده توسط NPower نشان می دهد که تنها 4 درصد از ملت tech نیروی کار سیاه زنان است.

همچنین نگاه کنید به: سیاه و سفید تکنولوژی کارگران امید در سراسر کشور تظاهرات را مجبور صنعت به فراگیر تر

"ما آن را قبل از شنیده. برخی از این مسائل اپتیک. من نمی دانم اگر من می خواهم به خنده در آن و یا تکان سر" لیزا عشق از بنیانگذاران و افسر ارشد بازاریابی در Tanoshi یک دره سیلیکون راه اندازی فراهم می کند که کاهش درآمد خانواده ها و مدارس با آموزش دستگاه های مقرون به صرفه برای بستن شکاف دیجیتال گفت: MarketWatch. "شما باید برای شروع از یک روز بر تنوع. شرکت خود را به منعکس کننده ملت است."

چهار ساله شرکت است که افزایش 2 میلیون دلار در یک دانه گرد و امیدوار است که آگاهی اجتماعی و همدلی با جامعه سیاه و سفید باعث افزایش توانایی خود را به در نهایت امن سرمایه گذاری-سرمایه گذاری گفت: دوست دارم که سیاه و سفید است.

سکوت عشق, Whiteside و دیگران واقعی است. شش سال پس از اولین تنوع, گزارش, Alphabet, Apple, Facebook, مایکروسافت و توییتر, Inc. TWTR, -2.80% خود را افزایش داده اند سیاه و نمایندگی های پایین و تک رقمی درصد با توجه به تحلیل CNBC. اپل نیروی کار است 9% سیاه و در عین حال سیاه و سفید مدیران حساب برای تنها 3 درصد از رهبری است.

برخی از شرکت های فن آوری ساخته شده اند پیشرفت اما تعداد آنها ممکن است به صورت اریب با سود خارج از ویژگی های عملیات. Amazon.com Inc. AMZN, -0.15% گزارش شده سالم افزایش در کارکنان به 26.5% اما تعداد کسانی که به فکر تا حد زیادی تکیه بر انبار و تحویل کارگران به جای آن از تکنولوژی متمرکز نیروی کار است. همان را می توان گفت برای اپل خرده فروشی کارگران است.

همچنین نگاه کنید به: سیاه و سفید تکنولوژی کارگران امید در سراسر کشور تظاهرات را مجبور صنعت به فراگیر تر

بتن اهداف و پول به صندوق تلاش می تواند یک تفاوت ، در حالی که دیگران در فن آوری شدند سازماندهی پانل به بحث در مورد این موضوع Intel Corp. INTC, -2.67% در اوایل سال 2015 متعهد 300 میلیون دلار به سمت تنوع تلاش و تنظیم 2020 به عنوان یک ضرب الاجل برای رسیدن به "full نمایندگی" در استخدام. این شرکت اعلام کرد که آن را در واقع زمانی که هدف در سال 2018 است و در ادامه تلاش: در یک ممکن است مسئولیت شرکت گزارش شرکت منتشر تنوع اهداف از افزایش تعداد زنان در ویژگی های نقش به 40 درصد و دو برابر شدن تعداد زنان و اقلیت کمتر در نقش های ارشد سال 2030.

پس از سال ها از متغیر شروع می شود و وعده های سراسیمگی از اطلاعیه ها و اظهارات دادن امید به مردم مانند جیل بارنارد رئیس امور مالی Televerde فروش و بازاریابی شرکت فناوری مستقر در شیکاگو است.

"اکثر شرکت ها فقط ماندن در خط از آنچه که از نظر قانونی مورد نیاز" بارنارد که سفید است, گفت, MarketWatch. "همه ما می توانید انجام دهید بهتر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de