تسلا سهام soars بیش از 5 درصد پس از شرکت در گزارش تعجب Q2 سود در مسیر برای S&P 500

تسلا Inc. سهام افزایش بیش از 5 درصد اواخر روز چهارشنبه پس از سیلیکون ولی خودرو ساز گزارش سه ماهه دوم GAAP و تع

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

تسلا Inc. سهام افزایش بیش از 5 درصد اواخر روز چهارشنبه پس از سیلیکون ولی خودرو ساز گزارش سه ماهه دوم GAAP و تعدیل سود تنظیم آن در یک دوره برای پیوستن به S&P 500 شاخص و تعجب آور سرمایه گذاران به عنوان بسیاری از سه ماهه بود احاطه با کروناویروس مربوط به توقف.

تسلا TSLA, +1.52% گفت: آن را به دست آورده $104 میلیون یا 50 سنت یک سهم در سه ماهه متضاد با از دست دادن $408 میلیون دلار یا $2.31 یک سهم در سال پیش ،

تنظیم به صورت یک بار به موارد تسلا به دست آورده $2.18 یک سهم نوسانی از یک تنظیم از دست دادن $1.12 یک سهم از یک سال پیش. فروش کاهش یافت و 5 ٪ به $6.04 میلیارد از $6.35 میلیارد سال پیش.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار یک تنظیم از دست دادن 2 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $5.15 میلیارد دلار است.

"تقاضای ما نیست مشکل" رئیس اجرایی Elon Musk به گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی پس از نتایج. بسیاری از چالش ها از جمله برخی از مناطق با کمبود مربوط به زنجیره تامین و مسائل مربوط به تولید است. "نگران نباشید در مورد تقاضا است که مسئله نیست."

نه تسلا در آن نامه به سهامداران و نه مشک در طول تماس خطاب به بیماری همه گیر کوروناویروس به طور مستقیم. مشک شروع این تماس ضمن تشکر از کارکنان برای تلاش های خود را: "وجود دارد بسیاری از چالش های بیش از حد متعدد به نام اما آنها آن را انجام داده است."

تماس نوسان در متین برای تسلا استاندارد با مشک صدور خواستار "انقلاب actuaries" به توسعه بیشتر تسلا بیمه محصول; تشویق بیشتر شرکت های استخراج معدن به معدن نیکل مورد استفاده در باتری و اعلام Austin, Texas منطقه به عنوان سایت تسلا را در آینده دوم ایالات متحده ماشین-ساخت کارخانه.

Tesla در تلاش است به "فوق العاده سود آور" مشک گفت: اما به جای آن تمرکز بر به حداکثر رساندن رشد و ساخت خودروهای برقی که مقرون به صرفه است.

دوم-چهارم تعداد "بسیار قوی" تنظیم تسلا S&P 500 شاخص SPX +0.57% گنجاندن گفت: الهام آلتمن خودرو-صنعت مشاور با Publicis Sapient.

"تسلا نشان بازار آنها حرکت سریع تصمیم گیری سریع و ترس از شکست," او گفت:. "آنها ساخته شده و جسورانه انتخاب برای کاهش هزینه ها در حالی که هنوز راه اندازی یک مدل جدید با تمام چالش هایی که با یک مدل جدید راه اندازی. در انجام این کار است که آنها در حال دیدن موفقیت و اعتماد به نفس از بازار است. هر گونه سود در این محیط خوب است و نشان می دهد انعطاف پذیری در زمان نامشخص است."

به "اخبار واقعی" گفت: Gene Munster از Loup سرمایه گذاری "است تسلا آمار سود و جریان نقدی آزاد با پایدار اقدامات است. شرکت نمی کشیدن یک اهرم برای رسیدن به سودآوری است."

در نامه ای به سرمایه گذاران تسلا گفت: پیشرفت آن در نیمه اول سال "قرار ما برای موفقیت نیمه دوم سال 2020 است. تولید خروجی از ما امکانات موجود همچنان به بهبود برای دیدار با تقاضا و ما در حال اضافه کردن بیشتر از ظرفیت است."

تسلا نیست ارائه یک چشم انداز 2020 گفت که هنوز "دشوار" پیش بینی خاموش شدن ناگهانی و تغییر در تمایلات مصرف کننده برای نیمه دوم سال است. کلمه "همه گیر" به نظر می رسد تنها در استاندارد قانونی آشکار در پایان از سند است.

این شرکت همچنین نگهداری آن در سال 2020 اهداف بدون تغییر از آن در سه ماهه اول نامه ذکر دوباره "ظرفیت" برای رسیدن به این نقطه عطف از فروش بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو در سال است.

"ما باید ظرفیت نصب شده به بیش از 500 ، 000 خودرو تحویل این سال با وجود های اخیر تولید وقفه. در حالی که دستیابی به این هدف سخت تر ارائه یک و نیم میلیون دستگاه خودرو در سال 2020 همچنان هدف ما" آن گفت: در این نامه است.

این شرکت گفت: به اندازه کافی نقدینگی به صندوق تولید و بلند مدت ظرفیت طرح توسعه.

تسلا گفت: آن را همچنان به ایجاد ظرفیت برای مدل Y آن SUV جمع و جور در کارخانه در برلین و شانگهای و آن باقی مانده است در مسیر شروع به مدل Y, فروش از هر دو محل در سال 2021. تسلا نیمه این شرکت با مسافت طولانی برقی کامیون نیز میله میله برای 2021.

آماده سازی در منطقه Austin به صورت خودکار کارخانه خواهد بود که تسلا بزرگترین اموال در حال انجام مشک گفت. Austin خواهد بود وظیفه با ساخت نیمه و Cybertruck وانت و همچنین به عنوان مدل 3 و مدل Y در شرق آمریکای شمالی است.

قبل از چهارشنبه دره سیلیکون خودرو ساز تا به حال گزارش شده سه دوره متوالی از GAAP و تعدیل سود. که چهارمین متوالی سود سه ماهه در حال حاضر باز می شود احتمال پیوستن به S&P 500 شاخص در عرض چند ماه.

تسلا دوخته تعجب سود در "اساسی عملیاتی بهبود" با هزینه های کارخانه خاموش شدن ناگهانی جبران کاهش هزینه های. GAAP عامل حاشیه به حدود 5 درصد این شرکت گفت:, و اضافه کرد که انتظار دارد آن را به ادامه "به رشد در طول زمان در نهایت رسیدن به صنعت پیشرو ،

تسلا اوایل این ماه گزارش سه ماهه دوم سال فروش است که خرد وال استریت انتظارات حتی ایالات متحده خود را به عنوان ماشین ساخت کارخانه در کالیفرنیا بود توقیف برای بیشتر از سه ماهه در زیر پناهگاه محلی در محل سفارشات.

فروش خروش یکی از های اخیر کاتالیزور برای سهام تجمع که تحت فشار قرار دادند تسلا ارزش بازار حدود 300 میلیارد دلار حدود 95 میلیارد جلوتر از ژاپن Toyota Motor Corp TM -0.00% و شماره 1 ماشین ساز در جهان با ارزش بازار است. سهام به پایان رسید در یک رکورد $1,643 روز دوشنبه و آمار معاملات روزانه رکورد $1.794.99 در جولای 13.

در مارس تسلا نیز تعجب سرمایه گذاران با ارسال سه ماهه اول سود. مشک نگه داشته شگفتی رفتن در یک پست-نتایج جستجو تماس با تحلیلگران رفتن اسکریپت محکوم به تعطیلی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش ویروس و تشبیه آنها به فاشیسم است.

مشک نیز مشتعل توییتر و حقوقی spats که باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای سنج ایجاد کردن در کارخانه بسته شدن.

تسلا فرمونت کالیفرنیا کارخانه بازگشایی شد در ماه مه در دفیانس محلی خاموش کردن سفارشات. بن بست بود و در نهایت حل و فصل با تسلا بازگشایی این کارخانه پس از تشکیل پرونده سلامت و ایمنی طرح با مقامات محلی.

همچنین نگاه کنید به:تسلا سهام است 'بیش از حد گرم;' محتاط باقی می ماند با وجود اعتیاد, BofA تحلیلگران می گویند

اوایل روز چهارشنبه تحلیلگران در بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار را در خود حفظ موضع محتاط در تسلا و گفت که سهام بیش از حد گرم بود و ترغیب سرمایه گذاران به "محتاط باقی می ماند با وجود اعتیاد به مواد مخدره و حرکت است."

تحلیلگران افزایش قیمت آنها هدف بر روی سهام به 800 دلار از $500, اما نگه داشته و خود را معادل فروش امتیاز. ميانگين قیمت هدف در تسلا از 31 تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet است $912, با, بالای محدوده که بالای 1500 دلار.

تسلا سهام به دست آورده اند نزدیک به 300% در این سال در مقایسه با سود حدود 1% برای S&P 500 شاخص SPX +0.57% و متضاد با از دست دادن حدود 6 درصد به صورت میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.61% .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن