سابق سان فرانسیسکو شهردار ویلی براون به اشتباه موجود در BET Awards ‘در بیاد,’ بخش

شرط جوایز یکشنبه برجسته خودنمایی خطا در غیر این صورت قدرتمند “در سوگ” بخش یکشنبه شب. سابق سان فرانسیسکو شهردار ویلی براون در این لیست گنجانده از قابل توجه آفریقایی مرگ و میر بیش از سال گذشته است.

یک عکس از لبخند سیاستمدار ویلیام لوئیس براون جونیور 86 که بسیار زنده شد و نامزد جایزه اسکار شد و پیشگام بازیگر Diahann Carroll و “تکیه بر من” خواننده روح Bill Withers در بخش.

قهوه ای خدمت در کالیفرنیا دولت و مجلس برای 30 سال از جمله 15 دموکراتیک به عنوان سخنران قبل از خدمت به مردم امریکا شهردار سان فرانسیسکو.

خطا شد و بلافاصله به نام در توییتر. براون گفت: سان فرانسیسکو کرونیکل که او موفق به دریافت یک سیل تماس های از خانواده و دوستان چک کردن در در او.

میشل اوباما: ادای احترام به Beyoncé, ارائه, شرط بشردوستانه جایزه به ‘ملکه’

“من نمی توانستم بفهمم چرا این تلفن تمام شد روشن” براون که آیا تماشای جوایز برنامه گفت. یک تماس از او زاده که گفته براون “اگر شما در حال رفتن برای مردن شما قرار است به من بگویید.”

براون گفت: او موفق به دریافت یک تماس از یک شرط اجرایی که “فراوان عذرخواهی کرد” برای خطا.

“من همچنین گفت:” هر آنچه که شما انجام, لطفا, نمی, آتش, کسی,'” گفت قهوه ای است.

تولید نشان می دهد به احتمال زیاد می خواست به افتخار Raiders football Hall of Fame افسانه ویلی براون که در ماه اکتبر در 78 پس از 16 فصل در NFL.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است را به نشان می دهد تولید کنندگان برای نظر.

ان بی سی نیوز گزارش داد که این خطا تصحیح شد برای پخش بلافاصله پس از پخش اصلی.

شرط جوایز “در سوگ” بخش شد bookended توسط دو قدرتمند اجرای. Wayne Brady پرداخت ادای احترام به راک اند رول افسانه لیتل ریچارد و خواننده رپ Lil Wayne انجام آوازی ادای احترام به لیکرز افسانه Kobe Bryant.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>