جمهوری خواهان و دموکرات ها هر دو می خواهند دور دیگری از محرک چک — اما در اینجا که در آنها اختلاف نظر دارند

دموکرات ها می خواهند به دور دوم 1200 $محرک چک و جمهوری خواهان توافق کردند که دوشنبه به عنوان آنها پرده برداری

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

دموکرات ها می خواهند به دور دوم 1200 $محرک چک و جمهوری خواهان توافق کردند که دوشنبه به عنوان آنها پرده برداری باز خود را برای یکی دیگر از امداد رسانی بسته.

اما محرک چک 2.0 معنی دو چیز متفاوت تحت حدود $1 تریلیون جمهوری خواه و دموکرات از 3 تریلیون لایحه تأکید تقسیم بر آنچه هر یک از طرفین فکر می کند که کشور نیاز دارد — و آنچه در آن ظاهرا می توانید استطاعت به پرداخت — به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.

این زمان در اطراف, جمهوری خواهان پیشنهاد همان بررسی مقدار و با استفاده از همان درآمد-واجد شرایط بودن قوانین را به عنوان مراقبت عمل می کنند.

آنها همچنین می خواهم به گسترش است که شمارش به عنوان یک وابسته و در نتیجه 500 دلار پرداخت: این دور از چک ارائه می کنند "و حتی بیشتر برای حمایت از خانواده هایی که برای مراقبت از بزرگسالان آسیب پذیر افراد وابسته به" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک کنتاکی از حزب جمهوری خواه گفت: دوشنبه در کف مجلس سنا.

" این دور از چک را فراهم می کند 'حتی بیشتر برای حمایت از خانواده هایی که برای مراقبت از بزرگسالان آسیب پذیر وابستگان.' "

— رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل

دموکرات ها همچنین می خواهید به درخواست درآمد همان محدوده به عنوان قبل از, اما به نام برای حتی بیشتر سخاوتمندانه $1,200 پرداخت برای وابستگان.

ایران با پیشنهاد دوشنبه منتشر شد نیز نامیده می شود برای باریک 70 درصد دستمزد جایگزینی مکمل مزایای بیکاری و مسئولیت حقوقی, سپر, میان چیزهای دیگر. این قانون که با عنوان بهبود می یابد, قانون که مخفف بهداشت و کمک های اقتصادی مسئولیت حفاظت و مدارس عمل می کنند.

دموکرات ها در حال صف آرایی در پشت قهرمانان قانون که تصویب دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان در ماه مه و تماس های مستقیم چک و ادامه $600 مکمل مزایای بیکاری از طریق ژانویه آینده.

اولیه 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه در ماه مارس اختصاص داده شده $290 میلیارد برای مستقیم چک ارسال $1,200 چک به بزرگسالان و 500 دلار به خانواده برای هر یک وابسته به سن 17. یک فرد تحت $75,000 دریافت کامل $1,200 اقتصادی پرداخت تحت مراقبت عمل می کنند در حالی که یک زن و شوهر تشکیل پرونده به طور مشترک ساخته شده است که 150.000 دلار و یا کمتر دریافت $2,400.

" درآمد-واجد شرایط بودن محدوده قوانین همان در هر دو جمهوریخواه و دموکرات صورتحساب. "

مقدار پرداخت به تدریج کاهش یافته و تمام شده برای افراد با تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000 و زوج های ساخت بالا $198,000. درآمد همان سقف اعمال می شود در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات صورتحساب.

سرویس درآمد داخلی توزیع شده است حدود 160 میلیون پرداخت در مجموع حدود 270 میلیارد چارلز Rettig آژانس کمیسیون گفت: در ماه گذشته.

دو طرح پرداخت مقادیر مختلف برای وابستگان

به تازگی پرده برداری حزب جمهوری خواه طرح پرداخت $500 برای وابستگان در هر سنی با توجه به سن. چاک Grassley ، این گسترش وابسته به تعریف در می آورد "برخی از مردم ما هیچوقت قصد ترک کردن زمان آخرین اما ما بود" Grassley یک جمهوری خواه از آیووا روز دوشنبه گفت:. "بنابراین بدون در نظر گرفتن سن برخی از این وابستگان در حال حاضر خواهد شد کمک کرد."

از دست ندهید:این است چگونه سریع آمریکایی ها خود را صرف محرک چک — و در اینجا شکست از آنچه که آنها در حال خرید

قهرمانان عمل به دنبال $1,200 پرداخت هر وابسته است. مستقیم چک در لایحه خواهد پرداخت هزینه برای حداکثر سه وابستگان. این بدان معناست که یک خانواده می تواند دریافت تا $6,000: یک زن و شوهر ($2,400) به علاوه سه وابستگان ($3,600).

" دموکرات ها و جمهوری خواهان هر دو در حال گسترش تعریف 'وابسته به' اما پیشنهاد به پرداخت مقدار متفاوت است. "

مانند بهبود می یابد, قانون عمل قهرمانان پهن دامنه که شمارش به عنوان یک وابسته است. یک دانشجوی تمام وقت تا سن 24 شمارش به عنوان یک وابسته تحت این لایحه به عنوان یک فرد بالغ وابسته است.

متوسط محرک-بررسی اندازه $بود 1,729 فتح کند گرفته شد و تحت مراقبت عمل می کنند و می تواند به $2,170 تحت عمل قهرمانان با توجه به پیش بینی از کایل Pomerleau ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه یک راست متمایل فکر می کنم تانک. او نمی باید فوری بینی در عمل بهبود می یابد اما پیش بینی آن را نمی خواهد بالا بردن متوسط محرک-بررسی مقدار که بسیار است.

در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات صورتحساب IRS نگاه می 2019 درآمد مالیاتی برای تعیین درآمد واجد شرایط و یا 2018 گرداند اگر 2019 بازده در دسترس نیست. "من آن را می سازد بسیاری از حس برای رفتن با یک چارچوب وجود دارد که در حال حاضر وجود دارد" Pomerleau گفت.

قهرمانان قانون منع جمع بدهی از آراستن پرداخت و بلوک IRS از جبران یک محرک چک به پرداخت گذشته به علت حمایت از کودکان. این عمل بهبود می یابد همچنین محافظت محرک چک از تامین خواسته اما نمی بلوک شیپور خاموشی برای بدهکار حمایت از کودکان.

این بهبود می یابد, قانون شامل زبان خاص بیان کرد که هر کسی که فوت قبل از Jan. 1, 2020 نخواهد بود گرفتن یک محرک بررسی خواهد شد و نه هر کسی که در زندان در زمان IRS فرآیندهای پرداخت. در اولین پرداخت, دور دولت فرستاده 1.1 میلیون محرک چک به مردم مرده با مجموع بیش از $1 میلیارد به گفته یک ناظر گزارش کنید.

به طوری که می تواند به دور بعدی محرک چک می رسد ؟

دور دوم از تاثیر اقتصادی پرداخت می توانید شروع به نورد در مرداد ماه اگر نمایندگان مجلس به سرعت تصویب یکی دیگر از بسته امداد, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت شنبه.

این عمل بهبود می یابد, حداقل زمانی که آن را می آید به محرک چک است "در مورد به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید دریافت کنید [برای توافق] و نشان می دهد که یک منطقه از حمایت هر دو حزب است که دور دیگری از چک برای حمایت از اقتصاد" گفت: Ed آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست در Raymond James.

ایران با این تعریف گسترده از وابسته می تواند محرک چک به تنهایی هزینه دولت 300 میلیارد دلار است.

" 'به 1200 دلار پیشنهاد شده توسط سنا جمهوری خواهان تطبیق $1,200 داده شود و تحت مراقبت در عمل قابل توجهی افزایش بیش از آنچه که میچ مک کانل صحبت کردن در مورد به عنوان به تازگی به یک هفته پیش است.' "

— اد آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست برای Raymond James

"به 1200 دلار پیشنهاد شده توسط سنا جمهوری خواهان تطبیق $1,200 داده شود و تحت مراقبت در عمل قابل توجهی افزایش بیش از آنچه که میچ مک کانل صحبت کردن در مورد به عنوان به تازگی به عنوان یک هفته پیش" او گفت:.

میلز گفت: نمایندگان مجلس می تواند در رسیدن به یک معامله با هفته اول ماه اوت اما مصرف کنندگان نباید بانکی هنوز در $1,200. وجود دارد می تواند یک سناریو است که در آن محرک-بررسی مقدار کاهش و بیکاری پرداخت افزایش, او گفت:.

"من فکر می کنم هنوز در سنگ" میلز گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن