مایک Storen سابق آبا کمیسر و multisport, بازاریابی, صدای تیز و تند و پدر ESPN پخش هانا طوفان درگذشت پنج شنبه. او 84.

طوفان گفت که پدرش درگذشت در بیمارستان دانشگاه اموری در آتلانتا از عوارض ناشی از سرطان است.

شناخته شده برای خنده های دلچسب و ذهن خلاق Storen رز به لکه های اجرایی در بسکتبال و فوتبال و بیس بال و تنیس در طول چهار دهه فعالیت حرفه ای در ورزش است.

“من هنوز هم یک قرمز و سفید و آبی بسکتبال با نام خود بر روی آن” طوفان گفت. “تمام آن چیزهایی که آبا را — 3-نقطه شات, cheerleaders, slam-dunk contest — کسانی که حق داشتند تا خود را به کوچه.”

Storen شد مدیر کل ایندیانا پیسرز و کنتاکی سرهنگ و رئیس جمهور از Atlanta Hawks. او متعلق به آبا ممفیس را برای تلفن های موبایل با نوازنده Isaac Hayes, کار برای Cincinnati Royals از NBA و هوستون آستروس و کمیسر قاره Basketball Association.

با ممفیس گریزلیز از جهان فوتبال, لیگ, او به ارمغان آورد در امثال پل Warfield و لری Csonka در این زمینه و الویس پریسلی به صندلی.

Storen ترویج Bluebonnet کاسه در هوستون و عمده در داخل سالن مسابقات تنیس شامل بیورن بورگ در ممفیس. آخرین ورزش کار بود با گرجستان نیروی عرصه فوتبال لیگ برتر در سال 2002.

“برای من و بسیاری از بچه های دیگر که ممکن است تا به حال فرصتی برای ادامه بازی تاثیر و نفوذ او در آبا فقط به تعداد بی شماری از کودکان و نوجوانان و مربیان به انجام چیزی است که آنها عشق” Basketball Hall of Fame مربی و آبا آلوم لری براون گفت: پنج شنبه شب. “و در پایان روز زمانی که شما در نظر بگیرید این سهم برخی از این بچه ها و مربیان در NBA پس از آبا به پایان رسید, آن را فقط قابل توجه است. او فقط در مورد مراقبت بازی و مراقبت در مورد بازیکنان در لیگ است.”

پیسرز نیز ادای احترام.

“این غیر ممکن است به غلو تاثیر Storen به حال ما حق رای دادن و آمریکا Basketball Association” تیم ارسال شده در توییتر.

Hannah Storm poses for a photo with her father, Mike Storen, in Los Angeles on Dec. 29, 2015.
هانا طوفان شمار برای یک عکس با او را پدر مایک Storen در لس آنجلس در دسامبر. 29, 2015.AP

“او هموار راه را برای پیسرز’ احتمالی ورود به NBA با کنار هم قرار دادن با استعداد جلو دفتر و مونتاژ فهرستی رهبری احتمالی Hall of Famers راجر براون و مل دانیلز” تیم گفت Storen “نقش تعیین کننده ای در انتخاب نام ‘پیسرز’ طراحی شده این تیم را برای اولین بار آرم و انتخاب آن آبی و طلایی رنگ. Storen اولین کاپیتان آبا گل سرسبد حق رای دادن و پایه و اساس سنت از موفقیت پیسرز حفظ به این روز است.”

آن را می خواهید آگهی در روزنامه آغاز شده است که Storen طرفدار مسیر. او پاسخ داد که تماس — “بدون هر گونه ملاحظه تجربه اما با مقدار زیادی از جذابیت و ذوق,” طوفان گفت: — برای یک بلیط فروشنده با شیکاگو Zephyrs در NBA در اوایل 1960s. او ماند و با این تیم هنگامی که آن را نقل مکان کرد و شد در بالتیمور گلوله خود را به عنوان مدیر تبلیغات.

Storen در نهایت صعود به تبدیل شدن به کمیسر آمریکایی انجمن بسکتبال در اوایل 1970s. تقویت ستاره مانند Julius Erving, Storen کمک قرار داده در حال حرکت آبا حرکت به سمت ادغام با NBA.

براون گفت: Storen تاثیر در بازی — هر دو پس از آن و در حال حاضر باید انجام نگرفته است.

“من او را از زمان به زمان و ساقه من همیشه تحسین او” براون گفت. این همان چیزی است که خارج از غرفه را در ذهن من است. زمانی که شما صحبت کردن با بچه های قدیمی از آبا غرور و افتخار همه ما تا به حال از بودن در لیگ بود فقط بهترین بخشی از آن است. و مایک به نظر من دفاع و پشتیبانی ما در لیگ است. او مردم آگاه آن را یک نام تجاری خاص از توپ با بازیکنان با کیفیت بازی.”

توییتی NBA Hall of Famer الکس انگلیسی که در آغاز ظهور خود را به شهرت با پیسرز: “استراحت در صلح و آرامش به دیگر پیشگام در ورزش مایک Storen.”

Storen از میشیگان, شهرستان, ایندیانا, بازی های برگزار شده اول فوتبال در نوتردام به عنوان یک دفاعی به عقب. او بعد از یک دریایی ایالات متحده بود و درگیر با محبوب دریایی اسباب بازی برای کودکان برنامه.

طوفان به دنبال پدر خود را به مدرسه در نوتردام و القا با عشق ورزش ساخته شده است که مسیر حرفه ای.

“از زمانی که من بچه بودم همیشه در اطراف ورزشی, به خاطر پدرم” طوفان گفت. “من به یاد داشته باشید همیشه داشتن بسیاری از بسیار بسیار افراد قد بلند در خانه برای شکرگزاری یا کریسمس یا احزاب است. Artis گیلمور دن Issel, Dr. J, بسیاری از ورزشکاران است.”

Storen جان سالم به در با همسر لین; فرزندان علامت و دوک و پدر هانا با همسر اول خود هانا; دو stepdaughters سوزان دانکن و لیزا Roberts; و 14 نوه.

در میان Storen بستگان است لیگ پارچ جلب Storen.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de