تشکر. Gohmert شگفتی اگر با پوشیدن یک ماسک led برای COVID-19 تشخيص با وجود سلامت هدایت به خلاف

جانین Santucci ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:21 PM EDT Jul 29, 2020واشنگتن — Rep. کابل یک جمهوری خواه ا

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

واشنگتن — Rep. کابل یک جمهوری خواه از تگزاس که تست مثبت برای COVID-19 روز شنبه پیشنهاد کرد که او ممکن است قرارداد این ویروس از آنجا که او با پوشیدن یک ماسک با وجود سلامت هدایت تشویق ماسک-پوشیدن برای کاهش گسترش یافته است.

"من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر با نگه داشتن یک ماسک و نگه داشتن آن در جای خود ممکن است قرار داده اند برخی از میکروب ها — برخی از ویروس بر روی ماسک و نفس آن را در" Gohmert گفت: در مصاحبه با تگزاس ایستگاه KETK.

Gohmert آزمایش مثبت صبح روز چهارشنبه در کاخ سفید گفت: پیش از برنامه ریزی سفر همراه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تگزاس در نیروی هوایی.

او اغلب دیده شده است بدون ماسک در حالی که در نزدیکی به دیگران در کاپیتول هیل و سی ان ان گفت در ماه گذشته است که او با پوشیدن یک ماسک زیرا او آزمایش شده است اما اغلب می پوشند اگر او آزمایش مثبت است.

واقعیت را بررسی کنید:چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد ماسک صورت?

این کنگره است نه علامت و برنامه های خود در قرنطینه به مدت 10 روز او گفت که در آن نقطه او باید "نسبتا خوب سیستم ایمنی بدن." مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید آن است که هنوز ناشناخته است که آیا کسی که آلوده شده است در گذشته می تواند به آلوده شدن دوباره.

این کنگره گفت که در چند هفته گذشته "من فرسوده یک ماسک بیشتر از من باید در کل چهار ماه" اما اذعان کرد که او نیز لمس صورت خود را برای تنظیم ماسک خود را اغلب. CDC هشدار در برابر دست زدن به یک ماسک یا پوشش در حالی که با پوشیدن آن و توصیه به شستن دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده اگر لمس کردن ماسک.

Gohmert شرکت در بازجویی دادستان کل لایحه بار در طول یک شنبه قضایی مجلس جلسه کمیته و دو دیده می شد راه رفتن در نزدیکی بدون ماسک در یک تصویری از تپه که شد ارسال شده در توییتر. بار مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus پس از تعامل با Gohmert و نتایج منفی وزارت دادگستری گفت.

قانونگذاران خواست همکاران خود را به پوشیدن ماسک پس از Gohmert تشخیص در روز چهارشنبه. Gohmert قبلا حاضر به پوشیدن یک در حالی که صحبت کردن در کف خانه و خبرنگاران در کاپیتول هیل بارها خال خال او را بدون.

"من می خواهم به آرزو @replouiegohmert کامل & بازیابی سریع" رئیس جری Nadler, D-n. y. توییتی. "هنگامی که افراد حاضر به اقدامات احتیاطی لازم است آن را قرار می دهد همه در خطر است. من به طور منظم با دستور تمام اعضا به پوشیدن ماسک خود را و امیدوارم که این درس توسط همه همکاران من."

Nadler chided سه جمهوریخواهان برای پوشیدن یک ماسک در جلسه روز سه شنبه خواستار از مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن اندی Biggs و مایک جانسون با نام "نقض ایمنی از اعضای این کمیته است."

Gohmert گفت: او عینک یک ماسک "از زمانی که به خصوص در اطراف مردمی" در جریان اخیر مجلس, فعالیت, اما آن را در زمان در حالی که صحبت کردن. او گفت: او هشدار داده بودند که او را آزمایش مثبت است.

"در حال حاضر که من می دانم که من آن را داشته باشد — بدیهی است که من نمی پوشیدن ماسک در حال حاضر صحبت کردن به شما, اما شما در خطر ابتلا به آن را از طریق اینترنت" Gohmert گفت: در طول مصاحبه خود با KETK از خود سی ، "من خواهد بود شرعا پوشیدن ماسک به من ساختمان را ترک کنند. من نمی خواهد در اطراف هر کسی برای 10 روز آینده بدون ساخت مطمئن شوید که من یک ماسک."

Gohmert گفت که او فکر می کند مردم باید قادر به تصمیم می گیرید که آیا آنها می خواهند به پوشیدن یک ماسک با وجود اجباری ماسک سفارشات در بسیاری از شهرستانهای تگزاس "اما من احساس می کنم که یک بار کسی پیدا شده است که coronavirus که آنها باید یک ماسک. ترجیحا حتی نمی تواند در مردم است."

Gohmert دموکراتیک حریف برای تگزاس' اولین کنگره منطقه هنک گیلبرت در بیانیه ای گفت که او خود را می فرستد تا افکار و نماز برای Gohmert را بازیابی.

"اما این واقعیت که او هنوز هم نمی خواهد حمایت ماسک قیمومیت خود ما فرماندار واقعا نگران کننده" گیلبرت گفت.

"وجود دارد یک افتضاح بسیاری از مردم که فکر می کنم این بزرگ ترین چیزی که به انجام این کار تمام وقت, اما من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که اگر من تا به حال نشده است با پوشیدن یک ماسک بسیار در 10 روز گذشته یا من واقعا تعجب می کنم اگر من و بعد فورا رفت واز آن" Gohmert گفت. "من می دانم که در حال حرکت ماسک در اطراف آن فقط حق من موظف به قرار دادن برخی از ویروس بر روی ماسک که من مکیده است که به احتمال زیاد چه اتفاقی افتاده است."

کمک: نیکلاس وو Jason Lalljee کوین جانسون و دیوید جکسونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب