خارج از جعبه: چرا بازنشستگی پیش از موعد است که همه آن را خورده بود

گاهی چیزهای که مردم می گویند در مورد بازنشستگی زود هنگام (و در اوایل بازنشستگان) وحشتناک است. فرض بر این است ک

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

گاهی چیزهای که مردم می گویند در مورد بازنشستگی زود هنگام (و در اوایل بازنشستگان) وحشتناک است. فرض بر این است که بازنشستگی پایان زندگی پربار و مگر اینکه ما در حال شنا در میلیون ها نفر در پول نقد سخت سرد در اوایل دوران بازنشستگی را بخورند ما زنده است.

امروز من این است که متمایز لذت و افتخار به کم ارزش کردن پنج مورد از رایج ترین این افسانه ها که نیز اتفاق می افتد به آنهایی که من را اغلب.

به من گفت: در یک سال بازنشستگی پیش از موعد بررسی عملکرد بازنشستگی پیش از موعد است که همه آن را خورده بود.

این خیلی احساس کنترل هر و هر روز. آن را نمیگیرد طولانی قبل از من به طور کامل فراموش کرده است که من نمی هر گونه عمده درآمد در آینده. بخشی که فقط مهم نیست. من و همسرم — پول استاد در خانواده — کار بودجه بنابراین ما قادر به سفر به این کشور و انجام آن لذت ببرید بدون تفکر زیاد در مورد مالی ما تصویر.

من به ندرت حوصله, اما این همچنین به این دلیل من تا به حال راه اندازی یک طرح حمله. من می دانستم که آنچه من می خواستم برای انجام با خودم قبل از اینکه من ترک. که ضروری است. اگر شما هیچ سرگرمی, سپس شما احتمالا نمی خواهد خوشحال می شود در خانه نشسته انجام هیچ چیز نیست. انجام هیچ چیز نیست آنچه بازنشستگی زود هنگام همه چیز در مورد.

در اینجا بزرگترین اسطوره از بازنشستگی:

شما خواهد شد به طور کامل از دست دادن هدف خود را در زندگی

به باور یک بیانیه شبیه به این, شما همچنین باید بر این باورند که کار شما این است که تنها منبع هدف در زندگی خود را. با احترام که فقط برای تلفن های موبایل ویرانگر است. یک نقطه شکست. و آن را نشان دهنده زندگی من است. در همه.

وجود دارد بیشتر به زندگی از کار خود را. حداقل باید وجود داشته باشد.

چه نگه می دارد من شلوغ و پر از هدف در اوایل بازنشستگی است ؟

کامل-سفر در زمان. ما به فروش می رسد هر دو از خانه ما و سفر کشور برای زندگی. تمام وقت. ما جریان هوا خانه ما است. بله تنها خانه ما. ما کشیده از KOA در توسان Ariz., مارس 1 از سال 2017 آغاز شد و ما زندگی جدید از سفر (ما به طور موقت در KOA, اما ما در حال ترک یک بار دیگر به صورت دائمی سفر).

Rockstar در امور مالی. برای نزدیک به کل سال 2016 من از نزدیک با J$ به عنوان اصلی ویژگی های منابع. من ساخته شده کل راک استار دایرکتوری از ابتدا (با J$ ارائه چشم انداز ، امروز من مدیریت عملیاتی از طرف Rockstar در امور مالی پس از ESI پول خریداری Rockstar در امور مالی, و من نمی تواند شادتر. [ESI پول ستون ها نیز به نظر می رسد در MarketWatch.]

کانال یوتیوب. من و همسرم صرف زمان در حال اجرا در حال رشد در کانال یوتیوب. من یکی از فیلمبرداری اکثر ویدئوها و من هم کسی که ویرایش ویدئوها قرار می دهد و هم محصول نهایی. ما صحبت کردن ویدئوها تنها حدود 30 دقیقه برای ویرایش اما پیاده روی و اکتشاف ویدئوها می توانید نگاهی به ساعت برای ویرایش با موسیقی است. آن را سرگرم کننده ،

تناسب اندام. من fitness fanatic. در واقع من استفاده می شود که کسی که به ورزشگاه رفت و چند بار در روز در برخی از روز. بله واقعی "موش بدنسازی". در حال حاضر مشغول به کار هستم در بیشتر فواصل مناسب و با بهره گیری زمان بیشتری را دور از ورزشگاه. در این سال من خواهد بود و من سیاره تناسب اندام و بدنسازی با عضویت من در سراسر کشور است.

شما می توانید بگویید من مشغول بوده ام اما نه بیش از حد شلوغ که در آن من احساس ضعف کار من انجام شد. همه چیز را که من انجام دهید این است که شور و شوق. اما هنوز هم وجود دارد یک تعادل است که نیاز به نگهداری در طول بازنشستگی زود هنگام. ایده این است که به نگه داشتن که اذوقه و نوشابه شیرین احساس آزادی و ترکیب آن با رضایت بخش کار است که باعث می شود شما احساس مولد انجام شده و مفید است.

$1 میلیون نفر در بازنشستگی چیز شما نیاز به بیشتر

این ممکن است تعجب بسیاری از شما بدانید که ما نمی باید 1 میلیون دلار را نجات داد هنگامی که ما رسما تنظیم بادبان در ما جریان هوا. که حق ما نیست با یکی از کسانی که "ثروتمندان" هر چند ما به اندازه کافی غنی به شیوه زندگی ما کار می کنند.

هنگامی که شما زندگی می کنند یا در زیر خود معنی و در واقع در مورد مراقبت که در آن پول خود را می رود, مردم می توانند زندگی خوبی در حد کمتر از یک میلیون است. زندگی مانند پادشاهان در واقع.

یک میلیون دلار است که در یک نقطه عطف اما ما لازم نیست برای رسیدن به آن قبل از بازنشستگی زود است. وجود دارد هیچ چیز ذاتا جادویی در مورد میلیون دلار رقم جدا از تمام کسانی که صفر. آن را به طور کامل به تعداد دلخواه. در واقع ما ممکن است هرگز نیاز به رسیدن به آن را نگه دارید ما بیکاری رویاهای زنده و در اینجا است که چرا.

چهار سال از هزینه های زندگی در کوتاه مدت و پس انداز. ما تقریبا چهار سال از هزینه های زندگی در ما متحد حساب پس انداز است که ارائه خواهد شد کمی خوب بافر یک بار بعد از رکود اقتصادی بازدید. تا آن زمان ما زندگی ما جریان نقدی ماهانه از اشتیاق ما پروژه (این جریان وجوه نقد کامل بود تعجب, راه) و با واریز سود سهام به حساب, به جای reinvesting آنها (مطالعه اخیر تغییر).

همچنین همسر من درو حقوق و دستمزد به عنوان او به پایان رسید تا کار تعهد در طول زمستان از 2017. بهترین از همه, ما در حال کسب درآمد بیشتر و بیشتر با ما شور و پروژه ها. در ماه مارس سال 2018 ما تامین نیمی از زندگی ما فقط با پول ما به دست آورده از این پروژه ها است. شگفت انگیز است.

شیوه زندگی ما ارزان است. ما صرف در محله $30 ، 000 $ به $35,000 یک سال است. ما این کار را با boondocking به عنوان آنجا که ممکن است در BLM زمین است که به صورت رایگان دولتی بیابان به خانه تماس بگیرید — معمولا برای حداکثر 14 روز قبل از اینکه شما نیاز به حرکت می کند. پیدا کردن یک نقطه پارک خود را گول زدن و لذت بردن از طبیعت است. البته هیچ کنسول (برق و آب و فاضلاب) در دسترس بنابراین شما باید به ارائه قدرت خود را به آب و در آغوش خود ضایعات و یا دور از آنها را با خیال راحت (با تشکر از شما برای ساخت این کار ساده تر آقای کمپوست توالت).

ما باقی می ماند به طور کامل انعطاف پذیر و مایل به تغییر است. انعطاف پذیری اتفاق می افتد به یک عنصر حیاتی از ما postretirement شیوه زندگی است. اگر همه چیز کار نمی کند دقیقا مانند ما برنامه ریزی شده تغییر میدهیم. ما پیدا کردن یک راه حل است. این ممکن است شامل ما کار فصلی و یا دو. یا شاید ما به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های ما. انتخاب هزینه پایین زندگی در منطقه یکی دیگر از ایده شامل سفر در خارج از کشور به مناطق مانند تایلند و کاستاریکا. هنگامی که شما بازنشسته گزینه های خود را تقریبا بی حد و حصر.

این شگفت انگیز است چه تاثیر درآمد $15,000+ یک سال از طریق اشتیاق ما پروژه است و ما در دراز مدت احتمال موفقیت است.

زمانی که هزینه های خود را پایین هستند و هر دلار به دست آورده است که بسیار با ارزش تر به شیوه زندگی خود را. درآمد اضافی $15,000 یک سال برای کسی که صرف $100,000 یک چیز است. اما اضافی $15,000 در سال برای یک زن و شوهر که نمی صرف یک پنی بیش از $35,000 ناگهان می شود معنی دار درآمد.

اگر شما کسب درآمد پول پس از بازنشستگی شما نیست بازنشسته

به بازنشستگی پلیس شما نمی تواند بازنشسته اگر شما در حال ساخت پول با انجام کار. انجام کار بعد از همه آنچه که مردم انجام "برای زندگی" و اگر شما چیزی postretirement است که به تولید پول نقد شما در واقع نه بازنشسته.

از آنجا که شما هنوز هم ساخت یک زندگی است.

به عنوان بسیاری از ما در استقلال مالی و بازنشستگی جامعه می دانیم زندگی ما به سادگی نمی توقف هنگامی که ما رسیدن به بازنشستگی (در بسیاری از موارد آن کاملا مخالف). ما نمی نشستن و خیره از پنجره به بیرون. بسیاری از ما هنوز هم انتخاب کنید به "کار" پس از ما ترک شغل ما است.

در واقع قبل از آن که یک بازنشسته بیشتر احتمال دارد آن است که او وقت خود را صرف انجام کاری سازنده و حتی در صورتی که تولید پول نقد اضافی. بازنشستگی به معنی شما دیگر مدیون به کار برای حفظ زندگی خود را. این به آن معنا نیست که شما انجام می شود مولد بودن.

کار شما نگاه کنید به چیزی است که ما را دوست دارم. شغل از سوی دیگر ما تخلیه حیاتی از روح ما است. این تفاوت اساسی است.

بازنشستگی به من یک راه زندگی است که وجود دارد هنگامی که شما ارزش خالص و درآمد انفعالی حمایت شما و خانواده خود را در طول مدت زندگی خود را بدون برگزاری شغل دیگری. در نهایت این بدان معناست که می توانید نشستن و خیره از پنجره برای 50 سال آینده اگر آنها می خواهم به معنای واقعی کلمه انجام هیچ چیز نیست.

اما در اوایل بازنشستگان انجام نمی دهد.

بازنشستگی پیش از موعد در یک تریلر برای تلفن های موبایل مانند یک زندگی فلاکت

در اواسط ماه نوامبر 2015, بازنشستگی من رنسانس مقاله رو برداشت تا با کسب و کار خودی. کسب و کار خودی اغلب نشر امور مالی شخصی مواد, اما آنها به مراتب از بازنشستگی منابع. انتشار است که به خوبی خواندن در میان جمعیت عمومی است.

این مقاله توضیح می دهد من انتقال از یک نسبتا بزرگ spender به تهاجمی محافظ با یک هدف از بازنشستگی در 35 در تعقیب یک زندگی آزادی و انتخاب است. من به ذکر است که من دیگر در مورد مراقبت از گذراندن هشت تا 10 ساعت در روز محدود به یک دفتر و ترجیح می دهند به زندگی در نظر من. من پس از سنتی جامعه-مورد تایید در مسیر زندگی است. نه کسانی مثل من.

من را انتخاب کرده اند یک مسیر بسیار متفاوت در زندگی است و به طور طبیعی نظرات منعکس شده است. کسانی که جرات راه رفتن در یک مسیر متفاوت از جامعه سنت باید چسبیدن انگشتان خود را در چشم دیگران...من حدس می زنم.

من فکر می کنم مورد علاقه من نظر این بود: "بنابراین اساسا این مرد زندگی می کند یک شبه بی بضاعت زندگی در حال حاضر به طوری که او می تواند 'بازنشسته' در 35?"

بی بضاعت. این است که واقعا چه آمریکایی ها بر این باورند زندگی حداکثر صرفه جویی و آزادی انتخاب واقعا به معنی? فقر?

اجازه بدهید با یک نگاه به زندگی من از فقر ، من و همسرم هرگز بیشتر خوشحال یا سالم است.

ما در سفر به کشور, تمام وقت و سرگردان ملت ما بیابان کاوش ما پارک های ملی و تجربه ما در شهرستانها. ما را از خواب بیدار مبارک هر روز.

نیز ما رد پای کربن فوق العاده کوچک است. ما 500 وات سقف-نصب پانل های خورشیدی قادر به تولید ما قدرت خود را در طول ساعات روز و ما توالت کمپوست باعث کاهش مقدار فاضلاب ما تولید به صفر است. درست است که هیچ فاضلاب. تا کنون.

ما زندگی نمی کنند در 4000 فوت مربع خانه با چند اتاق نشسته شیشه ای, موارد صفحه نمایش, یک, جدا کردن اتاق ناهارخوری و گوشه 500 فوت مربع en-مجموعه حمام و سنگ مرمر سالن انتظار. ما نیست به طور دائم متصل به شبکه و پرداخت 200 دلار در ماه برای خدمات برق. بدون وام مسکن. هیچ بدهی.

بحث در مورد فقر.

4% تثلیث مطالعه قانون کهنه و منسوخ شده است. هیچ راهی وجود دارد شما نمی خواهد اجرا از پول

بر خلاف نقد 4% امن خروج نرخ برخی از one-size-fits-all رویکرد که مردم می آیند جهنم یا آب بالا — باید کورکورانه و سرسختانه پایبند به مدت بازنشستگی خود را.

به جای اکثریت بزرگی از ما با استفاده از 4 درصد قانون به عنوان یک راهنما.

معنی ما با استفاده از 4 درصد به عنوان یک نقطه شروع است. به عنوان شناخته شده امور مالی شخصی و زود بازنشسته و وبلاگ نویس آقای پول سبیل می نویسد: (و کسی که اتفاق می افتد به این باور در 4% اصل) هیچ تضمینی وجود ندارد در زندگی و ما همیشه باید تنظیم ما هزینه بر اساس شرایط اقتصادی است. ما در شروع 4% قانون اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم تنظیم کنید.

حقیقت این است که هیچ راهی برای گفتن اینکه آیا یا نه ما خواهد شد. متاسفانه من اصلا یکی از کسانی که سحر و جادو 8-توپ. زندگی کاملا ارگانیک آن را برخی از معادله است که به طور مداوم قابل حل توسط یک ماشین حساب است. زندگی کار نمی کند مانند آن است.

ما با استفاده از 4% راهنما به ballpark را به اندازه کافی ثروت به آن واریز شده است. اما ما همچنین می دانیم که در اوایل دوران بازنشستگی نیست پایان کار تولیدی. فرصت هایی را برای کسب درآمد اضافی در سراسر جامعه و اینها فرصت هایی است که ما هرگز نمی دیدم چون ما شغل تمام وقت نگه داشته و ذهن ناخودآگاه ما از پذیرش آنها. بدون کار تمام وقت, چشم انداز ما فورا خیلی بیشتر می شود روشن است.

به عبارت دیگر ما در حال افرادی که به طور کامل قادر به تغییر و انعطاف پذیری. بازنشستگی زود هنگام نیاز به هر دو از این عادات.

وجود دارد هر گونه دیگر اسطوره ها در مورد بازنشستگی پیش از موعد است که شما شنیده اید?

این ستون در ابتدا در ظاهر ThinkSaveRetire. آن را اصلاح و منتشر شده با مجوز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب