ما بازدید 4 میلیون نفر از COVID-19: نگاهی به نقاط عطف مهم و موانع

Khrysgiana Pineda ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:20 PM EDT Jul 23, 2020ایالات متحده آمار آخرین دلگیر نقط

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

ایالات متحده آمار آخرین دلگیر نقطه عطف شنبه در تاریخی و کشنده بیماری همه گیر: 4 میلیون و تایید موارد عفونت.

و کارشناسان معتقدند تعدادی از موارد است که در واقع بسیار بیشتر —به طور بالقوه 10 برابر بیشتر از آنچه بوده گزارش با توجه به اطلاعات فدرال.

در ضمن تقریبا 150000 نفر در آمریکا فوت کرده اند از coronavirus به عنوان کشور همچنان به رهبری جهان برای بسیاری از موارد و مرگ و میر.

"ما هنوز knee-deep در موج اول از این" دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در Facebook مصاحبه زنده 6 جولای. "و من می خواهم بگویم این امر در نظر گرفته نمی شود یک موج است. آن بود که افزایش و یا تجدید حیات از عفونت سوار بر یک پایه."

که در آن ما در یک واکسن?: در اوایل موفقیت COVID-19 واکسن نامزدهای سوخت خوشبینی اما کارشناسان هشدار می دهند 'بسیاری به سمت راست بروید'

ایالات متحده آمریکا امروز شده است ردیابی این کشور را موفقیت موانع و عمده اخبار از اولین مورد تایید شده در ژانویه در واشنگتن است. در زیر ما شکستن نقاط عطف مهمی در مورد مرگ و شمارش:

جولای 23: ما می رسد 4 میلیون نفر

ایالات متحده پیشی گرفته و 4 میلیون عفونت در جولای 23, دو برابر مجموع آن مورد شمارش در کمی بیش از یک ماه است. در ضمن مرگ و میر رسیده 144,000.

در حالی که وجود دارد بیشتر COVID-19 تست از همیشه آن را ایجاد تنگنا برای آزمایشگاه و کشورهای در حال مناقصه در برابر یکدیگر برای منابع محدود. کارشناسان می گویند بسیاری از آزمون ها تبدیل به بی ربط پس از تاخیر در نتایج جستجو و افزایش شانس این ویروس را گسترش.

ژوئن 11: ما تایید می کند 2 میلیون نفر

در اوایل ماه ژوئن موارد به 2 میلیون فقط 45 روز پس از تایید عفونت پیشی 1 میلیون دلار در ایالات متحده

بیش از یک دوجین متحده و پورتوریکو را دیدم موارد سنبله در یک سرعت سریع تر در ماه های تابستان. به گفته کارشناسان غیر منتظره سربازان ارتش در مواردی می تواند با توجه به لغو محدودیت های جدا شده شیوع بیماری و ویروس در نهایت ابتلا به جوامع است که قبلا بوده است نهفته است.

آوریل 27: ما غرق 100,000

در مارس 13, اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان ملی منحنی تراز وسط قرار دارد. اما با شروع مارس 18, چند متحده شروع به لغو محدودیت های خود را و سپس روز یادبود دیدم بیشتر سفر مشغول سواحل و استخر ،

نتیجه: مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا پیشی گرفته 100,000.

با توجه به نظر سنجی نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها مطمئن بودند که یک واکسن.

مارس 28: 1 میلیون موارد بیش از 50000 مرده

در طی چهار سال در ایالات متحده به 1 میلیون نفر و بیش از 50000 نفر فوت کرده است. کارشناسان هشدار داد تعداد موارد به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان نه همه افراد آلوده به ویروس coronavirus مورد آزمایش قرار گرفتند.

"میلیون (نفر) است که به وضوح راه تحت چه تعداد واقعی خواهد بود چرا که از تمام مسائل از تست و همه مردم با علائم خفیف که نیست تست شده," دکتر گفت: Steven Corwin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NewYork-Presbyterian Hospital.

جان هاپکینز ردیابی یافت ایالات متحده تا به حال 33-بالاترین میزان مرگ و میر از 134 کشور جهان است.

مارس 1: 200,000 موارد تایید شده

ایالات متحده گذشت 200,000 موارد در تاریخ 1 آوریل. برای اولین بار از 1000 نفر کشته در یک روز, آوردن ملی تلفات به بیش از 5000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

فقط دو روز بعد CDC معکوس آن راهنمایی مشاوره آمریکایی به پوشیدن ماسک به منظور صرفه جویی در آنها را برای حرفه ای پزشکی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: راهنمایی های جدید برای پوشیدن ماسک صورت داوطلبانه است: "من فکر نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام," او گفت:. این ماسک جدید ارشاد آمد و به عنوان تحقیقات نشان داد که مجانبی مردم پخش می شد این بیماری بدون دانستن آنها آن را به حال.

در همین حال نرخ بیکاری آمار بالاترین رکورد در پایان ماه مارس و اوایل آوریل است.

مارس 26: ما منجر جهان با 100000 موارد

یک روز پس از ایالات متحده تبدیل شد ترین در جهان آلوده کشور با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر کشور به تصویب 100,000 موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده امیدوار $1,200 چک به واجد شرایط آمریکایی ها با مقادیر اضافی برای خانواده ها. بسته محرک اقتصادی نیز شامل صدها میلیارد دلار برای حمایت از شرکت ها برای حفظ حقوق و دستمزد در طول بیماری همه گیر.

مارس 11: ما عبور می کند 1,000 موارد

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ممنوعیت مسافران از اروپا و آمریکا در موارد شروع به پریدن کرد از 100 به بیش از 1000 فقط در هشت روز.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر. "ما نمی توانیم این را با صدای بلند به اندازه کافی و یا به اندازه کافی واضح و یا اغلب به اندازه کافی: همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر" Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر, کل, که, در بیانیه ای گفت.

Jan. 21: اول شناخته شده ما مورد

اولین مورد از COVID-19 در ایالات متحده گزارش شد Jan. 21 به زودی پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از شروع اجرای نمایش های بهداشتی در فرودگاه ها. در آن زمان چین تا به حال 548 مورد تأیید و کره جنوبی یکی بود. چند هفته بعد دو نفر کشته شدند, در فوریه. 6 و 17 و آزمون های انجام شده در ماه آوریل بعد مشخص شود آنها مثبت بودند coronavirus.

کمک: فضل Hauck, Adrianna رودریگز, Jayne o'donnell و کن Alltucker ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب