اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘زندگی در ایسلند است که تقریبا به حالت عادی بازگشت دوباره’: ‘ما تثلیث مقدس’ مبارزه coronavirus و موفق که دیگران شکست خورده

ریکیاویک — زندگی در ایسلند است که تقریبا به حالت عادی بازگشت دوباره.

این حکومت در تجمعات و اجتماعی فاصله حکم برداشته شده است; سالن های ورزشی و استخرهای شنا و رستوران در حال بازگشایی. Icelanders سفر در اطراف جزیره دوباره. ایسلند خود را باز فرودگاه به گردشگری در ژوئن 15 و مردم ایسلند در حال انتظار برای استقبال از کسانی که آماده هستند تا سفر. اگر بازدید کنندگان موافق به آزمایش می شود برای coronavirus آنها می توانید از دو هفته قرنطینه که بسیاری از کشورها برقرار کرده اند.

“دقت است که گرفته شده و نه به خطر اندازد موفقیت به دست آمده در ایسلند در طول COVID-19 pandemic به عنوان ایسلند آماده به ارائه آزمون برای مسافران در 15 ژوئن سال 2020” کاترین Jakobsdottir نخست وزیر ایسلند و رئیس Left-جنبش سبز روز دوشنبه گفت:.

در ماه مارس در حالی که کشورهایی مانند آمریکا تلاش شد به رول از coronavirus تست ایسلند بيشترين نسبت آزمون سرانه در جهان است.

تنها شش مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بودند شناسایی شده است. شده اند وجود دارد تنها سه مورد جدید تا کنون در این ماه آوردن تعداد موارد تایید شده به 1,807 و تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 10.

در حالی که این سوال که آیا مردم باید به پوشیدن ماسک در مکان بوده است موضوع بحث های داغ در ایالات متحده عمومی در اینجا شده است نیاز به پوشیدن ماسک ، پیام دارای حداقل شده است ساده تر و سازگار تر از تغییر سیاست در ایالات متحده ترکیبی از آزمایش اولیه و تماس با ردیابی مسطح منحنی پس از رشد نمایی در روز خیلی زود از این بیماری همه گیر.

یکی اوایل تست آزمایشگاهی دریافتند که بیش از 50 درصد از کسانی که مورد آزمایش قرار گرفتند بدون علامت. در ماه مارس در حالی که کشورهایی مانند آمریکا تلاش شد به رول کردن دقیق و گسترده coronavirus آزمون ایسلند بيشترين نسبت آزمون سرانه در جهان کمک آن جمعیت کوچک.

اما بزرگترین چیزی که اتفاق افتاده است در داخل. Icelanders تبدیل شده اند و با ملاحظه تر و مودب تر و بخشنده تر و فروتن. واقعی وجود دارد احساس “ما همه در این با هم.”

اعزام از یک بیماری همه گیر: ‘در حال رشد در ایرلند در طول مشکلات ورزشی balaclava با لهجه ایرلندی می شده اند یک پیشنهاد پر مخاطره’

Snorri Sturluson: ;

Snorri Sturluson

من به تازگی از سفر در اطراف جزیره های کشور از تولد من. در یکی از توقف های من گفتگو با صاحب کنار جاده توقف برای یک ساعت. نام او Ómar و او 60-چیزی کشاورز-تبدیل-کارآفرین که صاحب یک قطعه زمین که باید وارد شود برای دیدن شکوه کوه Vestrahorn.

خانواده اش زندگی می کردند وجود دارد برای نسل و او خندید در مورد این واقعیت است که زمانی که او بازدید دنور چند سال پیش از او سوال شد به شدت مورد بازدید — او فرض است که چون نام او Ómar او برفلد به عنوان یک عرب. او آن را همه در روح خوب و با وجود اینکه متولد و بزرگ شده در یکی از دور افتاده ترین نقاط ایسلند بیش از 60 سال پیش او بسیار مطلع در امور جاری.

من رفت و برگشت به ایسلند در سال 2017 با همسر و دو پسر پس از 16 سال در نیویورک است. دوباره تنظیم به زندگی در ایسلند راحت تر از من می رود اما من از دست صراحت از نیویورک.

ما صحبت در مورد این بیماری همه گیر سیاست قیمت برق و مواد غذایی گوزن, رئیس جمهور تهمت دوم متمم آب و هوا, عکاسی و البته خانواده است. پس از صحبت های او چشم پوشی هزینه اتهامات وی برای دسترسی به پارک خود را بنابراین من می تواند تصاویر را. ما در این با هم.

پس از اعتراضات را در آمریکا پس از قتل جورج فلوید و نامتناسب تاثیر coronavirus در مردم رنگ, ایسلند — یک کشور است که تا زمانی که بسیار به تازگی تقریبا همگن — گرفته شده از یک موقعیت قوی در برابر نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا

زیادی اعتراض در مرکز ریکیاویک صورت گرفت در ژوئن 3; از آن صلح آمیز بود و در حال حرکت است. تنها سیاه و سفید زندگی مردم در ایسلند صحبت کرد و آنها عمدتا از ایالات متحده وحدت و قدرت را نشان دهد و نمونه بود. وجود دارد 8-دقیقه 46-دوم-لحظه ای سکوت برای جورج فلوید مشاهده شده توسط هزاران نفر که در حال حاضر بدون یک وقفه. حتی کودکان ساکت بودند.

من فکر نمی کنم این اتفاق افتاده است اگر نه برای این بیماری همه گیر. من فکر نمی کنم Icelanders خواهد پرداخت این مقدار با توجه به چیزی است که اتفاق می افتد که دور به معنای واقعی کلمه و ظاهرا اگر نیست آن را برای همه گیر و فضای آن را داده است هر کس به فکر می کنم در مورد آنچه در زندگی مهم است.

من رفت و برگشت به ایسلند در سال 2017 با همسر و دو پسر پس از 16 سال در نیویورک است. دوباره تنظیم به زندگی در ایسلند راحت تر از من می رود اما من از دست صراحت از نیویورک. آن بوده است جالب به تجربه منفعل-پرخاشگر رفتار مردم در یک جامعه کوچک بعد از این همه زمان دور.

مردم در نیویورک و بیشتر از امریکا می گویند آنچه آنها به معنی Icelanders نمی, آنها ضرب و شتم در سراسر بوش صحبت می کنند و در نیم-قافیه-آیات (که یک ایسلندی گفت) و نمی مقابله با همه چیز سر در. این ضد مقابله با فرهنگ.

در حال حاضر من چشم پوشی از همه چیز را که نمی املای برای من چون من لازم نیست به صرف زمان نیم روز من افشای آنچه که مردم در واقع به معنای زمانی که آنها می گویند چیزهایی مانند “باد از شمال” در حال حاضر زمانی که شما در حال بحث در مورد سیاست. شاید برخی از مردم فکر می کنم من بی تاب اما من فقط ترجیح می دهند به گفته شود آنچه واقعا اتفاق می افتد. من دوست ندارم حدس زدن. احتمالا به همین دلیل من هرگز قمار است.

اعزام از یک بیماری همه گیر:جورج فلوید مسیحی کوپر و سفید برتری در امریکا: “آنها این حق را برای پلیس شما و پلیس حضور شما’

منبع: دولت ایسلند

گردشگری ایسلند مهم ترین صنعت

دولت نمی قمار ، وجود ندارد یک مقام رسمی “مستند” به عنوان وجود دارد در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا و ایرلند, اما ایسلندی دولت را به اقدام سریع. در ابتدا ما نگران کاهش بازدید کنندگان از چین است. که تبدیل به ترس است که گردشگران چینی را coronavirus اینجا جزیره ای با جمعیت بیش از 364,000 مردم — بیش از یک سوم از آنها زندگی در پایتخت ریکیاویک.

گردشگری ایسلند مهم ترین صنعت است. این رشد از یک نوپای فشار جانبی به حدود یک سوم از ما تولید ناخالص داخلی بیش از 15 سال گذشته. گردشگران از چین سریعترین رشد را در طی سه تا پنج سال پس از زمانی که ما شروع به شنیدن در مورد کوروناویروس در چین, ما نگران بودند.

کسانی که ترس به نظر می رسد شده اند بی اساس است. این ویروس نمی آمد به ایسلند از گردشگران چینی است. در فوریه. 28 اولین مورد شناسایی شد در ایسلند زمانی که یک Icelander آورده ویروس بازگشت از تعطیلات اسکی در کوه های آلپ. اکثر موارد اولیه در ایسلند آمد از ایتالیا.

ایسلند نیروی کار با نام مستعار “تثلیث مقدس” توسط مردم و مطبوعات به مطبوعات روزانه جلسات. آن زمان فروتن و مبتنی بر علم با رویکرد است.

همه گیر شسته ما مانند یک موج جزر و مدی اما مقامات در اینجا آماده بودند; آنها تا به حال یک طرح. به عنوان به زودی به عنوان ویروس شناسایی شد هر کس این فرد تا به حال در تماس با آمده بود و قرنطینه از جمله کل محل کار خود و خانواده و دوستان او و کسانی که او سفر کرده بود ، به زودی هزاران نفر از مردم قرنطینه و تعداد موارد تایید شده شروع به نصب.

مدت کوتاهی پس از آن همه سفر به این کشور نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته تا مردم متوقف بازدید. مقامات مونتاژ یک نیروی کار متخصص نه سیاسی, نیروی کار به رهبری اقدامات است.

از این نیروی کار — عاشقانه با نام مستعار “تثلیث مقدس” توسط مردم و مطبوعات به مطبوعات روزانه جلسات. این شامل افسر ارشد پزشکی از ایسلندی بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم آلما Möller; ایسلند ارشد اپیدمیولوژی Þórólfur Gudnason; و رئیس دولت پلیس Víðir Reynisson.

وظیفه نیروی فروتن و مبتنی بر علم و رویکرد انسان به بحران رسیده و مردم از تمام جنبه های زندگی و روشنی اهمیت همکاری به ضرب و شتم همه گیر.

آنها آغاز شده توسط بسته شدن دسترسی به همه کسانی که بیشترین آسیب پذیر — بدون بازدید از بستگان در بیمارستان یا خانه سالمندان بدون استثنا. پس از آن آمد منع رفت و آمد در تجمعات و اجتماعی فاصله: تجمع بیش از 20 نفر ممنوع شد و همه کسب و کار تا به حال برای اطمینان از دو متر فاصله بین تمام افراد در محل خود.

مردم شروع به کار از خانه. صاحبان فروشگاه شمارش تعداد زیادی از مردم در فروشگاه خود و ارائه دستکش و ضد عفونی کننده دست به کارکنان; کارکنان پاک کردن سطوح مردم لمس در طول پرداخت. آنها راه اندازی پلکسی گلاس موانع ثبت پول نقد برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان.

اکثر رستوران ها و کافه ها و باشگاه در نهایت بسته به عنوان استخرهای شنا و ورزشگاه. صنعت گردشگری رفت و تاریکی شبانه و هزاران نفر از مردم به خانه فرستاده شدند با هیچ چیز. در همان زمان مراقبت های بهداشتی حرفه ای آزمایش شد مردم در صنعتی مقادیر.

دوباره دولت در پا. این ارائه هر کسب و کار و اکثر مترجمان آزاد حمایت مالی تا 75 ٪ از حقوق و دستمزد لایحه اگر آنها می تواند مشروع نشان می دهد که کسب و کار خود را تا به حال حداقل کاهش آن بسیار است. مردم نمی باید به نگرانی در مورد که قادر به پرداخت صورتحساب خود را و اضطراب اجتماعی بود حداقل تحت شرایطی. بانک ها ارائه شده به توقف پرداخت وام مسکن برای سه تا شش ماه برخی از صاحبخانه ها مسدود پرداخت اجاره بها و شرکت های بیمه به تخفیف و یا با تاخیر و یا قلم پرداخت.

در حال حاضر که ما به نظر می رسد بیش از بدترین بیماری همه گیر مانند بسیاری از Icelanders من از خودم پرسیدم: چه چیزی در زندگی مهم است? من شروع به رشد سبزیجات در بالکن. من تعمق بیشتر, من و ورزش من صرف زمان بیشتری را با بچه های من انجام ظروف و من آشپزی را بیشتر. من سعی می کنم بهتر و شوهر, دوست, پدر, برادر, پسر کارگر همکار و مصرف کننده است. این چیزی است که مهم است. مردم نگاه به درون و خود را بپرسید آنچه واقعا مهم در زندگی است. این امید من است.

متاسفانه ما از دست دادن 10 نفر به COVID-19 در ایسلند اما می توانست خیلی بدتر است. من و خانواده ام احساس امنیت در ایسلند و برای که من سپاسگزار هستم.

این مقاله بخشی از یک MarketWatch سری, ‘اعزام از یک بیماری همه گیر.’

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>