'زنده PD میزبان دن آبرامز خواستار لغو یک واکنش افراطی,' ابراز تاسف broad-brush پلیس سرزنش

لایحه Keveney ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:29 PM EDT Jun 11, 2020یک روز پس از A&E لغو پلیس سری وا

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

یک روز پس از A&E لغو پلیس سری واقعیت "زندگی PD" میزبان دن آبرامز به نام تصمیم یک "افراطی" در SiriusXM نشان می دهد.

او همچنین در دفاع از محبوب تلویزیون نشان می دهد تصمیم به نابود کردن تصویری از یک مرد سیاه و سفید مرگ در طول یک سال 2019 توقف پلیس در تگزاس است. جزئیات مرگ خاویر Ambler دوم شد و برای اولین بار گزارش روز دوشنبه توسط Austin American-Statesman است که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه KVUE-تلویزیون.

A&E لغو "زنده PD" روز شنبه در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه و همچنین پس از آن تظاهرات علیه خشونت پلیس و بدرفتاری از مردم سیاه و سفید.

"این یک زمان بحرانی در کشور ما و تاریخ ما را ساخته اند این تصمیم به توقف تولید در" زنده PD,'" A&E " به همراه بیانیه. قبل از لغو 300 قسمت از این سری که به شرح زیر از افسران پلیس و کلانتر ادارات در سراسر کشور کشیده شد قبل از پخش آخرین شنبه به شبکه مورد بررسی نشان می دهد آینده.

لغو: 'زنده PD' لغو شد پس از گزارش نشان می دهد فیلم یک مرد سیاه و سفید مرگ در سال 2019 نابود شد

برترین شبکه ساخته شده تصمیم مشابه سه شنبه لغو بی باک سری واقعیت "پلیس" تنها یک روز پس از آن قرار بود به آن فصل 33 برتر.

صحبت یکشنبه در SiriusXM را "دن آبرامز نمایش" آبرامز پیشنهاد بسیاری از نقاشی با قلم پهن می آید به افسران پلیس و با گسترش "زندگی PD." در این نمایش میزبان آبرامز و تحلیلگر تام موریس جونیور ارائه بینش در زمان واقعی حوادث ثبت شده توسط dash-دوربین دستی دوربین ها و دستگاه های دیگر.

"من فکر می کنم که آن را بسیار نگران کننده است که ما به طور ناگهانی در یک فرهنگ که در آن همه افسران پلیس را به ... رنج می برند و برای گناهان چند. و من می گویند که برای هر گروه آن را نه فقط افسران پلیس," او گفت: قبل از تصدیق نیاز به اصلاحات.

"این بدان معنی نیست که ما نمی باید به یک بحث در مورد بی عدالتی در جامعه ما است. و نه فقط یک بحث عمل است. باید وجود داشته باشد تغییرات. وجود دارد یک تغییر مثبت در بسیاری از راه رفتن در این کشور اما نیز وجود دارد یک واکنش افراطی در جریان است. و من فکر می کنم که این چیزی است که "زنده PD' رنج می برد."

آبرامز که همچنین به عنوان رئیس قانونی تحلیلگر شبکه خبری ABC گفت که او توسط لغو.

"من فکر کردم که ما می رویم به بحث در مورد چگونه به ایجاد نشان می دهد بهتر است. و ما از رفتن به ... کشف کردن که چگونه به مقابله با برخی از این تغییرات مثبت است که مردم در حال اجرای شکل و خارج چگونه به ترکیب است که به نشان می دهد. اما ممکنه این نمایش رو لغو شد," او گفت:.

در یک جداگانه جیر آبرامز گفت: بسیاری از "زنده PD" منتقدان نمی دیده بان نشان می دهد. "من درک که اکثریت قریب به اتفاق مردم انتقاد #LivePD هرگز به تماشای یک قسمت. انتقاد از عناصر نشان می دهد و حوادث خاص. نمایشگاه به اندازه کافی. اما بسیاری از منفی به نظر می رسد کلیات آن غم انگیز است."

در مورد اختیار تصویری از Ambler بودن tased و در نهایت در حال مرگ پس از یک توقف ترافیک توسط یک Williamson County Texas sheriff معاون آبرامز گفت: "زنده PD" برگزار شد که بر روی این ویدئو به درخواست کلانتر در طی تحقیقات خود را. محققان که تا به حال دسترسی به بدن-فیلم دوربین بپرسید نه برای "زنده PD" ویدئو آبرامز گفت.

هنگامی که "زنده PD" گفته بود کلانتر تحقیقات به پایان رسید بود در ماه ژوئن 2019 نشان می دهد به دنبال آن عمل استاندارد طراحی شده است که برای حفظ این نشان می دهد ضبط شده از تبدیل شدن به یک ابزار قانونی است.

شواهد تصویری: 'زنده PD' می گوید آن را نابود تصویری از خاویر Ambler دوم مرگ در طول سال 2019 پلیس تگزاس متوقف

"این نشان می دهد سیاست نه حفظ ویدئو برای بیش از حدود 30 روز" گفته آبرامز, که همچنین توضیح داد این موضوع در عمق خود قانون و جرم و جنایت وب سایت. "دلیل آن این است که ما نمی خواهید برای تبدیل شدن به یک ویدیو مخزن برای هر دو طرف است. ... ما نمی خواهید برای تبدیل شدن به یک بازوی اجرای قانون است. ما نمی خواهید برای تبدیل شدن به یک بازوی وکلای دفاع."

در یکی دیگر از یکشنبه, صدای جیر جیر, آبرامز گفت: پوشش نژادپرستی نمی تواند اجازه داده می شود به "محو شدن با اخبار چرخه" و شرکت خود آبرامز رسانه ها است که کمک های مالی به مارشال, پروژه, یک سازمان خبری است که با تمرکز بر سیستم عدالت کیفری و به انجمن ملی از روزنامه نگاران (NABJ).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن