دیوان عالی کشور به سقط جنین-حقوق هواداران پیروزی, اما کسانی که در هر دو طرف بحث می گویند که این جنگ به مراتب بیش از

دیوان عالی کشور در هفته گذشته به پایین زده لوئیزیانا قانون نیاز است که پزشکان که ارائه سقط جنین باید اعتراف ام

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

دیوان عالی کشور در هفته گذشته به پایین زده لوئیزیانا قانون نیاز است که پزشکان که ارائه سقط جنین باید اعتراف امتیازات در نزدیکی بیمارستان. اما سقط جنین-حقوق طرفداران هنوز هم تعدادی از چالش ها در افق, در حالی که کسانی که مخالف سقط جنین دیدن دیگر پتانسیل پیروزی پیش در کار خود را به کاهش دسترسی به خدمات.

با وجود اکثریت محافظه سمان توسط رئیس جمهور تهمت دو نامزد ملت بالاترین دادگاه حکم داد که لوئیزیانا 2014 سقط جنین قانون بر خلاف قانون اساسی بود. قاضی جان رابرتز طرفه با دادگاه لیبرال بال اشاره کرد که در نتیجه در این مورد در دست ژوئن خدمات پزشکی v. روسیهشد "کنترل تصمیم گیری ما چهار سال پیش بی اعتباری تقریبا یکسان قانون تگزاس" در مورد کل سلامت زن v. Hellerstedt.

" 'ما باید بیشتر محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده.' "

— معاون رئیس جمهور مایک پنس

در حالی که او نمی تایید استدلال گذاشته عدالت در Stephen Breyer را کثرت نظر رابرتس نوشت: در concurring نظر است که "لوئیزیانا قانون تحمیل بار در دسترسی به سقط جنین فقط به عنوان شدید به عنوان آن اعمال شده توسط قانون تگزاس به همین دلایل" و اشاره کرد که دکترین حقوقی از خیره decisis نامیده می شود برای درمان مانند موارد یکسان است. او روشن ساخته است که او پیوست و این مخالفت در سال 2016 تگزاس مورد و ادامه داد: به اعتقاد آن را "اشتباه تصمیم گرفت."

در حالی که دموکرات و طرفدار سقط جنین از حقوق سازمان در نهایت ابراز امداد در حکم بسیاری از جمهوری خواهان و ضد سقط جنین شدند محکوم کرد و آن را.

Marjorie Dannenfelser رئیس جمهور ضد سقط گروه Susan B. Anthony لیست به نام حاکم "تلخ ناامیدی." "این نشان می دهد یک بار دیگر شکست دیوان عالی کشور به اجازه می دهد مردم آمریکا برای حفاظت از رفاه زنان از شاخکهای وحشیانه و سود به دنبال سقط جنین صنعت" او در بیانیه ای گفت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در توییتی TWTR, +5.44%, "پس از امروز ناامید کننده تصمیم SCOTUS یک چیز روشن است: ما باید بیشتر محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده. #FourMoreYears." و کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: دادگاه بود "ارزش هر دو سلامت مادران و زندگی کودکان متولد نشده" در آن حاکم است.

" '16 وجود دارد موارد که فقط یک قدم دور از دیوان عالی کشور است.' "

— ساموئل Lau مدیر فدرال وکالت ارتباطات برای والدین اقدام صندوق

"ایالات متحده باید منافع مشروع در تنظیم هر روش پزشکی — از جمله سقط جنین — برای محافظت از ایمنی بیمار," McEnany در بیانیه ای گفت. "به جای ارزش های اساسی دموکراتیک اصول غیرمنتخب قضات باید نفوذ در حاکمیت امتیازات دولت با تحمیل سیاست خود را اولویت در حمایت از سقط جنین به نادیده گرفتن مشروع سقط جنین مقررات ایمنی."

سقط جنین-حقوق حامیان در همین حال انتظار می رود با چالش های بیشتری برای دسترسی به سقط جنین در ماه آمده است در حالی که ضد سقط گروه دیدن این مسائل به عنوان فرصت.

Talcott اردوگاه ارشد حقوقی و استراتژی افسر ملی سقط جنین فدراسیون یک انجمن حرفه ای از سقط جنین ارائه دهندگان اشاره به دادگاه عالی "متلاشی تصمیم" در آخرین مورد و گفت: طرفداران خواهد "باید به فکر چگونه به دفاع از حق رفتن به جلو است."s

"در حالی که دادگاه در مورد کمک به من به عنوان کسی که سقط جنین را فراهم می کند مراقبت از خود من هم بسیار نگران مداوم محدودیت و به طور بالقوه آینده موانع" اضافه شده جودی Steinauer یک OB-مامایی و مدیر دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو بیکسبی مرکز جهانی بهداشت باروری.

با کلی انتخابات فقط چهار ماه دور در اینجا برخی از موانع بالقوه در ماه های آینده توزین در ذهن سقط جنین-حقوق حامیان و نقاط عطف است که ضد سقط جنین فعالان دباره سنجاقکردن برخی از امید در تلاش های خود را برای کاهش دسترسی به زنانی که به دنبال خاتمه دادن از حاملگی در سراسر ایالات متحده

آینده دیوان عالی کشور در مورد سقط جنین

شد 16 سقط جنین موارد مربوط به قبل از ایالات متحده تجدید نظر دادگاه به عنوان ژوئن 10, با توجه به ساموئل لاو سخنگوی طرفدار سقط جنین حقوق والدین اقدام صندوق. و در حالی که ژوئن خدمات پزشکی حاکم ممکن است مورد علاقه سقط جنین حقوق هیچ یک توپ کریستال برای چه دادگاه تصمیم خواهد گرفت که در آینده سقط جنین, موارد, او گفت:.

"بسیاری از محدودیت های دیگر در محل باقی می ماند در سراسر کشور مسدود کردن دسترسی به امن و قانونی سقط جنین و 16 وجود دارد موارد که فقط یک قدم دور از دیوان عالی کشور" Lau گفت MarketWatch.

Dannenfelser و دیگر ضد سقط جنین طرفداران خود را ببینید پوشش نقره ای در حکم. مثلا رابرتز نظر نیز رد مفهوم با توجه به قانون سقط جنین را از مزایای پزشکی به بیماران در کنار بار آن را در برخواهد داشت — یک "آزمون تعادل" کاربردی در کل سلامت زن و استدلال کرد که دادگاه باید با در نظر گرفتن تنها باری از دوش. "سوال تنها برای یک دادگاه" او نوشت: "این است که آیا یک قانون است, 'تاثير قرار دادن قابل توجهی مانع در مسیر یک زن به دنبال یک سقط جنین از nonviable جنین.'"s

" "این است که قطعا دلچسب تاکید مجدد کل سلامت زن.' "

— دانیل گراسمن, مدیر گروه پژوهشی پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری در UCSF را بیکسبی مرکز

دانیل گراسمن, استاد زنان و زایمان و باروری علوم و مدیر گروه پژوهشی پیشبرد استانداردهای جدید در بهداشت باروری (ANSIRH) در UCSF را بیکسبی مرکز گفت: به اعتقاد او این بود که در آن طرفداران' نگرانی های دراز: "این است که قطعا دلچسب تاکید مجدد از کل سلامت زن," او گفت:, و اضافه کرد که بر خلاف آن "به نظر می رسد سیگنال به دادگاه های پایین و به قانونگذاران است که برخی از محدودیت های که ممکن است بیش از حد سود تا زمانی که آنها نمی در حال حاضر بیش از حد از یک بار ممکن است در بر داشت به قانون اساسی."

رئیس دادگستری "به وضوح احساس محدود توسط بی سابقه" اضافه شده مریم زیگلر یک دانشگاه ایالتی فلوریدا قانون استاد و نویسنده کتاب در دست انتشار "سقط جنین و قانون در امریکا: Roe v. Wade تا به امروز." نقطه عطفی در سال 1973 سقط جنین-حقوق حاکم Roe v. Wade سابقه است بیش از حد او اشاره کرد: "اما این هم درست است که رابرتز ساخته شده بدون استخوان را در مورد تردید در مورد سقط جنین."

"دقیقا چگونه آن دو چیز با هم تناسب باقی مانده است دیده می شود," او گفت:. در تمام احتمال, زیگلر افزود: "وجود خواهد داشت بیشتر محدودیت های سقط جنین است که دادگاه با رعایت رابرتز به عنوان آن نوسان رای می دهند."

پتانسیل درمانگاه تعطیلی با توجه به COVID-19

در اوایل هفته از COVID-19 را در سراسر ایالات متحده و مقامات در چندین ایالت از جمله تگزاس و اوهایو و می سی سی پی نقل مکان کرد به حالت تعلیق در سقط جنین پس از deeming روش غیر ضروری و در برخی موارد با استناد به نیاز به حفاظت از تجهیزات حفاظت شخصی.

" در اوایل هفته از COVID-19 مقامات در چندین ایالت از جمله تگزاس و اوهایو و می سی سی پی نقل مکان کرد به حالت تعلیق در سقط جنین deeming آنها را غیر ضروری. "

یک بیانیه در آن زمان از کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان و هیئت آمریکایی از زنان و زايمان به نام سقط جنین "یک جزء ضروری از جامع بهداشت و درمان" و اشاره کرد که تاخیر در هفته یا روز می تواند خطر افزایش یا ارائه خدمات غیر قابل دسترس.

گراسمن در ضمن اشاره کرد که "بسیار کوچک تجهیزات حفاظت شخصی استفاده می شود در سقط جنین" به ویژه در مقایسه با مقدار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر بیمار تصمیم به ادامه بارداری.

" 'گفته است که ضروری خدمات و داشتن آن کلینیک بسته است بی سختی بر مردم است.' "

— Marcela هاول رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ابتکار سیاست ما در صدای خود: ملی سیاه باروری زنان عدالت دستور کار

Marcela هاول رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ابتکار سیاست ما در صدای خود: ملی سیاه باروری زنان عدالت دستور کار است که پشتیبانی از سقط جنین, حقوق موافقت کردند که زمان حساس طبیعت سقط جنین ساخته شده آن را ضروری مراقبت های بهداشتی و خدمات. "برای افرادی که کم درآمد و زنان جوان مردم [و] با زنان دیگر از رنگ که به سقط جنین مراقبت بلافاصله گفته است که ضروری خدمات و داشتن آن کلینیک بسته است بی سختی بر مردم" او گفت MarketWatch.

بسیاری از این ممنوعیت که سقط جنین-حقوق طرفداران انتقاد به عنوان یک بهانه برای تعطیل سقط جنین, مراقبت شده اند یا لغو و یا مسدود شده توسط دادگاه. اما طرفداران ترس آنها می تواند محصول تا دوباره به عنوان coronavirus موارد افزایش در برخی از کشورها.

"ما می دانیم که از انفجار اول از همه گیر در این کشور در اواسط ماه مارس و آوریل که می خواهید به تعطیل مراقبت از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای انجام این کار" اردوگاه گفت.

محدودیت در دارو سقط جنین و پزشکی از راه دور

غذا و دارو در حال حاضر تنها اجازه می دهد تا mifepristone یکی از دو دارو به طور معمول مورد استفاده در دارو سقط جنین رژیم به "توزیع در برخی از مراقبت های بهداشتی تنظیمات به طور خاص و درمانگاه و دفاتر پزشکی و بیمارستان توسط یا تحت نظارت یک گواهی پزشک." این بدان معناست که نمی توان آن را از طریق پست به طور مستقیم به بیماران و یا به دست آمده از داروخانه خرده فروشی با وجود نگرانی از COVID-19 قرار گرفتن در معرض.

" چند متحده به طور موثر انکار پزشکی از راه دور سقط جنین مشاوره یا از طریق صریح ممنوعیت و یا نیاز به تجویز پزشک به حضور فیزیکی. "

"در طول همه گیر هنگامی که ما با استفاده از پزشکی از راه دور در تمام زمینه های دیگر پزشکی, آن را حس برای استفاده از آن نیز به ارائه دارو سقط جنین — و FDA محدودیت در توزیع mifepristone نیاز بیماران به یک مرکز برای دریافت دارو" گراسمن گفت. "به ویژه در گیر این محدودیت توانایی پزشکان برای ارائه امن ترین گزینه برای مراقبت از بیماران خود را."

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه مه از طرف ACOG و دیگر باروری-سلامت سازمان را به چالش FDA مورد نیاز است. در ضمن 18 متحده به طور موثر انکار پزشکی از راه دور سقط جنین یا از طریق صریح بان کی مون (پنج کشور) و یا نیاز به تجویز پزشک به حضور فیزیکی (13 متحده) با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان توسط بنیاد خانواده کایزر, بهداشت و درمان-مراقبت از فکر می کنم تانک.

"چالش ارائه سقط جنین مراقبت در بیماری همه گیر در حال رفتن به با ما در حالی که" گراسمن گفت.

دولت در سطح اقدامات ارائه امیدوارم که برای ضد سقط جنین فعالان

تلاش برای قرار دادن ضد سقط جنین اقدامات در انتخابات در برخی از کشورهای ناموفق ثابت شده است. اما یکی که به نظر می رسد در لوئیزیانا رای گیری در ماه نوامبر خواهد تغییر دولت در قانون اساسی به طوری که آن را نمی خواهد به حفاظت از حقوق سقط جنین و یا ارائه هر گونه سقط جنین بودجه. دیگر رای گیری ابتکار عمل در کلرادو به دنبال ممنوعیت سقط جنین پس از 22 هفته به بارداری است.

" Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن قبلا از حامیان دیرین از هاید متمم در حال حاضر می گوید او را لغو آن در صورت انتخاب شدن. "

در ضمن زیگلر گفت که او در حال تماشای قوانین است که تمرکز بر ممنوعیت سقط جنین در یا پس از 20 هفته از بارداری بر اساس این نظریه که جنين درد ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان ممنوعیت اتساع و تخلیه شايع سه ماهه دوم سقط جنین روش.

"رای گیری طرح شده اند percolating در سال 2020 و ما باید یک زن و شوهر که در انتخابات گفت:" الیزابت نش موقت کاردانی مدیر دولت مسائل برای Guttmacher موسسه باروری-سلامت فکر است که پشتیبانی از سقط جنین.

این استراتژی ساخت "آخرین پیروزی بزرگ برای سقط جنین مخالفان" در سال 2007 تصمیم دیوان عالی کشور گونزالس v. Carhartکه تایید ممنوعیت به اصطلاح جزئی-سقط جنین و تولد "برگزار شد که وقتی که یک ماده است که از نظر علمی نامشخص قانونگذاران باید فضای بیشتری برای مانور" با توجه به زیگلر.

تاثیر بر مردم رنگ و کم درآمد زنان

سه در چهار زنانی که سقط جنین به دست آمده در سال 2014 شد فقیر یا کم درآمد با توجه به Guttmacher موسسه و بیش از نیمی از سقط جنین بيماران زنان رنگ: سیاه و سفید زنان ساخته شده تا 28 درصد از سقط جنین روش های که در آن سال در حالی که زنان اسپانیایی ساخته شده تا 25%.

"سخت ترین تاثیر همه این محدودیت ها این است که در جوامع رنگ و به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی به دنبال مراقبت از" اردوگاه گفت. "کسانی که در جوامع در حال حاضر رو به چنین نابرابری در همه محورها درآمد, مسکن, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و تعامل با سیستم عدالت کیفری."

هاید متمم اول اجرا شده در سال 1977 نیز رئیس در میان Steinauer نگرانی. این متمم که میله استفاده از بودجه فدرال برای سقط جنین به پزشکی گیرندگان به جز در موارد تجاوز به عنف یا زنای با محارم زن زندگی بودن در معرض خطر "واقعا می تواند باعث آسیب به خصوص برای مردم فقیر که اصلا به معنی دیگر برای دسترسی به مراقبت های," او گفت:.

"قطعا مربوط به همه گیر و رکود اقتصادی بیشتر مردم در حال رفتن به در این وضعیت است که در آن آنها را محدود به منابع مالی برای پرداخت این مراقبت های بهداشتی و خدمات" گراسمن اضافه شده است. "حتی اگر آنها در پزشکی آنها را پیدا خواهید کرد که پزشکی را پوشش نمی مگر اینکه سرویس آنها در یکی از تعداد کمی از کشورهای که در آن مردم می توانند با استفاده از مدیکید بودجه به پرداخت هزینه برای سقط جنین."

"ما فقیر بیماران می تواند دسترسی به سقط جنین مراقبت به عنوان یکی از گزینه های در دسترس به آنها را در دوران بارداری" Steinauer گفت. "آنها مجبور یا خراش پول همراه خود و یا به سقط جنين شود."

یک 2019 مطالعه led توسط ANSIRH محققان روشن تاثیر هاید متمم در لوئیزیانا پیدا کردن که "برای نسبت قابل توجهی از زنان باردار در لوئیزیانا عدم پزشکی بودجه باقی مانده مانع غیر قابل عبور برای به دست آوردن سقط جنین."

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن قبلا از حامیان دیرین از هاید متمم معکوس موضع خود را در مورد این موضوع در سال گذشته است. اما سیاسی گزارش منتشر شده روز شنبه پیشنهاد کرد که آمریکا برنامه ریزی شده برای نگه داشتن در سلب اصلاح در آینده نزدیک با توجه به زمان انتخابات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب