James Paxton 'احساس سالم' در اولین گام بازگشت به یانکی ها چرخش

اولین بار یانکی ها آغاز بهار آموزش در این سال, James Paxton بود تازه کردن به عمل جراحی و قادر به انجام بسیاری

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

اولین بار یانکی ها آغاز بهار آموزش در این سال, James Paxton بود تازه کردن به عمل جراحی و قادر به انجام بسیاری از هر چیزی.

بهار آموزش 2.0 است برای شروع بهتر برای چپ دست.

پکستون نگاه تیز در حالی که پرتاب دو نوبت در یک بازی شبیه سازی شده سه شنبه دومین روز از یانکی ها تمرینات در برانکس به امید بازی 60 بازی فصل.

"این احساس خوب آن را به عقب بر گردیم در یک خاک تپه" پکستون گفت: پس از قابل توجه هر یک از batters او مواجه — Gary Sanchez, میگل اندوجر و تایلر وید — حداقل یک بار. "من شده است به پرتاب کردن یک چمن تپه در حال اجرا کفش برای آخرین در حالی که پس از برگشت در خاک با بچه ها و رو به برخی از ما hitters عالی بود. احساس خوب احساس سالم است. آن را اولین گام خوب برای من است."

پکستون تحت عمل جراحی پشت — میکرو دیسککتومی لومبار با حذف یک peridiscal کیست — on Feb. 5 که در آن نقطه او داده شد و سه-به-چهار-ماه, جدول زمانی برای بازگشت. او در بازی گرفتن برای اولین بار در تاریخ 11 مارس و دو روز قبل از بهار آموزش متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

James Paxtonرابرت Sabo

در حالی که تاخیر در این فصل بود ناخواسته Paxton یکی از تعداد انگشت شماری از زخمی یانکی ها که قادر به استفاده از زمان. یکشنبه ارائه شده او را یک فرصت برای قرار دادن جدید خود کشش و fastball گرفتن به آزمون.

"من فکر کردم که او واقعا خوب" مدیر Aaron Boone گفت. "نتایج خوب بودند. من فکر کردم او چرخید توپ واقعا خوب بودن است. ... من احساس می کنم مثل او تا به حال واقعا خوب چند ماه اینجا. پس داشتن عمل جراحی پیشرفت برای او رفته است در مورد به عنوان به خوبی به عنوان هر کس می تواند باید امیدوار بود. او می آید در اینجا در یک نقطه خوب و آماده برای رفتن."

31-در سال Paxton است که در انتظار عامل رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. در حالی که او اعتراف کرد: "این بدیهی است که ایده آل نیست" زمان بندی با توجه به کوتاه فصل و مالی بالقوه گونه های تیم روبرو خواهد شد بعدی offseason گفت: "کنترل آنچه که او می تواند کنترل.

در حال حاضر که به معنی رو به هم تیمی های خود و استفاده از آن برای خود بهره مند شوند.

"من فکر می کنم ما بسیار خوش شانس" پکستون گفت. "ما واقعا خوب hitters و رو آن دسته از بچه ها دشوار است و آنها می دانند که ما مسائل است. بنابراین اگر هر چیزی من فکر می کنم که می شود بیشتر به چالش کشیدن و به ما کمک آماده است. ما قادر خواهید بود به صحبت کردن با آنها در مورد ما چه چیزهای به نظر می رسد مانند بیرون آمدن و آنها قادر خواهید بود به ما بگویید که چه می بینند که فکر می کنم کمک خواهد کرد که من و دیگر بچه ها."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب