یانکی ها' به Giancarlo استانتون هارون هیکس زانو زدن در طول سرود ملی به عنوان اعتراض متفاوت در سراسر MLB

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:54 PM EDT Jul 25, 2020واشنگتن — به عنوان لیگ اصلی بیس بال فصل

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

واشنگتن — به عنوان لیگ اصلی بیس بال فصل با شروع فصل افتتاحیه پنج شنبه و جمعه و وحدت یک موضوع بارها ذکر شده توسط بازیکنان در نظر گرفتن زمینه برای اولین بار پس از قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

هر بازی برجسته مشابه متری از روبان سیاه و سفید تقریبا به معنای واقعی کلمه الزام آور بازیکنان و مربیان قبل از سرود ملی برخی از انتخاب به زانو زدن دیگران ایستاده و هنوز هم تیم های دیگر امید بستن برای یک حرکت جمعی.

که مسیر نیویورک یانکیز و اتباع واشنگتن به دنبال پنج شنبه, زمانی که برخی از 75 بازیکنان و مربیان زانو قبل از سرود و سپس افزایش یافت و برای ثبت در حال پخش آن است.

به عنوان فصل می رود, پیام, از تظاهرات سکوت آغاز خواهد شد به انشعاب و شنبه شب هنگامی که یانکی ها و جمع آوری اتباع خود را برای بازی دوم این سرود پخش شد با کمی هیاهو.

اما اعتراض ادامه داد.

Giancarlo استانتون و هارون هیکس در زمان هر دو زانو طول از پیش ضبط شده پخش از "The Star-Spangled Banner," توقف در بیرون از محیط چمن به زانو زدن در حالی که یک گروه از حدود هشت یانکی ها برای سرود ایستاده بود. اتباع بسیاری از آنها در حال ظهور در اولین خط پایه برای سرود ایستاده بود.

به عنوان سرود به خود جلب کرد به baseman دوم DJ LeMahieu راه می رفت بین این جفت ارز بهره برداری از آنها را بر روی شانه های خود را در یک نمایش ظاهری پشتیبانی می کند.

در حالی که پیام پشت ورزشکاران تظاهرات به آرامی می آیند به تمرکز برای بخش عمومی پس از سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شروع به زانو در طول این سرود در سال 2016 اقدامات جمعی داده اند برخی از بازیکنان به دلیل توضیح نماد.

پس از پنج بازکن استانتون ساخته افکار خود را روشن.

"برای من, آن را به صورت نژادی و بی عدالتی و زندگی به طور کلی است." "و بسیاری از چیزهای دیگر در جریان است. همه ما دلایل فردی به انجام این کار.

"من باور دارم با همه چیز ما از قبل با پوشیدن لباس سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تی شرت, تکه و وحدت مراسم قبل از این که چه تصمیم گرفته شد."

در این روز از داجرز outfielder Mookie بتی مانند استانتون سابق MVP و تعداد قابل توجهی از بازیکنان و مربیان در اطراف لیگ را به زانو در طول سرود. دوقلوها مینه سوتا که متعهد 25 میلیون دلار برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی پس از فلوید کشته شد, در شهر آنها را به خانه بودند به خصوص فعال است.

ده بازیکنان و مربیان kneeled با Rocco Baldelli پیوستن به سان فرانسیسکو گیب Kapler به عنوان مدیران زانو. Baldelli در میان اولین بیس بال آمار و ارقام به شدت محکوم فلوید را به قتل قبل از تظاهرات گسترده در سراسر کشور و در سطح جهان است.

نظر: با طرفداران و ایمنی جدید پروتکل های بیس بال در سال 2020 نهایی جنگ از کلمات

بیشتر: Topps فروش کارت بازرگانی از Dr. Anthony Fauci اولین گام برای 24 ساعت

"اول از همه من فکر می کنم لحظه ای زیبا بود در بسیاری از" Baldelli گفت: پس از روز جمعه بازکن در برابر Chicago White Sox. "این چیزی بود که ما پیش بینی است. ما می دانستیم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از MLB ابتکارات و تیم ابتکارات و هر کس به دنبال به جلو به آن یک راه یا دیگری.

"بلکه آن را مجاز مردم را به بیان خود را در برخی از راه معنی دار. شما صرف زمان کمی صحبت کردن با مردم و شما می توانید ببینید که چقدر برخی از این لحظات واقعا به آنها. آنها به معنای زیادی به من بود و من بسیار خوشحال می شود بخشی از آن است."

روبان قرار داده شده است دور و زندگی ماده stenciling در پشت تپه های پاک به دور است. اما هیکس و استانتون شنبه نشان داد که برای برخی از اقدامات خود ادامه خواهد داد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب