Yoenis Cespedes' 'روز خوب" در زمینه در صفحه برای متس تا به حال یک حذف

Yoenis Cespedes بازی یک زمین باز یافته در قسمت سمت چپ و در زمان نوسانات در مقابل متس' بهترین پارچ اما مثل بقیه

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

Yoenis Cespedes بازی یک زمین باز یافته در قسمت سمت چپ و در زمان نوسانات در مقابل متس' بهترین پارچ اما مثل بقیه هم تیمی های خود نیست مجاز به اجرای پایگاه یکشنبه.

همه بخشی از این پیشرفت برای این جانباز outfielder به گفته مدیر لوئیس Rojas به عنوان متس تلاش برای به دست آوردن Cespedes آماده برای فصل, درب بازکن, در جولای 24.

Cespedes رو یعقوب deGrom در یک بازی شبیه سازی شده تحویل چه بوده است یک واحد به سمت راست میدان اگر او اجازه داده شد برای اجرای پایگاه. اما Rojas از قبل بود دستور بازیکنان را به اجرا نمی.

Cespedes تلاش برای بازگشت از جدا پاشنه عمل جراحی و چندین راست مچ پا شکستگی پایدار در یک حادثه در مزرعه خود که شامل یک گراز وحشی.

"این یک روز خوب امروز [برای Cespedes]," Rojas گفت. "من می خواهم ما را به نگه داشتن ساختمان از این و ارتباطات ما با عملکرد کارکنان را دیکته می کند که. این بود یک روز مثبت او را به خارج وجود دارد با بقیه بچه ها آن بوده است در حالی که از او شده است در قسمت سمت چپ در اینجا در سیتی زمینه است."


Amed روساریو و مارکوس بود به نظر می رسد در تمرینات تیم برای اولین بار. روساریو تنها عضو از صف شروع که شرکت نمی کنند در صبح روز بازی شبیه سازی شده — او جایگزین شد در shortstop توسط Andres Gimenez — اما او با یک گروه دیگر بعد از آن در روز.


تایلر Bashlor بازنشسته تمام پنج مورد او رو در صبح بازی شبیه سازی شده. تیم کرده اند برای دریافت right-hander به استخدام خود موبایل و کامپیوتر و changeup به نگه داشتن پا از روی fastball.

"این مرد است که به ویژه مسائل" Rojas گفت. "من خوشحالم که امروز او نشان داد و او را گسترش رپرتوار و او را از وارد شدن به آن نقطه که در آن ما می خواهیم او را به دیدن است که او نمی تواند تنها پمپ fastballs در آن وجود دارد, اما او برخی از سلاح های بیشتر به این مورد فکر و تعادل."

Right-hander که تن به تن به 6.95 عصر در 24 حضور در فصل گذشته با متس است رقابت برای یک نقطه در اغل گاو یا حشم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن