داریل توت فرنگی: ترک متس بزرگترین اشتباه از من حرفه ای

داریل توت فرنگی بود و در مسیر سریع به سالن از شهرت تا او به آنچه که او خواستار این بزرگترین اشتباه در زندگی حر

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

داریل توت فرنگی بود و در مسیر سریع به سالن از شهرت تا او به آنچه که او خواستار این بزرگترین اشتباه در زندگی حرفه ای او — ترک متس نیویورک به لس آنجلس داجرز.

توت فرنگی که یکی از رهبران در متس' 1986 World Series-تیم برنده گفت SNY "بیس بال شب در نیویورک" که روز سه شنبه برای امضای قرارداد با داجرز زمانی که او یک عامل آزاد پس از سال 1990 فصل بود "بزرگترین اشتباه من واقعا تا به حال ساخته شده در زندگی حرفه ای من."

قدرت ضربه راست fielder نبود همان بازیکن پس از خروج از نیویورک بود. قبل از رفتن به لس آنجلس, توت فرنگی راديال 252 خود را در 335 حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود و سوار در 753 خود 1,000 اجرا می شود در حالی که ساخت هفت همه ستاره تیم. توت فرنگی آیا آمار 28 homers و تا به حال 99 RBIs در سال اول خود را با داجرز در سال 1991 اما پس از آن کار خود را از خط خارج شد توسط صدمات کشمکش با سرطان روده بزرگ, اعتیاد به مواد مخدر و چند اجرا فهم با قانون است.

توت فرنگی گفت: او نمی تمایل به رقابت به عنوان سخت در مقابل گذاشته پشت داجرز طرفداران و از دست رفته سخت-شارژ متس هواداران برگزار شد که او پاسخگو برای بازی های خود را.

Darryl Strawberry
داریل توت فرنگیگتی ایماژ

"طرفداران بسیار متفاوت در نیویورک از LA" توت فرنگی گفت. "L. A. طرفداران دیر می آیند و زود ترک. نیویورک طرفداران اولیه آمده و هرگز ترک. آنها صبر کنید تا پایان بازی که آیا شما برنده شوید و یا از دست دادن و من به آن استفاده می شود.

"من فقط بیشتر استفاده می شود به تهاجمی طرفداران و بازی در شهر نیویورک و اجازه دادن به مردم بود ستاره شرق و فریاد شما در حال اجرا در سراسر این زمینه است. و هنگامی که شما به خورد آنها بگویید که شما می خورد. و شما به آنها نگاه مانند, " آره, من نمی خورد در حال حاضر. من نیاز به گرفتن بهتر است.'"

هر چند توت فرنگی هرگز یک بازیکن نخبگان دوباره او بخشی از سه سری جهانی قهرمانی باشگاه در طول زمان خود را در برانکس از 1995-1999 که شامل هدف قرار دادن 24 خانه اجرا می شود در طول سال 1998 مبارزات انتخاباتی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن