پر از اشک آماندا Kloots آواز می خواند زندگی می کنند زندگی خود را با طرفداران یکی از آخرین زمان پس از نیک کردرو می میرد

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:54 PM EDT Jul 6, 2020آماندا Kloots سنگ شوهرش نیک کردرو آهن

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

آماندا Kloots سنگ شوهرش نیک کردرو آهنگ "زندگی" با طرفداران یکی از آخرین زمان پس از برادوی ستاره درگذشت از coronavirus عوارض در 41 پنج شنبه.

عاطفی Kloots رفت Instagram Live شنبه یک روز پس از از دست دادن همسرش با تشکر از بسیاری از جدید در سراسر جهان طرفداران که بسیج توسط کردرو ، او در طول COVID-19 نبرد Kloots جمع آوری شده تقریبا با طرفداران و به خوبی wishers در 3 p. m. PT هر روز به آواز خواندن و رقص به "خود زندگی" به تشویق کردرو را بازیابی.

"3 بعدازظهر برای همیشه مرا به یاد نیک در حال حاضر" Kloots نوشت: در Instagram داستان.

"از شما بسیار سپاسگزارم برای گذشته 95 روز آواز با من" Kloots گفت: در حالی که دور پاک کردن اشک از زیر عینک آفتابی. "ما این آهنگ زیادی در نیک اتاق با او بودند و ما آواز را به او. من مدام به او که او تا به حال تمام جهان آواز آهنگ خود را دانستن است که او و چه نوع از یک فرد شگفت انگیز او بود."

برادوی ستاره نیک کردرو می میرد در 41 بعد از coronavirus مبارزه برجسته توسط همسر آماندا Kloots

روز یکشنبه Kloots تایید کرد که از همسرش "احاطه شده بود در عشق با خانواده اش به آواز خواندن و دعا به عنوان او به آرامی به سمت چپ این زمین است." روز دوشنبه او افزود: "من فکر نمی کنم او را می خواستم هر چیز دیگری, بنابراین من فکر می کنم ما به او خوب sendoff."

Kloots گفت: به خوبی wishers در رسانه های اجتماعی تا به حال برداشته خانواده او تا بر او سخت ترین روز.

به یاد نیک کردرو: Amanda Kloots' به یاد ماندنی ترین نقل قول در نگه داشتن ایمان در میان تراژدی

"وجود دارد که در آن روز من فکر نمی کنم من می توانم در این رسانه های اجتماعی و بخوان اما من همیشه احساس بهتر بعد از من" او اعتراف کرد. "آواز و رقص – این یک راه شگفت انگیز برای برخی از درمان در زندگی خود را."

Kloots همچنین گفت کردرو طرفداران کمک به دستیابی به مادام العمر خود را هدف.

"من نشان داد (فیلم) به او و من فقط او را می خواستم به دانستن است که رویای خود را از تبدیل شدن به یک ستاره راک اتفاق افتاده است" Kloots گفت. "گاهی اوقات رویاهای خود را اتفاق می افتد و شما را به طور کامل نمی توانید به آنها را در آغوش, اما نیک رویا... قطعا اتفاق افتاده است و آن را به خاطر شما بچه ها."

پس او Instagram Live ویدئو Kloots مشترک صمیمی خانواده ویدئوها با کردرو از جمله تصویری از زن و شوهر کارائوکه آواز و اهل تفریح و بازی و فیلم از رقص با نوزاد پسر الویس در حال حاضر 1.

کمک: برایان Truitt

'مخرب': Lin-مانوئل میراندا, Zach Braff واکنش نشان می دهند به برادوی ستاره نیک کردرو را coronavirus مرگtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن