مغلوب ساختن پیشی جستن برای تلفن های موبایل بر روی 'هیچ استعداد اواخر شب میزبان; جیمی کیمل, Stephen Colbert, آتش

چارلز Trepany ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:30 PM EDT مه 6 2020استفان کلبرت و جیمی کیمل در حال شلیک به

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

استفان کلبرت و جیمی کیمل در حال شلیک به عقب پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گاز گرفتن نظر در مورد آنها و همکار اواخر شب میزبان جیمی فالون و Seth Meyers.

در یک صدای جیر جیر شنبه تهمت ستایش مهر میزبان Greg Gutfeld در تماس تلفنی با "یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن Hater که تمام راه خانه."

"رتبه خود را به راحتی ضرب و شتم هیچ استعداد Stephen Colbert, پسر خوب جیمی فالون و wacko 'آخرین پلاسر' جیمی کیمل," مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. "گرگ ساخته شده خود را نشان می دهد از ابتدا و انجام یک کار بزرگ در انجام این کار است."

همان روز نیویورک پست منتشر شده یک مقاله که در آن تهمت bashed Seth Meyers و کلبر. در حالی که بحث سالانه White House Correspondents' شام مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Meyers که میزبانی این رویداد در سال 2011 "یک صفر است."

"او زننده" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Meyers. "فقط یک شوخی است. پسر من هیچ استعداد ندارند. صفر. چگونه می توانم این بچه ها شغل ؟ من آن را دریافت نمی کند."

در علاوه بر این به Meyers تهمت اضافه شده کلبر همچنین "هیچ استعداد" و این که "هیچ چیز خنده دار در مورد او."

"شما نگاهی به برخی از این افراد و به شما می گویند, 'چگونه می توانم آنها را دریافت کنید؟' "او ادامه داد. "آنها فقط تا متوسط است. آنها به طور متوسط مردم است."

در حالی که فالون و Meyers هنوز برای پاسخ به تهمت نظرات Colbert و کیمل نیست نگاهی به آنها دروغ گفتن است.

در یک کلیپ از خود نشان می دهد منتشر شده در توییتر شنبه, Colbert, نام رئیس جمهور برای تمرکز بر کمدین به جای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"آن را به خوبی می دانید که تهمت ماندن لیزر متمرکز شده بر روی توپ در طول یک بحران" او گفت:. "این مرا به یاد FDR."

کلبر و سپس برش به یک کلیپ از رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت رسوایی سخنرانی روز پس از ژاپن در سال 1941 حمله به پرل هاربر. اما در عوض از جمله روزولت کامل نقل قول میشل دوبله آن با انتقاد از Groucho Marx.

"من نمی تواند صحبت می کنند ست. او بسیار با استعداد اما من یک ادم سفیه و احمق" کلبرت ادامه داد. "و این تنها دلیل من این است که چون من عروسی دختر دونالد CBS و برای برخی از این دلیل او را نگه می دارد قرار دادن من مسئول همه چیز است."

(که واکسن یک مرجع به Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد در کاخ سفید که به نام دولت فدرال در واکنش به شیوع کروناویروس "یک موفقیت بزرگ.")

کیمل نیز از کار اخراج شده به رئیس جمهور در یک فیلم ارسال شده به حساب توییتر خود را روز سه شنبه.

"Wacko گذشته است ؟ من امیدوارم که او صحبت کردن در مورد من" کیمل گفت. "من فکر می کنم شاید این یکی دیگر تایپی وضعیت. من فکر می کنم آنچه که او به معنای به صدای جیر جیر بود: "من به طور کامل ویران از دست دادن زندگی ناشی از این ویروس موذی. افکار من با خانواده های کسانی که ام گذشت. من تعهد به صرف هر لحظه بیداری کار برای مطمئن شوید که پزشکی ما کارگران حمایت آنها نیاز دارید و هر آمریکایی دسترسی به آزمون. P. S. تبریک به Greg Gutfeld!' که بهتر است،"

تریسی مورگان در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان coronavirus: 'در حال حاضر زمان برای سرزنش'tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن