ما وکیل است که نظارت دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مراحل پایین

مایکل بالسامو و کالین بلند آسوشیتد پرسانتشار: 10:25 PM EDT Jun 19, 2020واشنگتن (AP) — آمریکا وکیل که نظارت کلی

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — آمریکا وکیل که نظارت کلید تعقیب از متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رسیدگی به تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی است استعفا از پست خود در انتخابات روز جمعه گفت.

جفری برمن پله به آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت.

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به معرفی جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار به پست. آمریکا وکیل در نیوجرسی کریگ Carpenito را به عنوان سرپرست ایالات متحده وکیل در منهتن آغاز در جولای 3, Barr گفت.

معلوم نیست چرا برمن ترک موقعیت پس از گذراندن بیش از دو سال است. اعلام شده در اواخر جمعه آمد و پس از بر بازدید از شهر نیویورک و ملاقات با مقامات پلیس محلی وجود دارد.

برمن ناگهانی استعفا به احتمال افزایش بیشتر سوالات از دموکرات کنگره که متهم بار از سیاسی وزارت دادگستری و اقدام بیشتر شبیه تهمت شخصی وکیل به جای ملت ارشد مامور اجرای قانون.

این خبر تنها چند روز پس از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا کرد او بگویید همه کتاب که تهمت وعده داده شده رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان او می خواهم دخالت در هالک بانک که تحت تعقیب در منطقه جنوبی.

بیشتر: 'فروش روح خود را': مایکل کوهن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق fixer می پرسد قاضی به کاهش حکم زندان

دفتر اتحاد محاکمه تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران از جمله تهمت سابق وکیل شخصی و دلال مایکل کوهن که در خدمت یک حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره و مالی مبارزات انتخاباتی و جرایم و نیز بررسی شده است جولیانی و همکاران خود را.

دادستان فدرال در نیویورک در حال بررسی جولیانی را معاملات کسب و کار از جمله این که آیا او موفق به ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی به گفته افراد آشنا با پروب. مردم مجاز به بحث در مورد بررسی علنا و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

برمن یک جمهوری خواه که کمک به رئيس جمهور در انتخابات کار کرده و برای همان شرکت حقوقی به عنوان جولیانی و قرار شد در کار خود با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما ایالات متحده به عنوان وکیل او برنده بیش از برخی از منتقدان پس از او رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

او recused خود را از به طور مستقیم نظارت بر کوهن بررسی دلایل است که هرگز افشا می شود.

برمن منصوب شد و پس از آن دادستان کل جف جلسات در ماه ژانویه 2018, ماه پس از سابق آمریکا وکیل Preet Bharara اخراج شد پس از امتناع از استعفا همراه با ده ها تن از دیگر دادستان فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

سه ماه بعد ماموران اف بی آی حمله کوهن دفاتر یک عمل رئیس جمهور را تقبیح به عنوان یک انگیزه های سیاسی witch hunt.

برمن گرفته است دست مستقیم در تحقیقات دیگر که خشم مغلوب ساختن پیشی جستن.

دفتر subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته برای طیف گسترده ای از اسناد به عنوان بخشی از بررسی های مختلف بالقوه جرایم از جمله ممکن است غیر قانونی کمک از خارجی ها به مراسم تحلیف حوادث.

و هفته قبل از سال 2018 دورۀ انتخابات برمن اعلام کرد تجارت خودی اتهامات علیه سرسخت تهمت حامی حزب جمهوری خواه در کنگره Chris Collins. کالینز که نماینده نیویورک غربی از سمت خود استعفا داد.

تحت برمن تصدی دفتر او نیز اتهامات علیه مایکل Avenatti این وکیل مبارز که به دست آورده شهرت به نمایندگی از بازیگر پورنو Stormy Daniels در دعاوی مربوط مغلوب ساختن پیشی جستن. Avenatti محکوم شد در ماه فوریه از تلاش برای گرفتن ورزشی نایک غول پس از دادستان گفت: او را تهدید به استفاده از دسترسی رسانه ها به صدمه زدن به نایک شهرت و قیمت سهام مگر اینکه این شرکت پرداخت می شود او را به 25 میلیون دلار.

منطقه جنوبی نیویورک در یکی از کشور برتر منطقه تلاش عمده اوباش موارد و ترور موارد در طول سال. اگر مغز متفکر حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 شده بود محاکمه در یک دادگاه قانونی آن می شده اند وجود دارد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن