مردم سیاه تا 6 برابر بیشتر احتمال دارد به قتل توسط پلیس, دانشگاه هاروارد, مطالعه می گوید:

یافته های حاصل از یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه هاروارد تاکید نگرانی از معترضان خواستار نژادی عدالت و پای

توسط NEWSAMINS در 6 تیر 1399

یافته های حاصل از یک مطالعه جدید توسط محققان دانشگاه هاروارد تاکید نگرانی از معترضان خواستار نژادی عدالت و پایان دادن به خشونت های پلیس.

مردم سیاه و سفید هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به طور متوسط از مردم سفید به کشته شدن طول پلیس تماس بگیرید و رای متفاوت است به طور گسترده ای توسط موقعیت جغرافیایی با توجه به کارشناسی تحقیقات منتشر شده در این هفته در مجله PLOS One. نویسندگان گابریل شوارتز و Jaquelyn یاهن از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی مورد بررسی قرار نژادی و قومی و بی عدالتی در کشنده خشونت پلیس در سراسر 382 ایالات متحده شهری مناطق آماری بین سال های 2013 و 2017.

این نسبت در مقایسه با سیاه و سفید میزان بروز از پلیس برخورد بودند "به طور قابل توجهی بالا" و "تقریبا همه از نظر آماری معنیدار" نویسندگان نوشت: منطقه مترو شیکاگو تا به حال بزرگترین نژادی و بی عدالتی در افغانستان با مردم سیاه و سفید 6.5 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط پلیس از مردم سفید. این نسبت نیز در مناطق شهری سان فرانسیسکو; نیویورک; St. Louis, Mo. کلمبوس, اوهایو; میلواکی, Wis.; Trenton, N. J.; اشویل N. C.; دیتون اوهایو; و رنو, Nev. اعم از 4.3 به 5.9 برابر بیشتر احتمال دارد.

نابرابری نیز پدید آمده برای Latinx و سفید ميزان بروز کشنده برخورد پلیس در برخی مناطق هر چند کاغذ خواست احتیاط با توجه به نتایج' "کاهش آماری دقت است."

" 'نظارت بر این میزان بروز و نژادی/قومی بی عدالتی اجازه می دهد تا مقامات دولتی و جوامع آنها نمایندگی برای پیگیری به شدت از این مشکل با تدبیر و سیاست های پیشگیرانه و ارزیابی اثر بخشی خود را.' "

به طور کلی نویسندگان گفت آنها "گسترده جغرافیایی تنوع در بروز کشنده خشونت پلیس در سراسر آمریکا" سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جنبش وادار جدید توجه به پلیس در قتل "به عنوان فوری بهداشت عمومی و نژادی عدالت مشکل" در طول چند سال گذشته آنها اضافه شده است.

"نظارت بر این میزان بروز و نژادی/قومی بی عدالتی اجازه می دهد تا مقامات دولتی و جوامع آنها نمایندگی برای پیگیری به شدت از این مشکل با تدبیر و سیاست های پیشگیرانه و ارزیابی اثربخشی آنها" آنها نوشت. "این نظارت تلاش نیز باید مفاهیم نژادی/قومی بی عدالتی در بهداشت روانی و بهداشت و سلامت دیگر نتایج هستند که تحت تاثیر استرس از خشونت توسط دولت-تحریم بازیگران و مامور اجرای قانون مصونیت از مجازات."

نویسندگان اشاره کرد که "هیچ ملی عمومی-تامین سیستم داده شده با دقت دنبال تعداد افرادی که می میرند در تماس با پلیس است." تجزیه و تحلیل آنها 5,494 پلیس مربوط به مرگ و میر با استفاده از داده های کشنده برخوردهای ملی شهروند-علوم پایگاه داده از مردم کشته در تعامل با اجرای قانون است.

علل مرگ شامل زخم گلوله (94.2%); tasering (3.4%); خفگی bludgeoning یا فلفل-پاشش (1.7 درصد) و ساير علل (0.7%). مطالعه حذف شدند برخی از 1,670 موارد گزارش شده به خودکشی و تصادفات و یا فضایی برخورد از نمونه و همچنین از سمت چپ 547 مرگ و میر که فاقد نژاد یا قومیت داده ها از نژادی-نابرابری تجزیه و تحلیل.

نویسندگان هشدار داد که محله بافت و نه فقط تنوع در سراسر شهری مناطق آماری ممکن است مهم برای درک جغرافیایی تفاوت در کشنده خشونت پلیس. نژاد و قومیت نمی شد و گزارش خود و در نتیجه تا به حال بالقوه به misclassified توسط پلیس و یا رسانه های آنها اضافه شده; علل مرگ نیز می تواند misclassified.

مطالعه منتشر شده در میان ناآرامی های گسترده و البته اصلاح نژادی و نابرابری در آمریکا می افزاید: به یک بدن از ادبیات نشان دادن قابل توجه نابرابری نژادی در پلیس. یکی 2019 مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به عنوان مثال به این نتیجه رسیدند که "مردان جوان از رنگ چهره فوق العاده بالا خطر کشته شدن توسط پلیس."

کنگره دموکرات ها و جمهوری خواهان پیشنهاد متضاد روش به پلیس اصلاحات در پاسخ به اعتراضات به کشتار غیر مسلح سیاه آمریکایی ها هر چند دو طرف ضربه بست چهار شنبه. در همین حال واشنگتن پست/نظرسنجی ایپسوس پنجشنبه منتشر شد متوجه شد که 93 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید در نظر گرفته شده از رفتار پلیس آمریکایی های سیاه و سفید به عنوان یک مسئله مهم در رای خود را برای رئیس جمهور و 92 درصد از سیاه آمریکا ثبت نام رای دهندگان مورد علاقه presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب