روز دیوانه در نیویورک ورزشی بود تا به شدت مورد نیاز

ما روز مثل این گاهی اوقات. گاهی اوقات آن را به سادگی در مورد ریاضیات. ما نه عمده طرفدار تیم های ورزشی در منطقه

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

ما روز مثل این گاهی اوقات. گاهی اوقات آن را به سادگی در مورد ریاضیات. ما نه عمده طرفدار تیم های ورزشی در منطقه ما و بنابراین همیشه وجود دارد احتمال از جهان بازه و MLB NFL NHL و NBA. مسائل اتفاق می افتد. اخبار اتفاق می افتد. دیوانه همه چیز اتفاق می افتد. ادوین Diaz می آید trotting به از اغل گاو یا حشم. بسیاری از مسائل است.

این یک احساس متفاوت به خاطر تمام روزها و هفته ها و ماه ها که قبل آمد. ورزش به عنوان ما آن را می دانم اساسا تعطیل در مارس 12, و ما از آنچه که ما می تواند انجام دهد برای پر کردن جای خالی به عنوان طرفداران ورزش. گاهی اوقات که به معنای رفتن به افراط و برخی از مردمی کردم تا زود به تماشای بیس بال از کره جنوبی. برخی از مردمی چشیده هر ثانیه از پیش نویس NFL. من هنوز هم یک صورتحساب ماهانه از iditarod برای دو روز است که در آن من دنبال سگ mushing در سراسر آلاسکا مانند شب انتخابات پوشش.

ما ساخته شده است به علت. ما به تماشای بیشتر گلف بیش از حد معمول بیشتر, مسابقه اتومبیل رانی, شاید برخی از UFC. یکی وجود دارد به خصوص giddy یکشنبه زمانی که من giddily اعلام کرد خودم بزرگ لیورپول فن (هی من هیچ جبهه-نفر دوم: من خود را هر آلبوم بیتلز!) و گوش خود را برای نخست وزیری بازگشت ... قبل از اینکه بی درنگ داده می شود 0-0 بازی برابر اورتون برای مشکلات من است که اولین بار مفهوم شروع اضافی باز یافته با یک مرد در پایه دوم آغاز شده و به واقع جذاب به نظر می رسد.

اما آن را خشک بود دوستان است. شاید نه کویر خشک. هنوز من بود و خشک. مطمئن, من زندگی من پوشش ورزشی. اما من همچنین می خواهم به تماشای ورزش است. من مانند مراقبت در مورد آنها. من صحبت کردن در مورد آنها و مانند زمانی که مسائل اتفاق می افتد زیرا آنها. و بنابراین من آنها را از دست رفته.

و سپس روز شنبه. Ah. روز شنبه ...

1:14 بعد از ظهر

خب پس: نیکز به پایان رسید خود را به جستجو برای یک سرمربی جدید و رسمی ارائه Tom Thibodeau پنج سال معامله است. او مورد علاقه برای این کار است. اما او همچنین علاقه برای این کار زمانی که جستجو شروع به استخدام یک مربی جدید در ماه اوت 2011 (OK) را تنها احساس می شود که به مدت طولانی). نیکز مصاحبه 11 نفر است. دیگر این به طول انجامید شما فکر می کنید که شاید NBA ساکن دکتر بد, Jason Kidd, حال انجام Jedi Mind ترفند در لئون رز و جهان گسترده ای وس. اما: Thibs آن است. انتخاب خوب است. این خواهد بود که تنها چیزی که مردم در حال صحبت کردن در مورد به —

4:02 بعد از ظهر

Sonofagun: جت ماشه در جمال Adams. با نگاهی به گذشته این نباید تعجب آور است چرا که جت برای اولین بار توسعه یافته عجیب و غریب عادت تخلیه ناراضی Pro-کاسه کالیبر بازیکنان در تابستان سال 1976 زمانی که آنها حاضر به پرداخت جان Riggins و او سقوط خوش جنوب به سوی واشنگتن است. فهرستی از دیگران ایم که پس از تبعید به عنوان موثر به عنوان آن است که افسرده: Keyshawn جانسون و جان ابراهیم Darrelle Revis و شلدون ریچاردسون و Mo Wilkerson و دیمون هریسون و جاناتان Vilma و جیمز Farrior و .... و همچنین جو داگلاس را دریافت بسیار چشمگیر حمل و نقل بازگشت. ما احتمالا می تواند بحث در مورد انشعابات است که بدون توقف تا روز دوشنبه و—

6:43 بعد از ظهر

به یاد داشته باشید قبل از اینکه هنگامی که ما رفت و برای خنده سریع در مورد ادوین دیاز trotting به از اغل گاو یا حشم? آره. هست. در اینجا می آید ادوین دیاز trotting به از اغل گاو یا حشم. وجود دارد هیچ یک از معمول زمزمه عقبی او را در زیرا) او بسیار غالب روز قبل از رد درخواست و حفاظت از یک اجرا سرب و ب) مقوا cutouts هنوز به شکل از چگونه به صدای رسا تکرار محض ترور متس طرفداران احساس تماشای هر امداد پارچ صدای یورتمه رفتن اسب به بازی بیس بال پس از یدک کش McGraw. اما دیاز الکتریکی است. Ozzie Albies اعتصاب. متس قاتل فردی فریمن مگس برخورد میکنه. دیاز می شود مارسل Ozuna به موج بی اراده در گه 3-و-1 لغزنده. بدون نیاز به

6:49 بعد از ظهر

Ozuna انتقاد 98 mph fastball در گوشه ای خارج از ديوار در سمت راست. کراوات بازی.

7:05 بعد از ظهر

فوق العاده نوبت و به این ترتیب برای اولین بار در نیویورک نگاه ما به قوانین جدید. در دوم. بریوز نمره او و دو نفر دیگر. متس نقدی خود را رایگان دونده در پایین 10. که همه آنها را دریافت کنید. چهار افکار: یک) به آن استفاده می شود. این خواهد بود که در نهایت بخشی از بازی که آیا ما آن را دوست دارم یا نه; ب) من می خواهم به جای دیدن بازی تیم های آن را در 10 و 11, و سپس شروع به مرد-در-دوم در 12th; ج) اگر ما نیاز به شروع به حیله در 10 آن را در اول نه دوم; d) اگر این است که یک بخش دائمی از آینده جدول رده بندی باید اتخاذ NHL فرمت: دو امتیاز برای برنده, یکی برای فوق العاده زمین باز یافته از دست دادن.

8:24 بعد از ظهر

Giancarlo استانتون باقی می ماند بر 60-هومر سرعت محو دوم خود را با هومر در بسیاری از شب ماموت 483-پا شات. این چند ساعت پس از او زانو زد برای سرود ملی ساخت کاملا غیر منتظره مورد خود را به عنوان جدیدترین میله رعد و برق یانکی.

8:44 بعد از ظهر

صبر کنید, شبکه ضرب و شتم اسپرز در نمایشگاه بازی کردن در NBA اورلاندو حباب است ؟ این است که یک تایپی? در حال حاضر ما فقط گرفتن حریص است. من می دانم که آنها تا به حال یک رفتن نگه داشتن فهرستی دست نخورده بود و من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از Levern ترش کرده بود ...tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب