Coronavirus به روز رسانی: برخی از سواحل بسته آتش بازی لغو شد و کشورهای ترس چهارم جولای جمعیت

اکثر آمریکایی در چهارم جولای جشن را شامل نمی شود یک جامعه صفحه نمایش آتش بازی سفر به ساحل شلوغ یا حتی یک کباب کردن حیاط خلوت این سال — یا حداقل این چیزی است که بسیاری از مقامات بهداشت امیدوار هستند.

این کاملا متفاوت از وضعیت کشور آخرین تعطیلات بزرگ. بیش از روز یادبود در ایالات متحده بود و در حال ظهور از یک ماه-بلند مستند با متحده به سرعت در حال عقب تعطیلی کسب و کار و اجتماعی فاصله مقررات. Coronavirus مورد شمارش امیدوار کننده نشان داد روند و خواستار بازگشایی اقتصاد رشد کرده بود شدید.

آن یک داستان متفاوت است به عنوان چهارم جولای.

ملی سنبله در COVID-19 مورد در هفته بعد از روز یادبود منجر شده نزدیک به نیمی از ایالات آمریکا به مراحل جدید به منظور محدود کردن گسترش ویروس با ساخت بسیاری از قوانین ویژه ای برای مبارزه با جمعیت بیش از تعطیلات آخر هفته. که می آید به عنوان عفونت منحنی در حال افزایش است و در حدود 40 متحده است.

به عنوان موارد افزایش در فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس برخی از سواحل در حال بسته شدن در تلاش برای تضعیف جمعیت زیادی در طول تعطیلات. اما حیاط خلوت اجتماعات — یاد جزء اصلی از چهارم جولای تعطیلات — شاید حتی بیشتر مربوط به مقامات بهداشت عمومی.

در اوایل این هفته در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد قصد دارد به “سفت چیز” وقتی که می آید به دولت stay-در-خانه در طول تعطیلات. Newsom گفت: او به خصوص در رابطه با جمع های خانوادگی که در آن مردم “شروع به ترکیب و خود را به پایین گارد.”

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • با حرفه ای نمایش آتش بازی لغو مقامات نیروبخش برای آتش سوزی و صدمات ناشی از آمریکایی ها تیراندازی کردن آتش در خانه.
  • در مقایسه با برخی از کشورهای ساحلی’ تلاش برای نزدیک سواحل خود را بیش از آخر هفته بسیاری از شما گله به ساحل نیوجرسی. Boardwalks در فضای باز ناهار خوری, آتش بازی, نمایش, آب, پارک های تفریحی و قمار نیز باز خواهد شد در برخی از ظرفیت این آخر هفته.
  • آمار موسیقی همیلتون است که در حال حاضر جریان در دیزنی+ دادن طرفداران اجتماعی-فاصله-دوستانه چهارم جولای فعالیت است.

📈امروز آمار: ایالات متحده ثبت شده 52,104 موارد جدیدی از کروناویروس جمعه روز سوم در ردیف که روزانه موارد پیشی گرفته 50,000, با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده دیده می شود تقریبا 2.8 میلیون نفر و بیش از 129,000 مرگ و میر. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 11 میلیون نفر و بیش از 525,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: CDC خواستار آمریکایی ها هوشیار باشند این چهارم جولای اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. بنابراین ما وارد این راهنمایی برای ایجاد یک ویژه چهارم جولای در حالی که دستورالعمل های زیر را به سرعت گسترش COVID-19.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

به عنوان موارد سنبله تهمت برگزار خواهد شد مدرج پشت جولای 4th حزب در کاخ سفید

با وجود مخالفت مقامات بهداشتی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی صدها نفر از مردم برای یک چهارم از ژوئیه در کاخ سفید است که از ویژگی های موسیقی و آتش بازی. رویداد امسال تا حدودی کوچک به عقب وجود دارد نمی توان زرهی ارتش وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش در یادبود لینکلن به عنوان اتفاق افتاده در سال گذشته است.

مبارزه با کروناویروس همه گیر است و حتی یک موضوع از آنچه که کاخ سفید خواستار “سلام به امریکا است.” مهمانان دعوت شده شامل پزشکان و پرستاران و دیگر خط مقدم پاسخ به COVID-19 بحران و همچنین از اعضای نظامی و اجرای قانون و خانواده خود را.

داده های اخیر سنبله در COVID-19 موارد کاخ سفید گفت: آن را ارائه ماسک های صورت و ضد عفونی کننده دست به مهمانان و تشویق اجتماعی فاصله. برخی از مهمانان خواهد بود در بیضی درست در جنوب کاخ سفید است.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود که لغو سنتی چهارم جولای رژه در پایتخت کشور گفت: دفتر اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی بخش است که این رویداد آن است که برنامه ریزی نقض دستورالعمل های بهداشتی تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای جمع آوری و پایین بازار ملی برای تماشای آتش بازی.

– دیوید جکسون

آنچه در فروشگاه ها و رستوران ها باز هستند و چهارم جولای ؟

Costco بزرگترین خرده فروش بسته ماندن در استقلال بعد که آن را به طور سنتی برای دیگر تعطیلات بیش از حد از جمله روز سال نو, عید پاک, روز یادبود و روز کارگر.

در این سال معامله گر جو بسته است یک تغییر از سال گذشته که این عمل با کاهش ساعت “به همه ما اعضای خدمه بسیار مورد نیاز و به خوبی سزاوار روز استراحت” بقال گفت: در وب سایت خود را.

خواندن لیست کامل از خرده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها.

— کلی Tyko

هوستون رئیس آتش نشانی می پرسد عمومی به مجموعه ای خاموش آتش بازی به عنوان 307 آتش نشانان در کنار توسط ویروس

هوستون رئیس آتش نشانی می گوید: 307 آتش نشانان — رکورد — در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض COVID-10 و خود را در شرایطی است که قرار دادن یک “افراطی فشار” در این بخش است. هوستون است که در میان سخت ترین ضربه شهرستانها در تگزاس است که در وضعیتی وخیم از موارد جدید از ویروس.

“ما پاسخ خواهد داد که به نام اما من همچنین تشویق شهروندان به کمک به ما با پیروی از سلامت و پروتکل های ایمنی در طول زمان بحران بهداشت عمومی” رئیس سام پنا در بیانیه ای گفت جمعه. “لطفا پوشیدن یک ماسک فاصله فیزیکی و شستن دست های خود را. آیا استفاده از آتش بازی در طول ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به دلیل آنها می تواند باعث آتش سوزی و ایجاد فشار اضافی بر منابع ما.”

هوستون شهردار سیلوستر ترنر مجاز اضافی پرداخت اضافه کاری برای آتش نشانان است.

پاتریک Lancton رئيس جمهور از حرفه ای, هوستون, انجمن آتش نشانان گفت: برخی از آتش نشانان مشغول به کار شده اند برای دو و سه روز ، او گفت: آنها را ادامه خواهد داد برای پاسخ به تماس ها اما هشدار داد که گروه آتش است “در یک نقطه شکستن است و برای مدت زمان طولانی است.”

— داگ Stanglin

آنچه که ما در حال خواندن

  • این چهارم جولای آمریکایی غرور و افتخار است که در 20 سال اخیر. اعتراض و یک بیماری همه گیر به چه معنی است به یک آمریکایی ؟
  • می توانید از فروشگاه ها و رستوران ها نیاز به ماسک? پاسخ این است که بله. ما به عنوان خوانده شده پرسش و پاسخ
  • “این هیچ شوخی است’: مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او با ابراز تاسف از حضور در یک پارتی
  • ‘یک ماسک است نه یک نماد’: سه رستوران موضع در میان همه گیر

آخر هفته مقررات منع رفت و آمد را تعطیل ملت ناواهو رزرو

قبیله ای پلیس برای ملت ناواهو و جدید مکزیک گارد ملی برنامه ریزی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد را تعطیل رزرو ناواهو در چهارم جولای آخر هفته.

آلاینده رزرو شده است و در تلاش برای مهار یک شیوع کروناویروس. قبیله ای رئیس جمهور جاناتان Nez می گوید حکومت نظامی اجرا خواهد شد و تا 5 صبح دوشنبه. او می گوید این اولین بار است که از سه روز متوالی آخر هفته مستندات.

نيز هشدار می دهد که اجرای قانون در رزرو است که در دهانه در بخش هایی از آریزونا و نیومکزیکو و یوتا خواهد بود سخت است.

قبیله گزارش 64 جدید تایید coronavirus موارد جمعه و دو مرگ و میر بیشتر.

— آسوشیتد پرس

به عنوان MLB بهار آموزش رزومه 31 بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

لیگ اصلی بیس بال از سرگیری آموزش بهار جمعه اعلام کرد که 31 بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان بخشی از مصرف غربالگری. 38 مثبت بودند 1.2 درصد از 3,185 تعداد نمونه های جمع آوری شده و آزمایش با توجه به لیگ برتر.

تیم مجاز به شناسایی بازیکنان که تست مثبت برای COVID-19 اما دو بازیکن Delino DeShields جونیور از سرخپوستان کلیولند و برت مارتین تگزاس رنجرز هر یک نشان مثبت خود را تست. هر بازیکنی که تست مثبت برای COVID-19 باید تست منفی دو بار حداقل 24 ساعت جدا از یک دیگر با هیچ تب به مدت 72 ساعت قبل از او می تواند دوباره یک تیم است.

— باب Nightengale

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de