'بر باد رفته' بازگشت به HBO حداکثر با مقدمه ای از "بافت تاریخی" توسط محقق سیاه و سفید Jacqueline Stewart

برایان الکساندر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:47 PM EDT Jun 14, 2020HBO حداکثر باز خواهد گشت "بر باد رف

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

HBO حداکثر باز خواهد گشت "بر باد رفته" به صف خود را با یک تازه اضافه شده مقدمه توسط محقق و TCM میزبان Jacqueline Stewart.

پس از HBO حداکثر به طور موقت کشیده 1939 فیلم در روز چهارشنبه منجر به یک بحث ملی آفریقایی آمریکایی سینما و رسانه, مطالعات پروفسور استوارت نوشت: یک شنبه op-ed برای سی ان ان. استوارت نوشت که "بر باد رفته" بازگشت به جریان خدمات "من به شما ارائه یک مقدمه قرار دادن این فیلم در آن متعدد تاریخی زمینه. برای من این یک فرصت برای فکر کردن در مورد چه فیلم های کلاسیک می تواند به ما بیاموزد."

استوارت میزبان TCM "سکوت شب یکشنبه" و استاد در بخش سینما و رسانه برای نخستین بار در دانشگاه شیکاگو نیست دولت که "بر باد رفته" باز خواهد گشت با این مقدمه اضافه شده. HBO حداکثر نمایندگان را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز.

'بر باد رفته' حذف: گلدبرگ Whoopi, madadi انتقاد HBO Max تصمیم

"در حال حاضر مردم در حال تبدیل به فیلم برای نژادی re-آموزش و فروش کتاب در آمازون هستند در مورد ضد نژاد پرستی و نابرابری نژادی" نوشت: استوارت. "اگر مردم واقعا انجام مشق شب خود را, ما ممکن است آماده به ما اکثر آگاهانه و صادقانه و سازنده ملی مکالمات در عین حال در مورد سیاه و سفید زندگی می کند در صفحه نمایش و خاموش است."

پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس را وادار ملی ناآرامی های اجتماعی, HBO حداکثر چهارشنبه اعلام کرد آن را به طور موقت کشیدن فیلم. یک HBO حداکثر بیانیه ای گفت: 'بر باد رفته' یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا است. این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود."

جریان خدمات وعده داده شده این فیلم را "بازگشت با بحث از آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی اما ارائه خواهد شد به عنوان آن را در اصل" با توجه به این بیانیه.

بر اساس 1936 کتاب توسط مارگارت میچل "بر باد رفته" یک حماسه تاریخی در اطراف محور یک داستان عاشقانه بین اسکارلت اوهارا (ویوین لی) از گرجستان صاحب مزرعه و Rhett Butler (کلارک گیبل) یک قمار باز است که می پیوندد کنفدراسیون.

آن است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های آمریکایی, سینمایی, تاریخ و زمان در صفحه اصلی نه اسکار از جمله یکی برای هتی مک دنیل برای تجسم خود را از خانه بنده لله ساخت McDaniel اولین زن آمریکایی آفریقایی برنده جایزه اسکار.

این فیلم شده است برای انتقاد با خیالبافی توصیفاتی از برده داری و جنگ داخلی-عصر جنوب.

HBO Max تصمیم به جلو و فیلم تبدیل به یک بحث ملی با گلدبرگ Whoopi و مگان مک کین هر دو در انتقاد از حرکت "است."

در op-ed با عنوان "چرا ما نمی توانیم به نوبه خود به دور از "بر باد رفته" استوارت نوشت: "این فیلم romanticizes برده داری به عنوان یک خوش خیم و خیرخواه نهاد. هنوز هم بالاترین-فیلم پرفروش در تاریخ زمانی که تنظیم شده برای تورم, 'بر باد رفته' در ادامه به تاثیر عمیقی در این راه مخاطبان اصلی تجسم antebellum جنوب و بازسازی دوره که به دنبال جنگ داخلی.' "tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب