نوع جدید از 'آرایشگاه بحث': می سی سی پی آرایشگران دریافت آموزش های بهداشت روانی برای کمک به جوامع سیاه

Andrew J. Yawn آمریکای جنوبیمنتشر شده 5:20 PM EDT Jul 29, 2020جکسون از دست ندهید. – آرایشگر صندلی ممکن است به

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

جکسون از دست ندهید. – آرایشگر صندلی ممکن است به درمان های جدید برای بخش هایی از جنوب که در آن مراقبت های بهداشت روانی است در تامین کوتاه مدت.

در می سی سی پی, یکی از شش ایالت های جنوبی در رتبه پایین 10 برای مراقبت از سلامت روان دسترسی حدود 60 سیاه آرایشگران آموزش دیده اند در طول سال گذشته به تعامل با مشتریان خود در سلامت روان بحث که ممکن است در غیر این صورت اتفاق می افتد.

"به عنوان یک آرایشگر مردم گوش دادن به توصیه های ما و آموزش فقط به ارمغان آورد که بیشتر گفت:" آنتونیو Wiggins که کاهش و می آموزد در پیشگامان آرایشگر کالج در جکسون را از دست ندهید. "من حتی نمی متوجه من شد کمک به مردم از نظر ذهنی و چقدر مهم است که بود."

گفتگو بخشی از جذبه در آرایشگاه مانند پیشگامان.

مردان صبر کنید 6 تا 7 ساعت در روز شنبه برای برش و صرف روز مبادله ورزشی نظرات و بررسی تئوری های توطئه و یا بحث پر اب و تاب hypotheticals — "بدترین چیزی که شما فکر می کنم تا به حال اتفاق افتاده است؟"

"ما می خواهم به می گویند ما مانند سیاه, باشگاه کشور" Wiggins گفت. "شما به سلمانی و مردم به طور خودکار احساس راحت است. این سلمانی صحبت کنید."

در ماه ژوئن Wiggins یکی از 20 شرکت کننده در آخرین دور از آموزش با اعتراف پروژه یک آرکانزاس بر اساس گروه است که تدریس سیاه آرایشگران در سراسر جنوب چگونه به برابر حمایت عاطفی به آن "فروشگاه صحبت کنید" و د-به کسانی که مکالمات عمدتا مرد در انتظار مناطق.

Wiggins گفت: آموزش به او نشان داد که چه می رود ناگفته می تواند فقط به عنوان مهم به گوش دادن به.

"من تا به حال مشتریان (قبل از) که خودکشی مشتریانی که تا به حال افسردگی" Wiggins گفت. "این من ساخته شده است توجه بیشتری به کلمات مختلف یک مشتری ممکن است استفاده کنید. و یا اگر یک مشتری می خواهد به دیگران اجازه دهید قبل از آنها در واقع آنها واقعا نمی خواهید کوتاه کردن مو و شاید می خواهید به صحبت کردن است. این باعث می شود من توجه بیشتر به دلیل آن ممکن است چیزی است که می تواند صرفه جویی در زندگی آن شخص است."

موانع به سلامت روحی و روانی

مطالعات نشان داده اند افراد سیاه و سفید در سراسر کشور در معرض خطر بالاتری از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) از دیگر گروه های قومی. که خطر افزایش است در ایالت های جنوبی مانند می سی سی پی که در آن نرخ بالای فقر و خشونت و سوء استفاده می تواند به تعمیق تروما.

هنوز هم در می سی سی پی و دیگر نقاط جنوب موانع به سلامت روان دسترسی بالا باقی می ماند.

دولت صفوف شماره 48 در سراسر کشور به صورت روان در مراقبت های بهداشتی دسترسی با توجه به MHA گزارش که از تجزیه و تحلیل چگونه بسیاری از مردم دریافت درمان و چگونه بسیاری از بزرگسالان نمی تواند به درمان با توجه به هزینه های, در میان عوامل دیگر.

عدم دسترسی به دریافت توجه ملی در سال 2017 زمانی که دولت فدرال کشف و ضبط نظارت دولت و روانی سیستم مراقبت های بهداشتی. ایالات متحده منطقه قاضی کارلتون ریوز حکومت در بخشی که دولت بی ارزش نهادینه شده مردم در بیمارستان های دولتی و "اتحاد شکاف عمده در جامعه خود مراقبت."

می سی سی پی نیز دوم بدترین روانپزشکان سرانه در سال 2018 با توجه به 2018 گزارش توسط دانشگاه میشیگان رفتاری و سلامت نیروی کار مرکز تحقیقات.

"می سی سی پی است و تقریبا تبدیل پشت خود را در مسائل مربوط به سلامت روان گفت:" آرایشگر داریوش کمپبل که همچنین شرکت در اعتراف پروژه. "وجود دارد هیچ بودجه برای مسائل مربوط به سلامت روان. تنها جایی که ما واقعا باید برای مقابله با سلامت روان در بیمارستان دولتی و در بیشتر قسمت ها, همه تعلق ندارد وجود دارد. برخی از افراد فقط نیاز دارید که کمی نشسته به انتشار آنچه که در ذهن خود و آنچه در قلب خود را."

به طور کلی جنوب حساب برای شش تن از پایین 10 متحده برای مراقبت از سلامت روان دسترسی در سراسر کشور با توجه به MHA گزارش: گرجستان می سی سی پی, کارولینای جنوبی, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی.

این اعتراف پروژه کار کرده است با آرایشگران در هر یک از این کشورها به جز Alabama. و اعتراف پروژه بنیانگذار لورنزو لوئیس گفت که او دیده است نتایج دلگرم کننده است.

"در سطح خرد ما در حال کار برای ساخت قوی تر و سالم روابط" لوئیس گفت. "در سطح کلان ما می بینیم که فقر ممکن است کاهش یافته است. مردان آمده در مغازه ها است که اشتغال بهتر نتایج و سلامت روان است."

تیفانی Haynes, یک استادیار در دانشگاه آرکانزاس برای علوم پزشکی مورد مطالعه موانع روانی مراقبت های بهداشتی برای افرادی که در مناطق روستایی است. در آن سال 2017 مطالعه او در بر داشت که عدم دسترسی به بیمه/هزینه و همچنین به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی کمبود شدند عوامل اصلی.

Haynes نیز یافت می شود که در جامعه سیاه روشن, نیاز به مراقبت های بهداشت روانی اغلب با برخورد با عدم دسترسی به بهداشت روانی سواد و عمیقا ریشه دار کلاله در مقابل به دنبال درمان.

"شرکت کنندگان در مطالعه ما صحبت زیادی در مورد انگ. در جوامع کوچکتر از آن واقعا سخت برای دسترسی به این خدمات بدون کسی دانستن آنچه شما انجام می دهند" Haynes گفت.

که ننگ چیزی است Lewis همه به خوبی می داند.

لوئیس خود را از دست داد پدر در درجه سوم. او هنوز هم به یاد کسی گفتن او به "مرد."

"من فکر می کنم که تجربه آشکار با بسیاری از مردان" لوئیس گفت.

لوئیس را دوست دارد به استفاده از تجربه شخصی برای ارتباط با آرایشگران او را آموزش و به عنوان کسی که هر دو 10 سال سلامت رفتاری کارگر و قبلا زندانی نوجوانان مبتلا به افسردگی لوئیس را دوست دارد به می گویند که او درک نیازهای روانی هر دو شخصی و حرفه ای."

اما آن را در خود عمه فروشگاه زیبایی در لیتل راک ارک., که در آن او در بر داشت یک محیط پرورش و اولین مربی.

"که در آن من تو را دیدم که من می تواند بهترین من می تواند باشد. و من تو را دیدم زندگی در حال تغییر وجود دارد تمام آن سال ها" لوئیس گفت.

آرایشگاه درمانی

در نگاهی به گذشته آرایشگری به نظر می رسد ایده آل برای پر کردن در سلامت روان شکاف برای Mississippians.

آرایشگر صندلی بزرگ است اکولایزر که در آن هر عضو از جامعه نشسته است با بهبود در حال حاضر در ذهن است. و آرایشگران آشنا هستند relatable چهره در یک فضای شناخته شده برای عدم قضاوت و اختیار.

سیاه, بهداشت روانی کارگران تشکیل می دهند تنها 2% از انجمن روانشناسی آمریکا, اعضای, با توجه به یک سال 2017 نیروی انسانی تجزیه و تحلیل.

"من یاد گرفتم که در طول COVID shutdown که در آرایشگاه هستند بسیاری از افراد جلسات مشاوره" کمپبل گفت:. "اگر شما می تواند یک پرواز بر روی دیوار و گوش دادن به برخی از چیزهایی که به اشتراک گذاشته شده شما می خواهم می خواهم وای که آیا تا به حال نیاز به بسته آرایشگری پایین دوباره."

گنجاندن آرایشگران مانند کمپل که صاحب یک فروشگاه در 1100-فرد شهر Terry, Miss., می تواند به معنای افزایش سواد سلامت روان در مناطق روستایی است.

در سال گذشته کمپبل گفت: او را دیدم "بسیاری از شکسته مردان جوان" که به مغازه اش که منجر به درگیری خود با اعتراف پروژه. در حالی که بسیاری از آنها هنوز راحت با باز کردن او گفت: او همچنان به درخواست درس او آموخته است. او به تماشای برای کسانی که اجتناب از تماس با چشم و یا افتادگی سر خود را.

"در حال حاضر زمانی که من دیدن بزرگتر مسائل من می دانم که این سوال را بپرسید:" کمپبل گفت:. "یا من باز نمی شود تا با سوال و من شروع کرد و گفت: 'شما هستند تا به ارزش آن. شما نمی دانید که چقدر شما به من کمک کرد تا امروز " و گفتند: عجب واقعی است؟'"

Wiggins دیرین سلمان است که دیده می شود رشد بچه ها از مهد کودک تا دانشگاه, از پشت صندلی آرایشگر گفت: او می داند که مشتریان با تشخیص بیماری های روانی است. اما بیشتر او را می بیند کسی که نیاز به یک نوع گوش.

وجود مادر که همیشه می آیند به ابرو او شکل گرفته است. پس از یک جلسه او را نمی توانید از روی صندلی و به جای پشت سر هم به اشک و شروع به صحبت کردن در مورد پسرش به مواد مخدر عادت.

"او پرسیدن چه توصیه من می توانم و اگر من می تواند به او صحبت کنید. و من چون من برش مو خود را نیز" Wiggins گفت. "چیزهای شبیه به آن اتفاق می افتد تمام وقت."

هنگامی که به طور منظم از جیمز بنت آمد به مغازه سه سال پیش Wiggins می دانست که چگونه او می خواست خود را قطع مو: یک مخروطی در کنار گرفته و کم و بیش از همه.

و پس از هفت سال از برش بنت مو در هر آخر هفته, Wiggins, همچنین می دانستم که چیزی خاموش بود.

"من می دانستم که چیزی اشتباه بود چرا که او تا به حال سر خود را پایین تمام زمان. ما می خواهم به طور معمول خنده و شوخی و صحبت کردن در مورد به طور منظم آرایشگاه مسائل" Wiggins گفت. "من نمی دانم که او تا به حال یک تفنگ را در جیب خود است که شب."

به بنت قرار داده و آن را در یک اخیر تلفن تماس مداوم طلاق کرده بود او را عصبانی به اندازه کافی به "چیزهای دیوانه" و "می خواهم به صدمه زدن به کسی نزنم."

Wiggins سنجش از بی مبالاتی در دوست خود گفت بنت به انجام هر کاری است که سرقت بار از مادر خود یا سه فرزند خود را.

یک هفته بعد بنت بازگشت به فروشگاه. او توضیح داد که او تا به حال یک تفنگ هفته قبل و تشکر Wiggins برای اینکه صدای او نیاز به شنیدن.

"من رفتم و به او گفتم" شما به من کمک کرد. شما احتمالا نمی تواند برش مو من چون من می خواهم قفل در زندان'" بنت گفت.

سه سال بعد بنت هنوز frequents فروشگاه. گاهی اوقات او به نظر می رسد برای پاسخ اما از آنجایی که شب در سال 2017, او همچنین به نظر می رسد برای دیگران که نیاز به کمک به او پس داده شود. تأمل در آن شب بنت گفت: درمان تا به حال شده است یک گزینه برای او احساس نمی راحت صحبت کردن با کسی که تا به حال مشابه تربیت است.

"من نمی گویم یک درمانگر نمی تواند به من کمک کند اما در آن لحظه من به دنبال کسی که از طریق آن" بنت گفت. "برای مردم سلمانی است که در آن مردان به صحبت با مردان دیگر به یک نقطه نظر از همه. من نشستن و گوش دادن و همه آن را در و آن را برای من کار می کند. آن را نگه می دارد به من مثبت است."

گاهی اوقات گرفتن یک کم بالا می توانید یک وزن کردن شانه های خود را.

به دنبال اندرو Yawn در توییتر: @yawn_meister.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب