'ما می توانیم همه مربوط به این.' چرا AOC سخنرانی جنسیتی زده وتر فراتر از واشنگتن

ربکا مورن, سارا Elbeshbishi و کارن بوهان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:55 PM EDT Jul 25, 2020نانسی پلوس

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

نانسی پلوسی تنها زن همیشه به عنوان مجلس آن را به نام "طلوع جدید" هنگامی که او در زمان بهره غیر مجاز در سال 2019 به رهبری یک کنگره که شامل شکستن رکورد تعداد زنان در مجلس.

به مناسبت بسیاری از زن قانونگذاران از جمله سخنران عینک سایه از رنگ قرمز در آورده و دختران و نوه ها به خانه و اتاق.

یکی از زنان سوگند در آن روز Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. بود یاد لحظه ای خود را روز شنبه هنگامی که او گل رز به تریبون در خانه به توبیخ یک همکار نماینده مجلس, Ted Yoho R-Fla., که او مواجه دوشنبه در کنگره گام و به عنوان آنها را جدا از راه به نام او "f------ b - - - -" با توجه به یک خبرنگار که شنید نظر.

به عنوان او صحبت می کرد در مورد رویارویی پنجشنبه Ocasio-کورتز گفت که او تا به حال شده است در پایان دریافت از بی احترامی نظرات از مردان در طول دوره تصدی خود را در کنگره و در گذشته شغل خود را به عنوان یک پیشخدمت و یک متصدی بار. اما او گفت که او تصمیم گرفت به صحبت کردن نیست چرا که از یک حادثه مربوط به Yoho اما از آنجا که از دیدگاه جنسیتی به زنان در هر روز است.

"این است که فرهنگی" Ocasio-کورتز گفت. "این است که یک فرهنگ از عدم مصونیت از پذیرش خشونت و زبان خشونت علیه زنان کل یک ساختار قدرت است که پشتیبانی از آن است."

جزئیات AOC سخنرانی: "من کسی را بیش از حد.'

سخنرانی طنین انداز فراتر از کنگره تبدیل شدن به یک ویروسی احساس در رسانه های اجتماعی و جرقه گفتگو در مورد نقش زبان در تقویت قدرت تعادل بین مردان و زنان است.

زن قانونگذاران و کارشناسان که به مطالعه افزایش زنان در کنگره گفت که حتی پس از #MeToo جنبش قرار دادن یک نور افکن در آزار و اذیت جنسی زنان در رسانه های دولتی و هالیوود بسیاری از زنان تمایلی به صحبت کردن در مورد جنسیتی نظرات و رفتار است.

"آنچه در اسکندریه بود بسیار قدرتمند" Rep. جودی چو D-کالیفرنیا گفت: در مصاحبه جمعه. "او می توانست آن را نادیده گرفته است."

"من فکر می کنم که همه ما می تواند مربوط به آنچه که او تجربه کرده, آیا آن را در اظهارات تحقیر مردم را که مردان ساخته اند و یا انواع به نظر می رسد از بد" گفت: چو شد که یکی از چندین زنانی که ایستاده بود تا در خانه طبقه پنج شنبه به اکو Ocasio-کورتز را ملامت از تبعیض جنسی.

"همه ما می تواند مربوط به این" چو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

آیا مردان 'به سادگی خشمگین' زنان نیستند ؟

آن قیصر یک ایالت مریلند قانونگذار که صندلی قدرتمند راه و روش کمیته در مجلس نمایندگان ستایش Ocasio-کورتز سخنان و گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که Yoho رفتار حاکی از "سیستمیک جنسیتی است که هنوز هم بخشی از جامعه ما است."

"از هر زن رهبر وجود دارد: واقعیت این است که برخی از مردان به سادگی خشمگین شدن زنان رهبران و صادقانه انجام برخی از زنان گفت:" قیصر, که همچنین یک استاد از زنان در رهبری در دانشگاه مریلند کالج پارک.

یک رکورد 131 زنان خدمت در زمان کنگره آمریکا با 105 در خانه هنگامی که nonvoting اعضای نمایندگی از سرزمین و ناحیه کلمبیا را شامل می شوند به گزارش سرویس پژوهشی کنگره. بیست و شش نفر از اعضای مجلس سنا هستند.

کارن اوکانر یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی و بنیانگذار دانشگاه را زنان و سیاست موسسه گفت: وجود داشته اند نشانه های روشنی از پیشرفت برای زنان از جمله پلوسی را speakership و این واقعیت که زنان در خانه نگه دارید یک رکورد تعداد کمیته صندلی.

اوکانر گفت: Yoho رفتار نسبت به Ocasio-کورتز آینه رفتار با مردان دیگر در قدرت از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"اما -- و آن است اما – ممتاز سفید که کنترل حزب جمهوری خواه احزاب در هر خانه تا حد زیادی و معتقدند که زنان مانند AOC را تهدید می کند قدرت خود را به طوری که آنها به طور مستمر به دنبال به حداقل رساندن زنان به عنوان نشانی از رئیس جمهور که به طور معمول تلاش می کند به کاهش, زنان, رهبران جهان, فرمانداران و شهرداران" اوکانر گفت.

"زنان از رنگ فقط دو whammy. زمانی که رئیس جمهور توهین و belittles زنان او می دهد و دیگر مردان سفید ضمنی موافقت به انجام این کار" اوکانر اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر زن رهبران جهان از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است. او تمسخر زنان مانند بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer D-Mich. رئیس جمهور است و به نام Ocasio-کورتز یک "ضربت سخت زدن شغل" و اغلب اشاره به پلوسی به عنوان "دیوانه نانسی."

تهمت نیز ضربه شلاق در مقدار زیادی از سیاستمداران از جمله Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو, D-n. y.

یک شیوه ای ناگهانی'

تپه روزنامه بود که برای اولین بار به گزارش رویارویی Ocasio-کورتز و Yoho گفت: قانونگذار فلوریدا نزدیک Ocasio-کورتز به عنوان او بالا رفتن از پله های کنگره و به او گفت که او "نفرت انگیز" گفت: فقر بود و نیروی محرکه افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک است.

"شما از خود گوشی ذهن" Yoho گفت: این کنگره با توجه به تپه خبرنگار مایک Japanese. Japanese گفت Ocasio-کورتز گفت: Yoho او بود که "بی ادب" و گفت که او شنید کنگره می گویند "f------ b----" را به عنوان او راه می رفت دور.

Yoho خود را تکذیب کرد و استفاده از ناسزا بوده است کارگردانی در Ocasio-کورتز اما اذعان کرد یک "شیوه ای ناگهانی" در گفتگو با او.

"داشتن ازدواج 45 سال با دو دختر من بسیار آگاه از زبان من," او گفت: در خانه طبقه چهارشنبه. "حمله به فحاشی و کلمات منسوب به من فشار بودند هرگز صحبت به همکاران من و اگر آنها تعبیر که راه من عذر خواهی برای خود و سوء تفاهم است."

Ocasio-کورتز گفت: Yoho تصمیم به استناد همسر و دختر خود بود و آنچه او را وادار به صحبت کردن.

"من نمی تواند اجازه دهد من برادرزاده من نمی توانستم اجازه می دهد دختران کوچک است که من به خانه به من نمی توانستم اجازه می دهد قربانیان سوء استفاده های کلامی و, بدتر, برای دیدن که — برای دیدن که بهانه ای و برای دیدن کنگره ما قبول آن را به عنوان مشروع و قبول آن به عنوان یک عذرخواهی و قبول سکوت به عنوان یک شکل از پذیرش" او گفت:. "من نمی تواند اجازه دهد که به بایستد."

اوکانر اشاره کرد که در همان هفته که Ocasio-کورتز به عقب رانده در Yoho را, نظرات, Rep. لیز چنی صندلی از خانه جمهوریخواه کنفرانس و بالاترین رتبه جمهوری خواه در کنگره مواجه حملات از برخی از قانونگذاران جمهوریخواه و تهمت خود را پس از او سوال خود را عدم تمایل به پوشیدن یک ماسک و برخی از سیاست خارجی موقعیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک پست که به نام چنی R-Wyo., از او رهبری تنها در خانه "و یا برداشته شود."

در حالی که کمی وجود دارد که نشان می دهد که واکنش در برابر چنی به اندازه کافی مهم است برای قرار دادن نقش رهبری در معرض خطر اوکانر گفت: حمله به او را با تهمت و برخی از متحدان خود در کنگره نشان می دهد اعتقاد به این که "او باید به مجازات و علنا خجالت" به صورت پله از خط.

کلی Dittmar co-نویسنده "یک صندلی در میز" یک کتاب بر اساس مصاحبه با ده ها تن از زنان عضو کنگره که در خدمت بین 2015 و 2017 گفت: زن او صحبت کرد و با توصیف چالش های منحصر به فرد آنها رو در یک موسسه طولانی تحت سلطه مردان است.

"بسیاری از آنها گفت:" نگاه کنید آن را سخت تر برای دریافت در اینجا از آن است که سخت تر می شود در اینجا به عنوان آن مربوط به تبعیض'" Dittmar گفت.

اما Dittmar استادیار علوم سیاسی در دانشگاه راتگرز گفت: Ocasio-کورتز نقش به عنوان یک نماینده کنگره به او یک پلت فرم به صحبت کردن است که بسیاری از زنان عدم. او گفت: انتخابات از بیشتر زنان به کنگره است که آنها را به فرصتی برای "مقابله با هنجارها و دینامیک است که به مدت طولانی مزایای مردان است."

"در کنگره آنها را به طور بالقوه یک خیابان برای برخی از پاسخگویی Dittmar گفت و Ocasio-کورتز "در راه آشکار است که ما دیده ایم یک زن واقعا قوی تر است که قدرت با رفتن بر روی کف خانه و خواستار Rep. Yoho. که در نوع خود جالب و مهم پویا در چگونه ما می بینیم موسسات را تغییر دهید."

کمک: Jeanine Santucci نیکلاس وو جان Fritze مورین Groppe و Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن