Coronavirus به روز رسانی: CDC انتشار دستورالعمل جدید در quarantining, مدارس, بازگشایی; تهمت لغو جکسون بخشی از جمهوریخواه

جسیکا فلرس و Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:10 PM EDT Jul 24, 2020مراکز کنترل و پیشگیری ا

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل جدید پنج شنبه برای مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی این سقوط. دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اغلب و اجتماعی فاصله با توجه به CDC است که در مواجهه با فشار از رئیس جمهور تهمت به مدارس بازگشایی شد.

جدید CDC ارشاد نیز صادر شده برای افرادی که خفیف تا متوسط COVID-19. آنها در حال حاضر تنها نیاز به جداسازی برای 10 روز پس از شروع علائم و لازم نیست مجددا قبل از رفتن به کار CDC می گوید. دستورالعمل آمده ساعت پس از ایالات متحده آمریکا به یک گریم نقطه عطف: 4 میلیون و تایید موارد عفونت.

به عنوان مرگ و میر روش 150,000 در آمریکا جمهوری خواهان مجلس سنا طرح به فاش کردن یک coronavirus امداد بسته های پیشنهادی در هفته آینده پس از جلسه روز شنبه برای نهایی کردن جزئیات بیشتر در این لایحه است. تا کنون آن را شامل خواهد شد دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و بودجه اضافی برای کمک به مدارس بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

در اینجا برخی از مهم تحولات:

  • جمهوری خواهان وعده دور دیگری از 1200 دلار جایزه چک و پول برای مدارس پنج شنبه در حالی که دموکرات ها حفر شده در برای محافظت از $600 هفتگی بیکاری جایزه.
  • شرکت مادر Lane Bryant, Ann Taylor و عدالت توئین با نام تجاری ثبت شده است فصل 11 ورشکستگی حفاظت از یک حرکت تحریک توسط COVID-19 بیماری همه گیر.
  • پس از به آرامی رها کردن برای بیش از چهار ماه تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید نرخ بیکاری بالاتر تحت فشار قرار دادند در هفته گذشته با 1.4 میلیون ادعاهای جدید.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 4 میلیون مورد تأیید و دارای بیش از 144,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سراسر جهان مورد پیشی گرفتن 15 میلیون با بیش از 633,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: هنگامی که یک واکسن در دسترس خواهد بود به طور کلی ، به درک که قبل از COVID-19 زندگی در ایالات متحده می توانند رزومه ایالات متحده آمریکا امروز ایجاد یک پانل از کارشناسان که برآورد ما تقریبا در نیمه راه به در دسترس واکسن.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

Coronavirus است پاره شدن از طریق Latino جوامع – و آن را ممکن است بدتر

Coronavirus' ادامه داد و بیداد از طریق جنوب و غرب ایالات متحده است که تقریبا قطعی به ترک به خصوص مرگبار دنباله میان Latinos که نه تنها نشان دهنده یک درصد قابل توجهی از جمعیت در این مناطق اما اغلب به صورت ساختاری شرایط است که آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

یک مطالعه جدید منتشر شده پنج شنبه برای اولین بار در سراسر کشور و تحلیل COVID-19 موارد و مرگ و میر در میان لاتین تبارها به این نتیجه میرسد که شلوغ مسکن ترتیبات و در معرض خطر شغل در صنایع مانند بسته بندی گوشت می آمد مرغ و مهمان نوازی در میان عمده دلایل Latinos شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به عنوان ویروس عصاره تلفات سنگین در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا — سه متحده با بزرگترین لاتینی جمعیت — مرگ تعداد در میان کشور بزرگترین گروه اقلیت متناوب می تواند باشد.

"پیش بینی من این است که آن را به احتمال بسیار زیاد به دلیل سیاست ها و شیوه های مورد نیاز برای جلوگیری از عفونت و مرگ و میر در محل" گفت: Carlos Rodriguez-دیاز این مطالعه منجر نویسنده.

– Jorge L. Ortiz

CDC دستورالعمل برای مدارس: پوشیدن ماسک و شستن دست لمس نمی

پدر و مادر چک لیست برای بازگشت به مدرسه: برچسب فرزند خود را, ماسک صورت با نشانگر دائمی. آنها را به عمل قرار دادن و خارج کردن ماسک خود را بدون دست زدن به پارچه. ایجاد یک برچسب resealable کیسه های پلاستیکی برای فروشگاه خود ماسک در زمان ناهار. کسانی که در میان پیشنهادات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و برای مدیران مدرسه و پدر و مادر به عنوان خانواده آماده شدن برای مدرسه به سر در پاییز.

دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اغلب و اجتماعی فاصله برای محافظت در برابر COVID-19 به بازگشایی مدارس در این پاییز CDC خواست در اسناد ارشاد برای مدیران منتشر شده پنج شنبه. "این بسیار مهم است برای ما بهداشت عمومی برای باز کردن مدارس در این پاییز" گفت: CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در آزادی.

CDC ملت بهداشت عمومی آژانس مواجه شده است و قابل توجهی فشار سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به مدارس بازگشایی شد.

توجه مهم برای مدیران مدرسه CDC گفت COVID-19 نرخ انتقال در جوامع خود. اما CDC ارشاد ارائه شده هیچ معیارهای خاص برای چه نرخ انتقال خواهد نیاز به اقدامات خاص.

– الیزابت Weise

عربستان پشت بیشتر محرک چک بودجه برای مدارس در بسته کمک های جدید

جمهوری خواهان مجلس سنا در تقلا بودند روز شنبه برای نهایی کردن $1 تریلیون coronavirus امداد بسته است که شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و بودجه اضافی برای کمک به مدارس بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

توافق رهبران و کاخ سفید اواخر روز چهارشنبه که آنها تا به حال مورد توافق در بخش های کلیدی از این قانون که در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکره با حزب دموکرات که در حال حاضر تصویب لایحه خود را در خانه.

اما جمهوریخواهان هنوز هم در تلاش برای قرار دادن نکات تکمیلی در بسته. کنگره و کاخ سفید تحت فشار هستند به پرچ یک معامله بر روی یک تازه همه گیر بسته کمک یک برنامه فدرال گسترش مزایای بیکاری تنظیم شده است به اجرا در روز.

یک مورد است که خواهد شد از دست رفته از ایران با طرح تهمت تقاضا برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. جمهوری خواهان رها شده است که پیشنهاد حتی اگر تهمت پیشنهاد کرده بود او ممکن است نشانه ای از هر یک لایحه نیست که آن را شامل.

آریزونا اعلام دستورالعمل برای بازگشایی مدارس

آریزونا دولتی mlb دستور داده است تا مقامات بهداشت عمومی برای انتخاب داده ها توسط Aug. 7 برای مدارس به تکیه زمانی که تصمیم گیری درباره زمان بازگشایی مدارس برای کلاس های حضوری. زمانی که مدارس بازگشایی همه را ملزم به پوشیدن ماسک با برخی استثنائات برای دانش آموزان Ducey اضافه شده است.

این طرح همراه با یکی دیگر از عمده مورد نیاز برای مدارس. تحت نظم و مدارس مورد نیاز خواهد بود برای بازگشایی, برای سایت, آموزش در اوت. 17 برای دانش آموزانی که هیچ جای دیگری برای رفتن. که به معنی سرپرست کتی هافمن گفت: مناطق باید برای باز کردن حداقل یک سایت برای دانش آموزان برای رفتن اما لازم نیست برای باز کردن هر مدرسه و یا نیاز به هر معلم به نشان می دهد تا به کار در فرد است. مدارس نیز ملزم به ارائه آموزش از راه دور به عنوان یک گزینه.

– لیلی Altavena آریزونا جمهوری

جدید CDC دستورالعمل: مردم با خفیف تا متوسط COVID-19 تنها نیاز به جداسازی از 10 روز

افرادی که تا به حال خفیف تا متوسط COVID-19 می تواند بیرون آمدن از انزوا پس از 10 روز و لازم نیست مجددا قبل از رفتن به محل کار جدید دستورالعمل CDC می گویند. علائم نه تست ها راهنمای. اگر بيمار تب آن نیاز به رفته برای حداقل 24 ساعت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از سند منتشر شده در شنبه, می گوید: علائم بهتر سنج چگونه عفونی کسی است به طوری که آنها در حال "نگه نمی بی ارزش جدا شده و خارج از محل کار و یا مسئولیت های دیگر."

سند اذعان دارد که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 است به طوری که پزشکان هنوز در حال جمع آوری شواهد برای چگونه کار می کند. به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود, جامعه پزشکی به دست آوردن درک بهتری از چگونگی افرادی که آلوده می تواند به اجتناب از انتقال این بیماری است. دستورالعمل جدید منعکس کننده آخرین تفکر است.

– الیزابت Weise

Amtrak تدابیر صورت نیاز

Amtrak در پنجشنبه پیوست ایالات متحده هوایی در سفت کردن ماسک صورت با الزامات و گفت: مسافران می تواند حذف و یا ممنوع از آن قطار برای عدم رعایت. راه آهن خدمات آغاز شده بود که نیاز به ماسک صورت در, ممکن است, اما اجازه داده بود که مسافران به آنها را حذف کنید هنگامی که نشسته به تنهایی. در حال حاضر مسافران تنها می تواند حذف ماسک خود را هنگامی که آنها در اتاق خصوصی یک تنها گزینه موجود در این شرکت از راه دور قطار.

"Amtrak حق حذف مشتریان و یا ممنوعیت آنها از سفر آینده در صورت عدم با Amtrak صورت پوشش سیاست" Amtrak گفت: در وب سایت خود را.

– Curtis تیت

مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون بخشی از RNC با توجه به COVID-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد او لغو جکسون بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس عمده شکست در تلاش خود را به انرژی خود تلاش پیشنهاد برای انتخاب مجدد. "زمان برای این رویداد درست نیست" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "وجود دارد هیچ چیز مهم تر است در کشور ما از نگه داشتن مردم ما امن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را تحویل اظهارات به طور رسمی قبول حزب نامزدی برای رئیس جمهور ارائه شده اما هیچ جزئیات در جایی و یا زمانی که آن اتفاق خواهد افتاد. ناگهانی تصمیم گرفت نه تنها توجهی به مبارزات انتخاباتی خود اما همچنین سوالات مطرح شده در مورد رئیس جمهور را روایت است که این کشور آماده است برای بازگشایی, برای کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کنوانسیون نمایندگان هنوز هم جمع آوری در کارولینای شمالی که در آن کسب و کار رسمی کنوانسیون تعیین شد به اتفاق و به طور رسمی معرفی او برای انتخاب مجدد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اعلام برنامه های اضافی در روزهای آینده.

– جان Fritze کورتنی سوبرامانیان و مایکل کالینز

AMC Theatres تاخیر در بازگشایی دوباره

AMC Theatres است و به تأخیر انداختن آن برنامه ریزی شده تاریخ بازگشایی دوباره میان سنبله در COVID-19 مورد در ده ها تن از متحده است. فیلم تئاتر زنجیره ای روز پنجشنبه گفت که در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی آن مکان در ایالات متحده "اواسط تا اواخر ماه اوت است."

این شرکت قبلا مجموعه خود را بازگشایی تاریخ 15 ژوئیه و پس از آن با تاخیر آن را به 30 جولای. اما افزایش شدید در COVID-19 موارد در کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا همراه با هالیوود به تأخیر انداختن فیلم منتشر شده را در ترکیب برای ایجاد یک بازگشت سریع به داخل سالن در حال حرکت نمایش محتمل.

– Nathan Bomey

فلوریدا و تگزاس در میان کشورهای با مرگبارترین هفته

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد 12 متحده تنظیم پرونده برای موارد جدید بیش از هفت روز در حالی که شش کشور تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر در طول دوره. مورد جدید ثبت شد در آلاسکا و کالیفرنیا ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی, اوکلاهما, یوتا و وایومینگ. رکورد تعداد مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا, آیداهو, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس.

در فلوریدا هفته از مرگ و میر بود 824 بیش از دو برابر تعداد هر هفته در طول بهار COVID-19 خروش. هنوز رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ادامه داد: به فشار برای یادگیری در کلاس درس هنگامی که مدارس باز برخی در کمتر از سه هفته. DeSantis تاکید کرد که افراد جوان صورت حداقل خطر از ویروس.

"این است که ما بچه ها که باید برن شدیدترین بار کنترل اقدامات نهاد برای محافظت در برابر ویروس" DeSantis گفت.

– مایکل Stucka

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه "Coronavirus دیده بان" برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب