در احساسی بحث سنسور. Cory Booker کامالا هریس تمنایی برای رند پل اجازه می دهد تا ضد مجازات لایحه به تصویب

Christal هایس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:14 PM EDT Jun 4, 2020واشنگتن – ضد مجازات لایحه که از سوی دی

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

واشنگتن – ضد مجازات لایحه که از سوی دیگر ، رند پل برگزار کرده است تا در سنا برای چند ماه منجر به گرم و پرشور جنگ در سنا طبقه پنج شنبه, خوردگی کنتاکی جمهوری خواه در تقابل با دو مجلس سنا سه, سیاه, اعضای بیش از تغییرات به قانون دو حزبی.

عاطفی بحث بر محور امت تا ضد مجازات, قانون که به تصویب مجلس در دو حزبی 410-4 رای در فوریه و را مجازات یک جرم فدرال. پل مطرح کرده است تغییرات لایحه او استدلال می کند جلوگیری می کند کسانی که در جزئی از مجادلات بودن اتهام با مجازات و دریافت 10 سال حبس. این لایحه نامگذاری شده است در حافظه امت تا 14 ساله ای که به قتل رسید در می سی سی پی در سال 1955 و مرگ که بود یک کاتالیزور برای جنبش حقوق مدنی.

پل ارائه شده تغییرات به این اقدام بعد از ظهر پنجشنبه بود که ملاقات با بلانت و عاطفی مخالفان از سنسور. Cory Booker, D-N. J., و کامالا هریس D-کالیفرنیا دو اتاق سه, سیاه, اعضای, ترک اندازه گیری آینده نامشخص است.

"من به دنبال اصلاح این قانون نیست چرا که من آن را و یا مجازات به آرامی اما از آنجا که من آن را به طور جدی و این قانون نیست" پل گفت: در طبقه سنا و اضافه کرد که این لایحه "خواهد ارزان تر به معنای مجازات" با تعریف آن چنان گسترده است که این امر شامل کبودی و کاهش. او وقایع تاریخ lynchings در ایالات متحده آمریکا و مسائل خود را با این لایحه.

پل تغییرات پیشنهادی مسدود شد توسط هریس و بوکر که ارائه شده استرن و عاطفی اعتراض راه اندازی یک بحث است که همزمان با یادبود خدمات جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را برگزار زانو در 46 ساله را گردن برای چند دقیقه. این فیلم از مرگ او در سراسر جهان موجب اعتراضات و شورش در شهرهای مختلف و تجدید تماس برای جلوگیری نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

بیشتر: آمریکا دارای سابقه lynching, اما آن را یک جرم فدرال. خانه فقط رای به تغییر که

بیشتر: رند پل نگه می دارد تا فدرال ضد قانون مجازات بیش از تغییرات مورد نظر

"که ما نمی خواهد در نظر گرفتن این موضوع از مجازات جدی است, توهین, توهین به دیابت بوکر یک توهین به سن. (Tim) اسکات و خودم" هریس گفت: مثال تنها سه, سیاه, سناتور که خدمت در اتاق هر یک از آنها شده اند رهبران در مورد این موضوع. او به نام پل را اصلاح و نظرات خود را "مسخره" و گفت: تغییرات او فشار برای چیزهایی هستند که "آیا تضعیف" این لایحه قرار داده و یک "بار بیشتر قربانیان از مجازات است که در حال حاضر مورد نیاز تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قوانین."

"وجود دارد هیچ دلیلی برای این" هریس گفت. "وجود دارد هیچ دلیلی جز بی رحمانه و عمدی انسداد در یک روز عزای عمومی."

بوکر پیوست هریس در اعتراض ارائه یک سخنرانی احساسی و عاطفی است که نزدیک به او را به ارمغان آورد به اشک چندین بار. او التماس کرد برای پل اجازه می دهد تا این لایحه برای تصویب به عنوان استدلال آن خواهد شد نه تنها کمک به تشویق قوانین فدرال اما آن را نیز ارسال یک پیام و "امید به این کشور است."

"من نمی سوال صداقت خود را محترم بشمارند. من تا به حال بیش از حد بسیاری از گفتگو با او را به سوال خود قلب است. اما من خیلی خام امروز" بوکر گفت: صدای ترک خوردگی به عنوان او نگاه کرد و در پل. "تمام روز که ما در حال انجام این کار در حال حاضر با داشتن این بحث که خدا اگر این لایحه به تصویب رسید امروز آنچه که برای آمریکا است."

بوکر وقایع رفتن به میراث موزه در مونتگمری آلاباما و سیاه و سفید خانواده گریه آنها به عنوان شاهد داستان در مورد زن حامله زنان بدون محاکمه اعدام و نوزادان خود را پاره پاره کردن آنها. وی افزود: "من نمی نیاز به همکار من سناتور کنتاکی به من بگویید در مورد یکی از مجازات در این کشور است."

"من معنی نیست که احساسی" بوکر گفت. "من خام این هفته است."

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان توسط قانونگذاران پس از او به نام استیضاح تحقیق یک 'مجازات'

دیده بان: ملت اول مجازات یادبود مواجه میراث نژادی ترور

پس از احساسی سخنرانی پاول گفت که او فقط در تلاش برای جلوگیری از "عواقب ناخواسته" به این لایحه اشاره کرد کار خود را در عدالت کیفری اصلاحات برای جلوگیری از بیشتر مردم از اینکه زندانی ناعادلانه. او اشاره کرد که او در تلاش برای رسیدن به یک راه حل در مسائل با این لایحه و در حال کار با بوکر ،

"شما فکر می کنید من هر تبلیغ خوب از این ؟ نه" پل صراحت گفت. "من خواهد بود excoriated ساده فکر مردم در اینترنت است که فکر می کنم به نوعی من نمی خواهم امت تا یا درک تاریخ و حافظه از امت تا. من سخنرانی به توسط هر کسی که من هیچ حق داشتن نظر در هر یک از این چیزها. من باید آرام باشد. اما ما نمی توانیم نه فقط به عنوان خوانده شده ما صورتحساب."

پل متمم شکست در روز پنج شنبه و در ادامه مخالفت به معنی این لایحه ادامه خواهد داد به نشستن در مجلس سنا تا پل یا تصدیق یا تغییرات ساخته شده به قانون. یک رای در قانون است نه برنامه ریزی شده است.

سنا به اتفاق آرا به تصویب یک لایحه که رسیدن به همان هدف عدالت برای قربانیان جرم و مجازات, قانون توسط یک صدا رای سال گذشته است.

یکی از نویسندگان که قانون دیابت Tim Scott, R-کارولینای جنوبی گفت سیاسی است که سریعترین راه برای مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت است خانه را به سنا لایحه تصویب آن و ارسال آن به رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

کمک: دبورا Barfield بری, ایالات متحده آمریکا امروز و بن توبین از لویی پیک مجلهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب